Klomenle Hamile Kalanlar Kaçıncı Ayınızda Hamile Kaldınız ve Bebişler İkiz mi?

Canım kese var ama yolc sac yani bu kesenin içinde bebekte görülmesi lazım değil mi? Doktor ne dedi? Benim doktorum bebeğin görülmesi ve kalp atışı duyulması için adet günü geçtikten 15 gün sonra diyor.
Canım içini resmen karalamış hiç bir şey göremiyorum 6 haftalık olda kesenin için de Bebek var kalp arılıda var derdi o yüzden inanmadı başka doktora gidecem kontrol için kist yoktu kistte var kesenin yanın da Dedi Can'ım

Canım içini resmen karalamış hiç bir şey göremiyorum 6 haftalık olda kesenin için de Bebek var kalp arılıda var derdi o yüzden inanmadı başka doktora gidecem kontrol için kist yoktu kistte var kesenin yanın da Dedi Can'ım
Ada'm haftaya gel kalp atışını duyarız Dedi

Hadi hayırlısı canım , ama görünmemesi normal aslında benim doktorum direk gelme adetin geçince 15 gün sonra gel dediydi yani seninde aslında öyle daha var panik yapma sakın
image.jpeg
Can'ım dün gece acilde verdim bu yeni kese bu kadar olmuş doktor kesen büyümüş Dedi Can'ım. Başka guruplara sordum tek kese ikiz ola bilir diyorlar. Bir tanede olsa kalbi atsaydı Can'ım benim. İki yumurtam olmuştu klomen birini kist yapmış canım

Kese gayet net görünüyor. Haftaya da kalp sesi duyulur inşallah. b-hcg değerin artıyormu peki?
Benimde geçen ay 3 yumurta oluştu 7 tane daha da büyüyor onlarda çatlayacak dedi ama gebelik olmadı. Yarın bu ay ki yumurta ölçümü gideceğim. Bakalım kaç yumoş büyümüş.
Kan vermedim canım pazartesi verecem

[QUOTcanım dam_coco, post: 44019004, member: 647559"]Adetlerin düzenlimiydi ne kadar bekledin gebelik için pkomu vardı canım ??[/QUOTE]
Evet canim pko vardı ama çok ileri seviyede değildi bende bir yıldır evliyim evlilik yildonumumuzden 4 gün sonra hamile olduğumu öğrendim çok şükür

X