Cay lekesi nasıl çıkar?

melek83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
38
0
40
Salonum Toz Pembe Haliflexle Kapli. çay Döküldü Ve Bir Türlü çikartamiyorum. Markette Satilan Bütün ürünleri Kullandim Ama Işe Yaramadilar. Etkin Bir çözüm Biliyorsaniz Bana Yardimci Olur Musunuz? Yardimlarinizi Bekliyorum! Teşekkürler......

güzelim sirke dener misin .

ama emin olduğumdan söylemiyorum. daha önce sirke kızımın okul önlüğünden yıkanmış uhu lekesini çıkardı. sonra buraya yazdıktan sonra da bir arkadaşın kazağındaki oje lekesini . belki bir faydası olur.

teşekkür ederim canım bi de onu deneyeyim! denemediğim bişey kalmadı zaten! yakında halıdan eser kalmıcak.....

eger halın cok renkli degilse alkol diyorum benim gri renkte halımın üstüne cay döküldü evde saf alkol yoktu bende rakı döktüm üstüne cıktı

yok renkli değil açık pembe tavsiyelerinize uyucam... teşekkür ederim hepinize..!

bu tip bilgiler veren siteler var, bir arama motoruna çay lekesi yaz ,gör bak sana kaç çeşit alternatif verecek.

sırayla dene eğer faydalı olmazsa yaptıkların, halıyı balkondan aşağı at gitsin::emir_bebek:

limon suyu canım kesin çözüm. ben bir demlik çay dökmüştüm. limon suyuyla tuzu karıştır sil. :icecream:

bende çoksevdiğim bir t-şhirt üme çay döktüm elde epey yıkamaya çabalasamda çıkaramadım bu aşamadan sonra yapabileceğim bir yol varmı???acaba hala yeniden giyebilme şansım olacakmı nedersiniz?

ben de dün akşam çay bardağını devirdim önce kucağıma yandım tabi kaynardı çünkü sonra da tepsiyi attım kucağımdan halıyı falan silmedim acıyla dört saat kadar sonra baktım canım halım lekeli kosla ile sildim sabah baktım nafile. limon suyunu denedim pamukla sildim çok şükür geçti. limon suyunu öneren arkadaşa teşekkürler.

teşekkürler. benımde halım fena durumda denıyecem
cok sevındım ya nıhayet cozum buldum
limon suyunu öneren arkadaşa teşekkürler.

cevaplarınız için teşekkür ederim. ama hiç bir şey işe yaramadı. nasıl halıysa... en sonunda ben de çıkardım parke yaptırdım. yine de teşekkür ederim!

hihoyyythalılarım bej renk ve damla damla pek çok çay lekesi vardı. internete araştırdım beyaz sirke ve alkolü karıştırıp silin yazıyor. evde elma sirkesi vardı onunla silmeye karar verdim. başta beze sirke döküp sildim olmadı sonra lekenin üstüne sirkeyi döküp sildim bütün lekeler çıktı hem de halım parladı. bende işe yaradı beyaz sirke aramnıza gerek yok elma sirkesi de işe yarıyo..

X