küç hakkında

ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
734
31
ya ben forumda küç ün vücudu sıkılaştırdığını okumuştum da.bu yüzden kullanmak istedim.ama forumda kimileri küç göğüsleri dirileştiriyo,dikleştiriyo yazıyo kimileri büyütüyo yazmış.eğer bilen varsa göğüsleri büyütmez mi büyütür mü cevaplayabilir mi.çünkü göğüslerim zatn büyük.evlennce ve çocuğun da olunca daha da büyüdüğünü duymuştm.o yüzdn şimdi 1cm bile büyümesine tahammülüm yok.biri yardımcı olabilir mi?????:sm_confused::sm_confused:

yaa bende şunu sorcam anneme göğsmü büyütmek içn küç kullancm dedim sadece göğüsü mü büyütüomş göt göbekte yapmasın? dedi kaydirigubbakcemile3
başka yerleride büyütür mü cidden?sadece göğüsleri büyütmesi ilginç değil mi

internette küçün faydaları arasında meme büyütme diye birşey hiç okumadım ama forumdakiler arasında yaygın olarak kullanılıyo .. meme büyütmek için küç kullananlar bunun yanında başka seyler de kullanıyorlar rezene, adaçayı ,çemen, masaj falan.. bence küçten değil diğerlerinden fayda görüyolar da küçten zannediyorlar

taa kaç zaman önce bi üye "küç yedim göğüslerim büyüdü" diye bi başlık açmıştı ozamandan beri forumda gelenek oldu herkes yiyo

tabi faydası çok o ayrı konu ama memeye etki ettiğini sanmıyorum.. sadece küç yeyip kilo da almadan meme büyüten varmıdır aceba??:92:

X