Lazer Epilasyon IPL mi, diğer lazerler (Alex.Diod,nd yad) mi?

Moralinizi bozmak istemem ama dökülmeme gibi bi problemim yoktıu ama şöyle ki klaltı gibi küçük bir bölge defalrca dökülüp aynı seviyeye geri döndü şu an en baştayım yani nasıl olduğunu inanın bende bilmiyorum..

inşallah olumlu sonuç alırım tabi.2 ay sonra inşallah tam sonucu burada paylaşırım.

yani cildimizi emanet ediyoruz. kıl dökülmedi tamam bir problem ama, daha fazla sıkıntılar da yaşayabilirsiniz. o yüzden gerçekten sağlığımızı önemseyen yerlere gitmemiz lazım birbirimizin tavsiyelerine uyarak.
işin kötü tarafı hiç bir sorumluluk kabul etmeyebiliyorlar. herşey sanki bizim suçumuz gibi.
sonuçta insan faktörü var. uygulama yapan kişinin becerisi, o günkü durumu, dikkati yanında kullanılan cihazda da bir sorun oluşabilir. bunlar gibi birçok şey daha etkilemez mi bizim uygulamamızın başarısını veya sağlığımızı? ama bu gibi durumlar güzellik merkezlerinde mümkün değil asla kabul etmiyorlar.
ben kalan seanslarımın ücretini istedim cildim yanınca. dilekçe yazdırdılar, ne aradılar ne sordular, kaç defa gittim. özür bile dilemek yok. sonra bezdirme politikası uyguladılar resmen. en sonunda önüme birşeyler koydular imzalayın paranızı verelim diye.:KK4:
kullanmadığım seansların ücretinin iadesi için, sorun yaşadığım uygulamanın parasını veriyorlarmış gibi, "uygulamadan beklediğim sonucu alamadığım için", "hiçbir kuruluşa şikayet etmeyeceğim" gibi ifadelerin altını imzalamamı istediler. ben de imzalamadım.:KK50:
bir özür bile dilemeyen şirketten, zaten kullanmadığım hakkım olan paranın iadesi için, neden tüm haklarımdan vazgeçiyorum anlamadım. tüketici haklarını aradım, Allah'ım o kadar da yoğunum ki, vakit yaratıp koşucam peşinden. iade edecekleri para da o kadar cüzi bir miktar ki :63: sırf ders alsınlar diye uğraşıcam. başkalarına da böyle yapamasınlar diye. lütfen herkes hakkını arasın. sadece söylenmekle olmaz.
Firma da heryerde şubesi olan bir merkez. isim söylemek doğru olmur mu bilmiyorum ama... soranlar olursa cevaplarım.

pinar85 merhaba alexandrate lazere gitmissiniz tuyleriniz azalmiş.alexandrate hangi modele gittiniz? gorunusu ve tam ismi neydi?
vucut icin gitmeyi düşünuyorum

X