gebelik testi ne zaman kesin sonuç verir

Vdshs

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
222
3
kızlar acil yardım
ben kasım 18 de adet oldum 4 aralık da yumurtlama gözüküyordu,29kasım ve 1 aralıkta çalıştık :) eşim şehir dısına gıttı sonra 1 haftalığına,normal dönemde bi sonrakı adetım 18 aralık gözukuyor yanı daha 11 gun var ben bugun dayanamadım gebelik testi alıp yaptım negatif çıktı açıkcası üzüldüm hani belki olabılır (hıc kalkmadım mesela eşim bile kızdı ya saçmalama olur mu oyle belıme yastık da koymustum yanı ama)
az önce de gebelik testleri yanıltıcı olabılıyor demıs ben erken mı davrandım benım gıbı olan sonradan kanda hamıle oldugunu ogrenen var mı şimdi doktora gıtmeyım dıyorum offf çok mu sabırsızım

bence çok erken yapmışsın testi ben adetim geciktikten 5 gün sonra yaptığım halde çift çizgi çok net çıkmamıştı düşün artık biraz daha bekle derim..

evet şimdi bı kac yerde okudum da dediğin gibi erkenmiş yumurtlamadan sonrakı 8-9gunlerde gebelık testının dogrulugu anlasılrı dıyor bakalım adetım gecıkırse o zaman gıdeyım artık doktora cunku ınsan kendını boyle daha kötu hıssedıyor kısmet ınsallah

Canım çok erken yapmışsın 10 gün sonra tekrarla istersen....

ewet sabırsızsın biraz ben adetim 5-6 gün geçtikten sonra yaptım çift çizgi net çıkmıştı.

çok acele etmişsin tatlım yaa,öncelikle adet tarihin geçsin bakalım.:)))

yanı ne dersınız kızlar hamıle olma ıhtımalım var mıdır,çunku bu ay tekrar deneyecez ama eşim strese gırıyor ben ona gore daha rahatım mesela,erkekler bıraz daha mı duygusal oluyor anlamadım

çok erken yapmışsın arkadaşım evde yapılan testler o kadar erken sonuç vermiyor..en azından adetinin bikaç gün geçmesini bekle ve direk kan testi yaptır:)madem bu kadar sabırsızsın evde test yapmayı bekleme derim ben..kan testi en kesin sonucu veriyo nasılsa..inşallah hamilesindir..

cok erken canım ya adetın 1-2 gun gecsın o zaman tekrarla derım bende...

X