Eşimin doğumgünü için fikirlerinize ihtiyacım var...

nzlasm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
264
0
Selam bayanlar,
2 Ocak eşimin doğumgünü, evlendiğimizden itibaren ilk doğumgünü olduğu için güzel, değişik olsun istiyorum. Hediye işi problem değil, ihtiyacı olarak gördüğüm bir eksiğini alıcam. Ama sorun ayrıntılarde :sm_confused: Eşim o günü ve tatil olduğu için bir önceki günü evde olabilir, yada 2 ocakta çalışsa bile öğlende evde olucak. O yüzden kararsız kaldım ne yapabilirm konusunda? Bu zamana kadar not koymalar, yatağının içine yazı bırakmalar,meyve sepeti.. vs. bayağı şey yaptığım için bu sene tıkandım. Fikirlerinize ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim opuyorumnanaktan

sende herşeyi denemişsin be kızım insan bugünlerede saklar bişeyler.evt arkdşlar yardım istyen şu arkdaşımıza bir el atalım.kaydirigubbakcemile2

Canım valla her şeyi yapmışsın
Yine böyle şeyler yap işte,
önemli olan ona senin için ne kadar özel olduğunu
hissettirmen
O gün evde olacaksa bir gün önceden yap kutlamayı
hem o gün beklemediği için ne yaparsan yap büyük
bir sürpriz olacaktır

Ben üzerinde "I love you,seni seviyorum,iyi ki doğdun" gibi şeyler yazan rengarenk balonları şişirdim ve salonu doldurmuştum.Onun için görsel olarak müthiş bir pasta yaptırdım....Balonları çok beğendi,çocuk yanı ortaya çıktı sankiopuyorumnanaktan

Canım valla her şeyi yapmışsın
Yine böyle şeyler yap işte,
önemli olan ona senin için ne kadar özel olduğunu
hissettirmen
O gün evde olacaksa bir gün önceden yap kutlamayı
hem o gün beklemediği için ne yaparsan yap büyük
bir sürpriz olacaktır

Ama bir gün öncede evde, ondan daha evvelki günde bende işte olucam zaten üff göndericek yerde yokki adamı kaldı başımda sırnaşık şey

Ben üzerinde "I love you,seni seviyorum,iyi ki doğdun" gibi şeyler yazan rengarenk balonları şişirdim ve salonu doldurmuştum.Onun için görsel olarak müthiş bir pasta yaptırdım....Balonları çok beğendi,çocuk yanı ortaya çıktı sankiopuyorumnanaktan

güzel fikir gerçekten bak benimde aklıma yattı, birde salondaki masayı güzelce hazırlıcan, 4 yanına uçan balon koyup iplerinide masanın üzerine oturtabileceğin bir nazar boncuğuna bağlıcan güzel olur diye düşünüyorum ama o masada anca kahvaltı hazırlayabilirim benim durumumda Çok üzgünüm çoook halbuki akşam yemeği falan hazırlayabilseydin daha ii olurda ama kısmet artık.bide tabii doğumgününün olduğu gün yarım gün çalışması olursa :uhm: üff kafamı karıştırıyoz valla bu belirsizlikler neyse artık çalışma durumuna göre bişiler ayarlıcaz ama daha fikir bekliorum kızlar, sabahtan kahvaltıyı balonlarla yaptık diyelim bütün günü boş bırakmak olmaz sonra yine bi hareket lazım gün içinde
neyse siz fikirlerinizi yazmaya devam ederseniz çok sevinirim kızlar
lalelalcım çok teşekkür ederim bu arada güzel paylaşımın için opuyorumnanaktan

Tam aradığım konu, benim eşiminde 13 Aralık doğum günü ve benim aklımda hiçbirşey yok. Şöyle 2 çocukla yapılabilecek bir fikir istiyorum arkadaşlar.Hazır böyle bir konu açılmışken yazayım dedim bende:hulya:

Tam aradığım konu, benim eşiminde 13 Aralık doğum günü ve benim aklımda hiçbirşey yok. Şöyle 2 çocukla yapılabilecek bir fikir istiyorum arkadaşlar.Hazır böyle bir konu açılmışken yazayım dedim bende:hulya:

O zaman sen balon olayına hiç girme kuzum, çocuklar duman ederler ortalığı :emir_bebek: Hazırlık yapsan, eşinin gördüğüne memnun olaacağı kişileri falan çağırsan eşinin haberi yokken, eşin işten gelincede misafirlerin olduğu kapıyı kapatıp eşini hiçbirşey yokmuş gibi karşılasan CADIARZU iyi olur bence
Yada yine o sevdiğiniz kişiler gelsin ama eşin işten geldikten sonra, hepsi birlikte toplanıp gelsinler, kapıyıda eşin açsın ve o anda hep bir ağızdan "iyiki doğdunn" diye bağırın ne dersin?
He tabii başbaşa kutlamak isterseniz onu düşünmek lazım biraz fisfisfisfisfisfis

Selam bayanlar,
2 Ocak eşimin doğumgünü, evlendiğimizden itibaren ilk doğumgünü olduğu için güzel, değişik olsun istiyorum. Hediye işi problem değil, ihtiyacı olarak gördüğüm bir eksiğini alıcam. Ama sorun ayrıntılarde :sm_confused: Eşim o günü ve tatil olduğu için bir önceki günü evde olabilir, yada 2 ocakta çalışsa bile öğlende evde olucak. O yüzden kararsız kaldım ne yapabilirm konusunda? Bu zamana kadar not koymalar, yatağının içine yazı bırakmalar,meyve sepeti.. vs. bayağı şey yaptığım için bu sene tıkandım. Fikirlerinize ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim opuyorumnanaktan

bi daha ki seneye şunu yap:şimdiden kağıtlara tarih at ve eşinle ilgili içinden geçenleri yaz ufak ufak notlar olsun.bi tane hasır sandık al içine notları katla katla koy parfümünden sık küçük kağıtlarda çikolatalar koy sandığın ağzını bağla yada kilidi varsa kilitle eşine ver müsait boş loş bi ortamda okusun:KK66:ben öyle yaptım sevgilimelaelaelaelaelae:teytey::nazar::)

X