Bebeği başak olan anneler

vaveyla_a

kaktüs
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
6.066
118
mrb..kızım 29 ağustosta doğdu..başak bebeği..burçlar tamamen değil ama kişiliği yansıtıyor..çooook hareketli..acaba sadece benim bebeğim mi bu kadar hareketli merak ediyorum..ayağını kolunu tutsan kafası oynuyor:emir_bebek: kimsenin çocuğunu da kınamadımmafoldumben

mrb..kızım 29 ağustosta doğdu..başak bebeği..burçlar tamamen değil ama kişiliği yansıtıyor..çooook hareketli..acaba sadece benim bebeğim mi bu kadar hareketli merak ediyorum..ayağını kolunu tutsan kafası oynuyor:emir_bebek: kimsenin çocuğunu da kınamadımmafoldumben

merhaba benim kızımda 27 ağustos ve çok hareketli ayaklarını bam bam vuruyo poposunu kaldırıyo kendini bi kaydırıyoo şöle bi gözümü ayırsam yere düşecek diye korkuyorumoturmaya başlasalarda artık biraz rahat ederiz herhalde yaa:emir_bebek::emir_bebek:

yigenimde basak burcu daha yeni 3 aylik oldu .. ama onunla ayni dogan cocuklardan cok farkli kafasini kaldiriyo ayaklarini bi yere dayayabilirse kendini acayip ittiriyo .. yengemde yalniz hic bi yere birakamiyorum diyor .. kucakta bile durmuyo kipir kipir .. zaten koltukta filan tek basina asla birakamiyoruz cok korkutuyor ... sanirim burcuylada alakali bende basak burcuyum bebekligim ayniymis ...

yani tek anormal hareketli bebek benim ki değilmiş:emir_bebek: bizim ki 2 aylıkken dönebiliyordu ve koltuktan düştü.. şimdide ana kucağında atmaya çalışıyor kendini!bizzz yandıkmafoldumben ama yine de şükür sağlıklılar..

benimm oğlumdaa 28 ağustosta doğduu çokk fazla deill ama hareketli sayılırr ama bazende salıncağa koyarsınn durur ölee ama bencee çokda burca yorumlama bebekten bebeğe değişiyo hareketlilik

benimm oğlumdaa 28 ağustosta doğduu çokk fazla deill ama hareketli sayılırr ama bazende salıncağa koyarsınn durur ölee ama bencee çokda burca yorumlama bebekten bebeğe değişiyo hareketlilik

genel olarak karakterler burc özelliklerini taşıryor ama çok da takıntılı değilim bu konuda..başak bebeklerinin çok hareketli olduklarını biliyorum..acaba bizim kinin derecesi ne diye merak ettim:dance:

mrb benim oğlumda 31 ağustos doğumlu başak bebeği ve evet çok hareketli ayağa kaldırınca kafa hiç durmuyor sürekli etrafı inceliyor hatta hiperaktif olursa diye aklımada gelmiyor değil:ecrin_bebek:

bence burçla ilgisi yok. benim kızım da başak burcu ama normal hareketleri. tamamen çocukla ilgili diye düşünüyorum..

Valla benim kızım da Başak burcu ve yükselen burcu da Aslan...Tam bir felaket acayip hareketli bir bebek..Olduğu yerden kalkmaya çalışıyo resmen, bir kalksa zaten kimse tutamayacak valla..Bişey değil kalkamayınca da bir sinir oluyor ki görmeniz gerek çıldırıyo resmen....Doğduğu zaman bile o kadar hareketliydi göbek bile dayanamadı 7.günün sonunda düştü kaydirigubbakcemile3 Aman nazar değmesin bizim bebeklere.... :nazar:

genel olarak karakterler burc özelliklerini taşıryor ama çok da takıntılı değilim bu konuda..başak bebeklerinin çok hareketli olduklarını biliyorum..acaba bizim kinin derecesi ne diye merak ettim:dance:

kaydirigubbakcemile3 doğrudurr canımm ama bazenn kıpır kıpır haklısınn ama başak olupta hareketsiz bebek vardırr illakii ama boşver cnm tmm bazen kıızorum hareketlenince ama hareketlenmesi ii ama emdiğini yakıoo hareketiyle o var

kaydirigubbakcemile3 doğrudurr canımm ama bazenn kıpır kıpır haklısınn ama başak olupta hareketsiz bebek vardırr illakii ama boşver cnm tmm bazen kıızorum hareketlenince ama hareketlenmesi ii ama emdiğini yakıoo hareketiyle o var

Yaw bende diyorum benim kız niye bu kadar çok acıkıyor diye..Bak bunu hiç düşünmemiştim, tabi ya devamlı hareket halinde olduğundan yakıyo sütleri vücut....Bizim çocukların sloganı şu : yaktığın kadar ye, yediğin kadar yak kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook

Yaw bende diyorum benim kız niye bu kadar çok acıkıyor diye..Bak bunu hiç düşünmemiştim, tabi ya devamlı hareket halinde olduğundan yakıyo sütleri vücut....Bizim çocukların sloganı şu : yaktığın kadar ye, yediğin kadar yak kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook

kaydirigubbakcemile3 öle cnm kıpır kıpırlar hemen acıkıorlar peki seninkinin kilosu nasıl canım bnmkine az dedi dr 4 aylık ve 6 500 kilo demek yakmasa ne kadar olcak acaba

başak burcuyla ilgisi yok bence ...hareketli olsun işte ne güzel zor ama sağlıklı demekki kıpır kıpır maşallah hepsine :)

kaydirigubbakcemile3 öle cnm kıpır kıpırlar hemen acıkıorlar peki seninkinin kilosu nasıl canım bnmkine az dedi dr 4 aylık ve 6 500 kilo demek yakmasa ne kadar olcak acaba

kolunu tut bacak oynuyo iksini tut kafa oynuyodelikafadulden ne kadar zamanda bir emiyo peki sizinkiler..ben sınır koydum artık yaa 1.5 saat..bence senin kilosu normal ortalama 4 aylık bebek kilosu 5-5buçuk civarı..benim ki 7400..benimkide senin oğlunda istisnahihoyyyt

kolunu tut bacak oynuyo iksini tut kafa oynuyodelikafadulden ne kadar zamanda bir emiyo peki sizinkiler..ben sınır koydum artık yaa 1.5 saat..bence senin kilosu normal ortalama 4 aylık bebek kilosu 5-5buçuk civarı..benim ki 7400..benimkide senin oğlunda istisnahihoyyyt

:roflol: aynen canım gittikçe iyice hareketlenmeye başladı zatenn eyvahh bunlar büyüdümü napıcazz biz heryeri dağıtırlar :uhm:

Tam 4.ayını doldurduğu gün 6.750 gr. tartıldı...benimki 3 kg.doğmuştu..Doktor normal dedi kilosuna ama 1 ay daha sadece anne sütüyle devam edip daha sonra ek besinlere geçicez..kaydirigubbakcemile3 vereliniortak

Tam 4.ayını doldurduğu gün 6.750 gr. tartıldı...benimki 3 kg.doğmuştu..Doktor normal dedi kilosuna ama 1 ay daha sadece anne sütüyle devam edip daha sonra ek besinlere geçicez..kaydirigubbakcemile3 vereliniortak

aaa ne tesadüf bnm oğlanda 3 kilo doğdu kaydirigubbakcemile3 hemen hemen aynı gidio sıpalarımız :teytey: :nazar: aynen cnm bnm dr 4.ayda meyve suyu falan ver demişti ek mamaya 6.ayda başla demişti :emir_bebek:

X