korse kullanan var mı??

vaveyla_a

kaktüs
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
6.066
118
mrb arkadaşlar..doğumyaptıktan sonra zayıfladım ama hala karnım var..korse kullanmak istiyorum..SLİM LİFT KORSE kullanan var mı??:teytey:

merhaba arkadaşım ben kullanıyorum ama sürekli üzerimde tutamıyorum çünkü kaşıntı azda olsa yapıyo birde giyip çıkarması zor oluyo benmi dar aldım ondanmı bilmiyorum ama sanırım büyüğüde korse özelliği olmazdı sözün özü o parayı verdiğime pişmanım taksitle falan 174 lira dedikleri gibi iki beden incelip eski kıyafetlerine giremiyorsun sadece toparlanmış oluyosun ama güzel toparlıyo giydiğimde herkes zayıflamışsın biraz diyo ama ne bileyim farklı bir korsede bunu yapabilir.. he birde diyo ya üst tarafı lastikli kesinlikle kaymaz toplanmaz falan valla rulo olup belime iniyo diyeceksinki madem bukadar şikayetçisin niye iade etmedin (haklı olarak) şimdi kargo parası falan iyice zararlı çıkarım dedim vazgeçtim giyiyorum ama inan 50 ye falanda güzel amacına uygun korse vardır bence okadar parayı haketmiyo...

ben de açıkçası görünüşünden dolayı zor giyilebildiğini düşünmüştüm..ben o kadar parayı da vermek istemedim netten araştırdım en düşük 25 tl ye var..yani bunlar sahtesi muhtemelen ama görünüş olarak onlarda aynı..ve de askılı olanı..hani ilk askılı olarak reklam verilmişti..giysilerinin altında belli oluyor mu peki?? ya ne biliim acaba o bulduğumdan mı alsam ki çünkü pantolon giyiyorm göbek fırlıyor:kedi:
normal korse alsam onlarda sanki çok kalın..mekik çeksem canım istemiyorgamyoncuiremsu

merhabalar, ben de o askılı olanlara baktım. hoşuma gitti ama nasıl ki acaba? bir de kendi beden ölçümüzde mi alacaz yoksa bir beden küçük mü alacaz?
yardımcı olursanız sevinirim.

bende aldım ama kullanamıyorum çok sıcaklatıyo eziyet gibi geliyo pişman oldum aldıgıma sadece gezmeye giderken kıyafetlere sıgma amaçlı kullanıyorum kaydirigubbakcemile3

merhabalar, ben de o askılı olanlara baktım. hoşuma gitti ama nasıl ki acaba? bir de kendi beden ölçümüzde mi alacaz yoksa bir beden küçük mü alacaz?
yardımcı olursanız sevinirim.

benim bedenim onların tablosunda L bedene denk geliyodu bi arkadaşımın uyarısıyla bir beden küçük aldım iyiki öyle yapmışım o bile korse gibi çok sarmıyo beni sadece çok sıcaklandırıyo o yüzden kullanamıyorum.

ben de sadece kıyafetlere sığma amaçlı kullanmak istiyorum.gobişim çıkıyor da:kedi: seherjik tv den mi aldın yoksa netten mi??ne kadar verdin..çok rahatsız ediyor mu? başka soru yok:roflol:

X