erdem ve afiyet hastanesi hakkında bilgisi olan

almira85

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
911
27
bu iki hastanede doğum yapmış ve kontrole gitmişler kişilerden bilgi alabilirmiyim lütfen. ben ve eşim 17 aydır korunmuyoruz ama hala bebişimiz yok ve hastaneye gidicez ama bi türlü karar veremedim ümraniyede oturuyorum. ve erdem hastanesi hakkında hem iyi hem kötü şeyler okudum doktorlar hakkında. erdem hastanesinde hafta içi 17:00 hafta sonu 14:00'dan sonra ssklılara bakmıyoruz dediler. bu nasıl olur yani ben hamile olsam gece gitsem ssk geçmicek ölemi yani?

canım afiyet hastanesinde fazilet hanımı öneriyorlar
ama bebek tedavisi için ise belediyenin ümran polikliniğinde zeynep hanım var ve cidden alanında uzman bir doktor ailemde ki kadınların çoğu onun hastası tavsiye ederim

teşekkür ederim bilgileriniz için ama eşimde ille erdeme gitcez orası daha büyük daha imkanlı hastane diyor ama benim kafam karıştı yani erdem ssk da saat sınırlaması koyuyor ve günlük vizite kağıtı istiyor ben çalışıyorum cumadan aldığım vizite kağıtını cumartesi kabul etmiycek demektir buda üstelik acil bişi olsa gitsem bana bu saatte senin ssk geçmiyo derse çıldırırım

bende şimdilik afiyete gitmeye karar verdim erdemden bi türlü randevu alamadım yakın tarihe. afiyette serçin hanımı okudum bi kaç yerde bi de fazilet hanımı. eşimle anlaştık şimdilik afiyette başlıyalım daha sonra erdeme geçeriz olmazsa bi arkadaş mesaj atmıştı ama cevap yazamadım ö.m.onada teşekkür ederim

canım erdem hastanesi kadındoğum doktorunun sürekli hastasıysan bir sorun olduğunda ssk yla işlem yapıyorlar bildiğim kadarıyla bnedeilk baştaümrana gittim zeynep hanıma aynı anda 3 hastaya bakıyor hiç beğenmedim afiyet ona göre daha iyi ama imkanları az ama erdeme göre şu an erdeme gidiyorum gayet memnunum adalet hanıma gayet i yi fakat pahalı yeni doğan yoğun akımda erdemde ssk ya ücretsiz buda avantajlı

öncelikle selamlar

bnde 28 haftalık hamileyim medicana yada erdem hastanesinde doğum yapmak istiyorum, medicana biraz tuzlu geldi erdemin fiyatları daha uygun, orda bana doktor önerirmisiniz? normal doğum düşünüyorum ama sezaryende olsa rahat etmek, güzel ilgi görmek istiyorum:CüvCüv:

ben internette yaptığım araştırmalarda şu isimlere çok rastladım o hastane için. adalet hanım,özlem hanım,emel hanım,ayşe hanım,yasemin hanım bu isimler için iyi şeyler yazıyodu ama baze yerlerde de ilgisiz oldukları yinede sen bilirsin tabiki.

ben internette yaptığım araştırmalarda şu isimlere çok rastladım o hastane için. adalet hanım,özlem hanım,emel hanım,ayşe hanım,yasemin hanım bu isimler için iyi şeyler yazıyodu ama baze yerlerde de ilgisiz oldukları yinede sen bilirsin tabiki.

bnde ayşe hanımın çok iyi olduğunu duydum. adalet we emel hanımada rastladım ama karr weremior işnsan hepsinede tek tek muayene olamamki hangisi iyi diye kafam çok karışık yaa napıcam bilmiorum

ben afiyete gittim bu gün serçin hanıma gerçekten memnun kaldım ilk önce sorması gerekenleri sordu daha sonra gerekli açıklamaları yaptı çok ılımlı yaklaştı kafam da hiç soru işareti kalmıycak şekildeydi açıklamaları.muayene etti rahim ve yumurtalıkların temiz dedi folik asit verdi adetin3.güünü hormon testleri istedi eşimden de test istedi bakalım hayırlısı tavsiye ederim. bide fazilet hanım çok iyiymiş o hastanede

hasret arkadaşım adalet hanım ve ayşe katrancıya gidebilirin ben adalethanıma gidiyorum çok memnunum istediğin kadar sor konuş bişey olma çok ilgililer birde sezeryan 750 lira normal 500 galiba sadece doğum parası alıyolar tabi sürekli oranın hastasıysan arkadaşım dün doğurdu memn kaldı tavsiye ederim

X