Ne anlama geliyor..?Ne düşünmeliyim..?

coolfire

Rabbim Hamdolsun..!!
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
677
157
Merhaba bacılar
Sevgilime bizim için özel olan ve anlamı olan bi resmimi çok özenle seçtiğim bi çerçeve de hediye etmiştim,çok mutlu olmuştu aşkım opuyorumnanaktan neyse azönce öğrendim ki birkaç gündür aşkımın odasında olan resmim annesinin yatak odasına transfer olmuş fisfisfis annesi demiş:gelinim benm odamda dursun aşkım da benm sevgilm benm odamda durcak die söylenmiş nihayetinde almış annesi odasına çok kızdım :kızgın: bu ne demek yaa ne düşünmeliyim?iyi bişi mi kötü bişi mi?şaşırdım valla bilmiyorum yorum kızlar lütfen teşekkürlera.s.

şaşırdım vallahi ne bilim cnm yaa acaba gözönünden mi kaldırmak istiyor diyeee saçma bi kuruntu da olabilir tabiii CADIARZU

güzel dimi sevinmeliyimm kaydirigubbakcemile3 birazcık korkularım var huzursuzluk çıksın istemiyorum o yüzden fazla irdeliyiciğim sanırım fisfisfis gözönünden mi kaldırılıyorum diye korktum daa

öle bişi olsa kadın yatak odasına almazdı dimi -tatlicadiarzu-tamda burnunun ucundaa amaa ben bizim için çok özel olan o resmi aşkımın başucunda dursun die verdim yawww:çok üzgünüm:

yorumlar için teşekkürler kızlarrr ozaman hadiii hayırlısıııııı hehe :jeyyar: yakın bi zamanda tanışıcaz zatn inş ozamanda böyle severr kaydirigubbakcemile3

ayyy dimiiiii bayılsın valla şekerim kaydirigubbakcemile3 benden iyi gelin mi bulcak çocuğuna aşığım seviyorum sayıyorum önemsiyorum vs vs..daha nee kaydirigubbakcemile şaka bi yana herşeyin hayırlısı kızlarr allh nasip edersee inş aşkımla biz de kavuşuruzz allh herkesin gönlüne göre versin

..

rabbim hakkimizda en hayirlisini nasib etsin ins

ins kavusursunuz, ins kavusuruz kaydirigubbakcemile3

:lepi: :lepi:

Merhaba bacılar
Sevgilime bizim için özel olan ve anlamı olan bi resmimi çok özenle seçtiğim bi çerçeve de hediye etmiştim,çok mutlu olmuştu aşkım opuyorumnanaktan neyse azönce öğrendim ki birkaç gündür aşkımın odasında olan resmim annesinin yatak odasına transfer olmuş fisfisfis annesi demiş:gelinim benm odamda dursun aşkım da benm sevgilm benm odamda durcak die söylenmiş nihayetinde almış annesi odasına çok kızdım :kızgın: bu ne demek yaa ne düşünmeliyim?iyi bişi mi kötü bişi mi?şaşırdım valla bilmiyorum yorum kızlar lütfen teşekkürlera.s.

bence bu o kadar güzel bir şey ki. bence çok mutlu olmalısın. hem sevgliin paylaşamıyor seni hem annesi

Canım benim bunda hiiççç kötü bişey yok zaten.. Ne güzel sevinmen lazım bence müstakbel kayınvaliden seni çok beyenmiş demekki...:lepi:

kızlarr teşekkür ederim yorumlarınız için ne bilim ilkten biraz ürktüm gözönündenmi kaldırılıyor çocuğun odasında bile istenmiyormuyum acaba die ama sizin yorumlarınızdan sonra anladım kii saçma bi kuruntuymuşş :teselli: inşş böyle de devam eder allh kimsenin ağız tadını bozmasın..

canım kötü düşünme seni sevmiştir. ama ne bileyim sevse bile değişik geldi bana. benim oğlum olsa ne kadar sevsem bile gelinimi neden koyayım ki odama. ha iki tane foto olur o zaman biri sende dursun biri benim odamda dursun der. ya da fotoyu salona falan koyar ki hem oğlu hem kendisi görsün. hemki seni hiç tanımıo daha
tabi herkesin huyu farklı bu benim düşüncem. o gerçekten sevdiği için de koyabilir

evett cnm banada değişik geldiğini için bu başlığı açtım ama çoğunluk hani beğenmiştir benimsemiştir sevmiştir gibi yorumlar gelince aksini de düşünmedim daha doğrusu düşündüm ama kuruntu yapıyorm sandım vallahi bilmiyorum cnm çok yakın bi zamanda tanışıcaz inşş herşey olumlu sevecan olurr hakkımızda hayırlısı zamanla herşeyi görücez.yorumun için yinede teşekkürler

kayınvalide sevmişş. çok iyi
bence yeni bir resim daha ver. bakalım onu da alacak mı?

X