Anne sutunu artiriyor...

Benim sütüm çok az ama bulgur pilavı ya da kısır yiyince baya artıyor.Ama her gün de bunlar yenmiyor ki.

Bende ıspanak yediğimde arttığını gördüm. Ispanak arttırdı. Sizinkileri de yiyelim deneyelim bakalım:)

bana da vişne suyu arttırır dediler. bir de incir tüketmemiz gerekliymiş. şehriye çorbasını ilk defa duydum. bende denesem iyi olur.

ıspanak bende bişey artırmadı ama nohut işe yaradı... Bol meyve suyu için, düzenli muntazam beslenin... Yine de zamanla azalıyooo :KK43:((

niye ise hep gaz yapan şeyler sütü arttırıyor. bulgur, nohut, boza gibi. benim bebiş gaz bombası gibi zaten bunları tüketirsem daha berbat olur :KK43:

off ya hepsini denicem benimde sutum azaldi gibi: ((
anlamiyorum ya kizimda çok sutum vardi hiç de dikkat etmedim sunu yiyem bunu yiyem de sutum olsun diye: ( 2 bucuk yasina kadar emdi. ilk oglumda ayne boyle oldu zar zor sutum cikti acaba oglanlar da farklimi ki? Dun aksam 3 litre su, 1 litre sut 2 tabak kisir yedim banamisin demedi: ((
ama sukur ki gaz sorunumuz yok...

niye ise hep gaz yapan şeyler sütü arttırıyor. bulgur, nohut, boza gibi. benim bebiş gaz bombası gibi zaten bunları tüketirsem daha berbat olur :KK43:

aynen aynen aynen canım
bende istiyorum bunları yemek.hem süt olsun diye hemde sevdiğim şeyler
ama 4 ay oldu doğum yapalı ağzıma ne nohut ne bulgur koymadım.
gaz yapmasa yerdim yaaaa.sütüm artsın istiyorum bendeeeee

Ben buraya sutum az diye yazmisim ama hanimlar çok sukur sut sorunumuz biti
bende çok bulgur yiyorum gaz olmadi bebegimde sukur.
inan çok sut yapiyor bulgur,sut, yogurt, peynir, kuru incir, dere otu, tahin helvasi.
en çokta su, çorba, rezene çayi bayagi bir fark var bunlari yiyince. elektirikli pompa ile çekiyorum artsin diye ne duyduk ise yapiyoruz ya.ins sizlerinde bol sutunuz olur. umidinizi yitirmeyin moralini hele asla bozmayin oyle bir etkilenir ki sut hemen azaliyor ya.

arkadaşlar ben de doğum yapalı 6 ay olacak.sütüm bu aralar hissediyordum da azalıyordu.hurma yemeye başladım ve çok şükür göğüslerim taş gibi oldu.elma gibi bir tane yiyorum.hatta ben tatlıyı çok sevmediğimden sert olanından yiyorum ve maşallah...hatta sağıyorum.sanırım adı kış hurması.gerçekten tavsiye ediyorum.

bende sütü artıran değil de kesilmesine sebep olan birşeyi söyleyim nane çayı emzirirken kesinlikle içmeyin sütün kesilmesine sebep oluyor tecrübe edilmiştir :))

dün nette sarı leblebenin anne sütünü artırdığını oudun,Bol bol havuçlu şehriye çorbası için ben de de çok süt yapıyordu.

merhaba hanımlar benimde sütün azalmaya başladı.bide çalıştığım iöçin sağmak zorundayım.öyüzden yeterli sütümün olması lazım.bende ısırgan otu çayı içiyorum
gerçekten fark etti.süt kanallarını açma özrelliği var.fakat ibrahim saraçoğlu içmeyin dedi.dereotu,kuruincir suyu iyi gelir dedi.deniycem.inşallah iyi sonuçlar alırım..valla onu bunu denemekten deney faresine döndüm..kafamçokkarıştı

X