Kızlar Salon Takımım Hemde Yapımı Çok Basit :)

pijema

Hamd olsun....
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
1.497
0
Dayanamadım bende çeyizimi yavaş yavaş görücüye çıkarayım dedim :kedi: (Tabi armutum gaza gelip de biran önce alırsa beni )

Eklentiler

• $PICT0929.jpg
    $PICT0929.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 121
  • $PICT0930.jpg
    $PICT0930.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 131
  • $PICT0932.jpg
    $PICT0932.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
Saol canım çerceve şeklinde bir kasnak düşün etrafında eşit aralıklarla çakılmış incecik çivilerin etrafından ipleri geçiriyosun enine ve boyuna doğru sonra kare kare olan yerlere de pulu yapıştırıyosun silikon yada tutkal ile aynı zamanda pulun altını da yapıştır ki sağlam olsun ... sonra da süslüyosun isteğe göre

yıkanısı da çok kolay ılık deterjanlı suda sadece tozunu alacak şekilde gezdirince eski halini alıyor
opuyorumnanaktan

bu takımın benzerini bi mağzada sordum 450 ytl dedi bende yapmak isterim onlar siyah ip beyaz taşlı boncuk kullanmışlar kasnağı sizmi yaptınız hazırmı satılıyo çok güzel olmuş elinize sağlık

gerçekten çok şık.çok hoşuma gitti .allah güle güle kullanmayı nasip etsin.bişey sorcam kasnaktan çıktıktan sonra şekli bozulmuyormu?yapılışını resimleyerek anlatırsan sevinirim

gerçekten çok güzel.allah güle güle kullanmayı nasip etsin.peki ne tür bir ip kullandın.kasnaktan çıkardıktan sonra şekli bozulmuyormu?

Saolun bayanlar opuyorumnanaktan Allah herkese hayırlı geçimler versin inşaallah
Kasnak kuzenmde ama söyle anlatım şeklini; kare ve dikdörtgen çerceve düşünün dört kenarında eşit aralıklar dizilmiş metal çubuklar ortası boş

kasnaktan çıkınca şekli hiç bozulmuyor kardeşimin çeyizine de yaptık aynı hala yalnız temizlenirken çok sıcak su ile temizlenmemesi lazım hali ile deforme olabilir

Ayrıca kuzenim bu salon takımını 150 liraya yapıo 450 çok abartmıslar tabi farklı bi yntem ile yapılmıs olabilir ona birşey diemem

(kızlar nolur dua edin de tez zamanda kavustursun sevdiğime Rabbim ınşaallah :sinifsinif: )

bu takımın benzerini bi mağzada sordum 450 ytl dedi bende yapmak isterim onlar siyah ip beyaz taşlı boncuk kullanmışlar kasnağı sizmi yaptınız hazırmı satılıyo çok güzel olmuş elinize sağlık

Başkasında gördük özel yaptırdık hazır ancak İstanbul da Eminönü gibi yerlerde satılıyor olabilir ama arastırmadım canım

canım Allah sevdigine kavustursun inşallah..
masa örtüsünü nasıl yaparım canım kasnak kucuk gelıyor.. onu da anlatabilen mi?:)

ben çok beceriksizim herhalde yha.. burdan görüp heveslendim yapayım dedim ama olmadı bi türlü tutkal aktı yapışmadı sinir oldum pes dedimm... seninki çok muntazam duruyor ellerine sağlık mutlu günlerde kullan...

ayy cok guzel ya....hem basit hem de cok goz dolduruyor...cok asil gorunuyor...guzel fikir...ben de en kisa zamanda deneyecegim....ellerine saglik...

masa örtüsü için büyük kasnak kullandım kızlar, ipi ise naylon ipler yokmu başörtüsü kenaro oyalanıyor onlardan, hem sağlam oıluo

Dualarınızı esirgemeyin canlar....

X