Saç Rengi ve Saç Boyama bu yılın trendi bal köpüğü saçlar...

arkadaşlar benim saçımda casting çikolata karamel var altında açık bi renk vardı çok değil ama biraz aktı sanki casting bal köpüğü boyasam nasıl bir sonuç elde ederim çikolta karameldeki kadar yoğun bi bakırlık kalır mı yoksa dorelik mi olur yardım lütfen

svgbetus,
mesela benim doğal rengim açık kumral,en son zaten çok açık bi ton ve iyice akmış olan organıc bal köpüğünün üstüne castıngın bal köpüğünü boyadım,
karamelin en açık tonunu düşün ,tatlı bi renk,
bide bakırlık fazla değil ama var...

anladıım kadarıyla senin saçın koyu bi renk,
akmışta olsa ille koyuluk kalmıştır,
burada saçı koyu olupta bal köpüğüne boyayan ve memnun kalmayan çok arkadaşımızın yorumunu gördüm,yani yüksek ihtimal istediin sonucu alamayabilirsin...

Son düzenleme:
çok guzel renk a makyajsız soluk duruy cok yuz..
sarıdan vazgecemıyom yada bana yakışmıyomafoldumben

bende saçımı boyamaya karar verdm bu aralar.roşum turunculuk yada kızıllık oluyomu ya bal köpüğünde.benm saçım çok açık kumral gibi uçları sarımtırak dahada dorusu yeşil diyim:S oyüzden uçlarındaki sarılık gidermiki? ben bu bal köpüğüyle kumralı karıştırsam nasıl olur acaba?? kızlar bi fikir verin banada nolur.

günlerdir saç rengi arıyorum karar veremedim ama yarın bi hışım gidip boyatıcam herhangi bir kahve veya daha açık tonlarına..

aynen bende günlerdir napsam diye düşünüyorum ya.. bende bu bal köpüğü veya açık bi kahve yapıcam ama karar veremiyorum.

ayy evet bende aynen...kahverengiye boyalı şu an saçlarım ve bal köpüğü üzerine balyaj istiyorum ..ama aslında tonunu tutturduktan sonra yakışır bence yaaa..

bende saçımı boyamaya karar verdm bu aralar.roşum turunculuk yada kızıllık oluyomu ya bal köpüğünde.benm saçım çok açık kumral gibi uçları sarımtırak dahada dorusu yeşil diyim:S oyüzden uçlarındaki sarılık gidermiki? ben bu bal köpüğüyle kumralı karıştırsam nasıl olur acaba?? kızlar bi fikir verin banada nolur.
cnm benim saçımda çok açık kumral,
zaten bu renkte açık renklerde tam tutuyo ,doğal koyu renkli saçlar pek göstermiyomuş bal köpüğünü,ucundaki yeşillikleri kapatır mı hiç bilemiyorum, belki 2.boyadıında kapatır,
ben 3 kezdir bal köpüğüne boyadım ,iyice oturdu rengim,
hafif bakırlık oluyo ilk boyandıında ama akınca daha bi güzelleşiyo,
mesela ben 1 ay önce boyamıştım en son,şimdi tam istediim gibi,
bal köpüğüyle kumralı karıştırınca nasıl olur hiç bilemiyorum cnm...opuyorumnanaktan

buğday tenliyim.kara kaş kara göz.
yakışmaz bana bu renk dimi?:KK43:
neden yakışmasın ki cnmkaydirigubbakcemile5

Ben de istiyorum bu sac rengini ama yakisir mi diye tereddütlerim var..

ayy evet bende aynen...kahverengiye boyalı şu an saçlarım ve bal köpüğü üzerine balyaj istiyorum ..ama aslında tonunu tutturduktan sonra yakışır bence yaaa..

güzeller bal köpüğü rengini boyamayı düşünüyorsanız bu topici başından itibaren okursanız fikir edinirsiniz bence,kaydirigubbakcemile5

tuğbacım,özellikle sen,koyu renk saça boyayıp memnun olmayan arkadaşlarımızın burdaki yorumlarını dikkatle okumalısın,
kuaförde tabii tuttururlar ama ,kendin boyarsan zor gibiolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
balkopuku.jpg

bu bal köpüğünü çok beğendim hangi boya ile elde edebilirim acaba ? yardımcı olursanız sevinirim kızlar..
bir de buğday tenlilere gider mi?

Eklentiler

• $bal_kopuku_.jpg
    $bal_kopuku_.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 250
benimde saçlarım bal köpüğü gercekten süper bir renk....alkisalkisalkis şimdi kahwe köpüğü boymak istiyorum sizce nası olur???

burda bi arkadaş kızıl bakır gibi bi saçı, loreal balköpüğüne boyamış çok da hoş olmuş. bneim saçımda kızıllık değil ama bakırlık var, koyu da sayılmaz.
bu bal köpüğüne boyasam olur gibi gelio ama.. ?? ne dersiniz

arkadaslar koyu kahve doğal saclarda nasıl olur , tutarmı bu renk, önce acmak gerek sanırım sacı değilmi ?

X