muhasebe bölümünde okuyanlarrrrr

HoplayanFil

BEN BEN YİNE BEN :/
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
175
0
arkadaşlar dikkat ettimde hiç muhasebe bölümünde olan arkadaşım yok.
eğer varsa burdan yazabilirler
fikir alışverişi yaparız belkim:nazar:

bEN dumlupınar üniversitesi muhasebe mezunuyum Allah kolaylık versin :)
gerçi aöf ile benim örgünde gördüğüm çğu ders farklıydı bizde 2 bitirme tezi ve bir yığın monografi ödevleri ve eta programında kendi şirketimizi kurup mizan bilanço borç alacak yevmiye kayıtları fatura irsaliye yapıp yedekleme ile önemlem almak ( bilgisayar bozuldumu tüm şirket kayıtların silinir ve 1 aylık emeklerin gider ) ve her sezon yaz tatillerinde 60 günlük zorunlu SMMM stajı ve ayrıca diğer mezcburi derslerin Wep tasarımı ödevleri falan filan derken okulu bitirdik ama nasıl bitirdik birde bize sorun birde okulda işletme bölümün üstüne fazla düşmezleri biz muhasebe okuyoruz die acayip ödevler veriyolardı....
birde gazetelerden en son yıla ait bilançosu verilmiş bir şirketin mali durmunu inceleyip dosyalardır yazmaktan ellerimiz ağrırdı tamda 10 günlük sınav haftasına bu ödevler geldimi çıldırırdıkkkkkkkkkkkkkkkkk :kahve:

bEN dumlupınar üniversitesi muhasebe mezunuyum Allah kolaylık versin :)
gerçi aöf ile benim örgünde gördüğüm çğu ders farklıydı bizde 2 bitirme tezi ve bir yığın monografi ödevleri ve eta programında kendi şirketimizi kurup mizan bilanço borç alacak yevmiye kayıtları fatura irsaliye yapıp yedekleme ile önemlem almak ( bilgisayar bozuldumu tüm şirket kayıtların silinir ve 1 aylık emeklerin gider ) ve her sezon yaz tatillerinde 60 günlük zorunlu SMMM stajı ve ayrıca diğer mezcburi derslerin Wep tasarımı ödevleri falan filan derken okulu bitirdik ama nasıl bitirdik birde bize sorun birde okulda işletme bölümün üstüne fazla düşmezleri biz muhasebe okuyoruz die acayip ödevler veriyolardı....
birde gazetelerden en son yıla ait bilançosu verilmiş bir şirketin mali durmunu inceleyip dosyalardır yazmaktan ellerimiz ağrırdı tamda 10 günlük sınav haftasına bu ödevler geldimi çıldırırdıkkkkkkkkkkkkkkkkk :kahve:

ay ben böyle yoğunluğu seviyorum
keşke örgün okuma imkanım olsaydı ya
böylesi daha iyi
ben de bu sene 2. sınıfım bakalım dersler yeni başladı
şimdilik bir sorun yok ilerde de olmaz sanırım

dersaneye gitmiyorum çalıştıgım için zor oluyor okuması ama sen yardımcı kitap aldınmı çalışmak için ben murat yayınlarını aldım
ben dersaneye gidiyorum canım
ben de murat yayınlarını aldım
inşallah kalmadan geçeriz yaa
çünkü bu sene kpss sınavına da giricem

ben dersaneye gidiyorum canım
ben de murat yayınlarını aldım
inşallah kalmadan geçeriz yaa
çünkü bu sene kpss sınavına da giricem
[/QUOTE]

canım murat yayınlarındaki kitabın hangi yılın baskısı acaba ben aldım 2009 basım ama vergi uygulamaları dersi degişmiş yeni basımlar 2010 muş o kadar aradım 2010 baskılısını bulamadım şimdi bu aldıgım kitaba da boşu boşuna çalışmak istemiyorum

X