Lekeler, Çiller Solgun Yüz

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
canım senin yine bir süredir :s ben yıllardır böyleyim.. makyaj yapmadığım zamanlar korkuyolar..yüzüm kireç gibi. ellerim ona keza.gelen geçen soruyo,doktorlar ne bu yüzünün ellerinin hali diyo :gitme: kansızlıktan benimkisi..
senin belli bi süredirse vitamin eksikliğinden ya da düzensiz beslenme + uykudan olabilir canım.. aman dikkat et kendine. opuyorumnanaktan

beslenme+düzenli uyku+spor+psikolojik saglık bir arada olursa yüzün solgun olması imkansız bence:emir_bebek: bunlara dikkat etmelisin ama hala solgunsa dr ye basvurmakta fayda var

canım senin yine bir süredir :s ben yıllardır böyleyim.. makyaj yapmadığım zamanlar korkuyolar..yüzüm kireç gibi. ellerim ona keza.gelen geçen soruyo,doktorlar ne bu yüzünün ellerinin hali diyo :gitme: kansızlıktan benimkisi..
senin belli bi süredirse vitamin eksikliğinden ya da düzensiz beslenme + uykudan olabilir canım.. aman dikkat et kendine. opuyorumnanaktan

Aynen canım bende yıllardır böyleyim solgun ten ellerim bile çoğu zaman sarımtıraktır bende de kansızlık var ağzımda yaralar oluyor saçlarım dökülüyor..
Seninkinide sebebi bu olabilir bence bi doktora başvur..

benim de öyle,bir de kansızlık falan yok zayıf da değilim hatta kilo fazlam var biraz buna rağmen kanlı canlı görünmüyorum,biraz aileden gelen bişey bu benimkisi,yapıcak bişey yok

kizlar canlandirici maske peeling krem yada losyon türü seyler kullansak olurmuki benim yüzüm hem solgun hemde gözlerim asiri derecede yorgun yani sasiriyorum bu duruma durduk yerde uykusuzluk yok bisey yok yorgun ve yüzümde ayni sanki agriyo ya yorgun bitkin duruyor ürün tavsiyesi bekliyorum deneyenler yazsin lütfen

X