Klomenle Hamile Kalanlar Kaçıncı Ayınızda Hamile Kaldınız ve Bebişler İkiz mi?

hadi ya çok sevindim inşallah sağlıkla doğar. ben adet olduğumda başlıcam klomene doktor öyle dedi bugün veya yarın adet olmam gerekiyordu bugun olmadım bakslım artık kısmet. bugun çok az kahverengi akıntı geldi peceteye bikaç damla. nedir anlamadm beklemedeyim... canım senın yumurta tembelliğin varmıydı?? doktor niçin klomen verdi. bana sende birazcık yumurta tem. var dedi o yuzden verdi. senin sorunların neydi anlatr mısın??
Basladın mı klomene nasıl bir yol izledi doktorun ?? Bende adeti bekliyorum klomene bu ay baslama kararı aldık yedi aydır glifor kullanıyorum sadece ultrasonda görünen baska hiç etkisi olmayan pkolar mevcut artık beklemek istemedim sabırsızlıkla adeti bekliyorum ama ilk defa klomen kullanacam çok merak ediyorum

Basladın mı klomene nasıl bir yol izledi doktorun ?? Bende adeti bekliyorum klomene bu ay baslama kararı aldık yedi aydır glifor kullanıyorum sadece ultrasonda görünen baska hiç etkisi olmayan pkolar mevcut artık beklemek istemedim sabırsızlıkla adeti bekliyorum ama ilk defa klomen kullanacam çok merak ediyorum
Daha başlamadım çünkü daha adet olmadım. 1inde veya 2sinde olmam gerekiyordu olmadım. Bende 5aydr glucophage kullanıyorm glifor ile aynı. Eger adet olursam (inşallah olmam, insallah hamileyimdir) Bende klomene baslıcam

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 193
3 haftalıkken bu değer çıktı ise ikizlere hamilesiniz, değer çok yüksek çünkü
ay işallah ultrosonda görülmedi baktı doktorum bir hafta önce bu değer çıkmıştı 2 haftalık 198.7 çıkmıştı hcg sonraki değerim de yukarıdaki canım yarın tekrara doktora gidecem daha kese görülmedi

ay işallah ultrosonda görülmedi baktı doktorum bir hafta önce bu değer çıkmıştı 2 haftalık 198.7 çıkmıştı hcg sonraki değerim de yukarıdaki canım yarın tekrara doktora gidecem daha kese görülmedi
2 haftalık nasıl belli oldu ben onu anlamadım zaten normalde adetin 14. Günü çatlama oluyor burada 2 haftalık oluuor☺️

X