kanamam durmuyor!!!!!!!.....

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
552
26
41
selam.........ben 6 haftalık hamileyim 5. haftamda kanamam oldu dr gittim pruluton depot yaptırdı birer gün arayla her haftada yaptıracakmışım ve sabah ögle akşam 200mgr progesteron almama ragmen hala kanamam oluyor belim ve kasıklarım agrıyo:çok üzgünüm:
hiç iş yapmıyorum sadece yatıyorum evde arada canım sıkılırsa internete takılıyorum ama uzun saaatler değil daha önce böyle bir sorun yaşayan varsa yazabilirmi?
beş seneden sonra şimdi hamileyim ve bu kanama beni çok endişelendiriyor aklıma kötü şeyler geliyor yarın baska bir dr daha gideceğim
kafam çok karışık

canm keseni görmüşmüydünüz peki korkutmak istemm aam kesen igormedysen dıs gebelik olabliri oda cok tehlikeli bn yasadım ve ölmden dondm bnmde 6 haftada baslamıstı 7 haftada dıs geblk die cıktı

canım ben geçen hafta pazartesi günü akşam idrarımı yaparken birden kan boşaldı.hemen acile gittik eşimle.kesede bir sorun yok hamilelik devam ediyor denildi.parça falan düşürmedim ama ben.sonra doktor yatış verdi.çarşamba gününe kadar hastanede kaldım.serum verdiler aralıksız.iğne yaptılar.ama verdikleri iğneden sonra kanamam kesildi.hiç gelmedi.en son ultrasyon muayenemde bebeği gördük.şimdi kahverengi lekelenmelerim devam ediyor günde 1-2 damla dr. eski kanı atıyorsun dedi bana.sorun olmadığını söyledi.progestan kullanıyorum.7+4 oldum bugün:nazar:cuma günü randevum var kalp atışını duymaya gideceğim.inşallah sende de bir sorun yoktur ve bebeğin sapasağlam kalır karnında

canım bndede ilk haftalarda olmuştu zaten hamilelikte kanama dendimi tüylerim diken diken oluyo sana tavsiyem doktorunu çok iyi seç benm sonum gibi olmasın allah yardım etsin...

6.haftada benımde kanamam olmustu ama sonra kesıldı 3 ay bıtene kadar lekelenmeler olarak devam ettı... eger durmuyosa doktora gorunmende fayda war bencede. en azından bı ara bılgısı olsun. ıns hersey gonlunce olur...

selam.........ben 6 haftalık hamileyim 5. haftamda kanamam oldu dr gittim pruluton depot yaptırdı birer gün arayla her haftada yaptıracakmışım ve sabah ögle akşam 200mgr progesteron almama ragmen hala kanamam oluyor belim ve kasıklarım agrıyo:çok üzgünüm:
hiç iş yapmıyorum sadece yatıyorum evde arada canım sıkılırsa internete takılıyorum ama uzun saaatler değil daha önce böyle bir sorun yaşayan varsa yazabilirmi?
beş seneden sonra şimdi hamileyim ve bu kanama beni çok endişelendiriyor aklıma kötü şeyler geliyor yarın baska bir dr daha gideceğim
kafam çok karışık

merhaba cnm oncelikle gecmis olsun,benimde hamileligimin 6.haftasinda kanamam baslamisti bir kac gun surdukten sonra bitiyor ve hep tekrarliyodi ve bu 39.cu haftaya kadar aralikli dewam etmisti akintida kan falanda oluyordu,ve hep solugu hastanede aliyordum doktor yatak isirati onermisti hic bir is yapmiyordum.stres den uzak durmalisin ama allaha sukur melegimi saglicakla kucagima aldim.en ufak kanamanda bile doktorunla irtibatta bulun canim ins hayirlisiyla birsey olmaz.Allah yardimcin olsun aklina kotu seyler getirme.

merhaba canım bende3,5 aylık hamileyim 2 hafta önce benimde aşırı şekilde kanamam oldu ve soluğu acilde aldık çok şükür ki bebeğin kalp atışları iyiydi progestan verdi ve iki haftadır dinleniyorum çok şükür kanam durdu yarın kontrole gidicez inşalah bi sorun yoktur

merhaba canım bende3,5 aylık hamileyim 2 hafta önce benimde aşırı şekilde kanamam oldu ve soluğu acilde aldık çok şükür ki bebeğin kalp atışları iyiydi progestan verdi ve iki haftadır dinleniyorum çok şükür kanam durdu yarın kontrole gidicez inşalah bi sorun yoktur

merhaba gecmis olsun ins bir daha tekrarlamaz kanaman.ben bir sey sorucaktim progestan ne oluyor?merakim icin kusura bakma

üzülme canım ya bende benzer bir durumdayım ama henüz bişey olmadı çok şükür.
5. haftadan beri kahverengi akıntı başladı, 7. haftada inanılmaz çok kanamam oldu, acile koştuk, sana yapılan iğneden yapıldı prolutan depot.
progestan yazdı 600 mg civarı..
su an 11. haftadayız ve bebeğimin hareketlrini gördüm ultrasonda doktor çok iyi durumu dedi.
ama gel gör ki hala lekelenmelerim oluyo bak kaç hafta geçmesine rağmen durmuyo..
ama bebiş de sağlıklı şimdilik..
bolca dinlen canım takma kafaya. bebek iyi olsun da..

merhaba, 7haftalık hamileyim 3 gün önce kanama başladı ilk gün önemsemedim olabiliryormuş diye 2,gün çok şiddetli ağrı ve kanama ile hastaneye gittik yatırıp serum taktılar progestan ve yatak istirahati dediler kan tahlilinde %60 bebek var ultrasona göre de yok dediler ve 3. gün taburcu ettiler sonuç düşükmüş ama inanmıyorum nerdesiniz kızlar

kahverengi lekelerim durmuyo hatta artıyor doktor yapacak bişe yok dedi progestan kullanıyom 4 haftalık hamileyim ne yapacam bilmiyom zaten asılamayla oldu

Slm bende yeni gebeyım 1 haftalik ama degerlerim cok yukseldı kanamam war birde kasıklarım agrıyor karnıma agrı wuruyor bana doktor ıstırat werdı ama ben korkuyom cunku bende miyom warmıs nerde oldugunu bılemıyolar bende bebek dusecek diye korkuyom ne yapmam lazim yardım edermısınız

X