Doğuma Hazırlık 10. Haftada Kız Ve Erkek Bebeğin Cinsel Organı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

seda06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
995
7
41
fetal.jpg

bir sitede gördüm bunu aslında ilk haftalarda cinsel organlar birbirine çok benziyo ben 12+5 de kız oldugunu öğrendim bakalım bidahaki kontroldede doğru çıkacakmı...öncelikle rabbimden hayırlısı tabi...

banada 10+5 haftalıkken büyük ihtimal erkek dendi ama bu tablodan sonra artık pekte emin değilim...

Evet gerçekten ayırtedilmesi çok zor görünüyo. Bazen doktorların yanılmaları kabul edilebilir yani. Ama genelde ilk ne dendiyse o çıkıyor. Benim kızımda 11 haftalıkken kıza benziyor denmişti ve hep öyle devam etti.

şu an 7 yaşıdaki kızımda 20 haftalıkken ancak görebildik ve kız dendi.. öyle de oldu :))

şimdi de 13 haftalıkken erkeğe benziyo dendi.. 16 haftalıkken dr. bence erkek dedi... 19 haftalıkken de şurdaki pipi bence ama tam net göstermiyo dendi... ve 5 gün önce de 21+5 de bebeğiniz erkek dendi... :))) hiiç değişmedi ama kesin demeleri nerdeyse 10 hafta sürdü yanii :)) ama bende ilk söylenen cinsiyetin yüzde 90 tuttuğuna inanıyorum.. değişmeler az oluyo bece de...

ama önemli olanı sağlıklı olmaları tabikii...

şu an 7 yaşıdaki kızımda 20 haftalıkken ancak görebildik ve kız dendi.. öyle de oldu :))

şimdi de 13 haftalıkken erkeğe benziyo dendi.. 16 haftalıkken dr. bence erkek dedi... 19 haftalıkken de şurdaki pipi bence ama tam net göstermiyo dendi... ve 5 gün önce de 21+5 de bebeğiniz erkek dendi... :))) hiiç değişmedi ama kesin demeleri nerdeyse 10 hafta sürdü yanii :)) ama bende ilk söylenen cinsiyetin yüzde 90 tuttuğuna inanıyorum.. değişmeler az oluyo bece de...

ama önemli olanı sağlıklı olmaları tabikii...
evet yanılmalar çok az bence birazda doktorun tecrübesine bağlı...

evet bilen çabucak biliyo.12.haftadan buyana hiç degişmedi hep kız dendi.bir ay sonra dogum var.yani

X