Saç Rengi ve Saç Boyama bu yılın trendi bal köpüğü saçlar...

sevgili roşum araştırmaların için teşekkür ederim.Loreal castingin bal kahvesini gördün mü nasıl bir renk koyu mu açık mı sence

arkadaslar koyu kahve doğal saclarda nasıl olur , tutarmı bu rebu konuda fikrim yok cnmzemuszemusnk, önce acmak gerek sanırım sacı değilmi ?

sevgili roşum araştırmaların için teşekkür ederim.Loreal castingin bal kahvesini gördün mü nasıl bir renk koyu mu açık mı sence

hayır gülcüm hiç görmedim ve hatta ilk kez senden duydum,
bugün çıkmayı düşünüorum ,ama renge karar veremedim,dediğin rengide bi soruşturayım,
olmadı yine bal köpüğüne devamboshayallersmile

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var yorumların hepsini okudum ve ilk resimlerde hoşuma da gitti bu renk kahve köpüğüyle bal köpüğü arasında kalmıştım bu daha çok hoşuma gitti sanki ama benim şöyle bi sorunum var saçlarım açık sarıyla boyalı yani baya açık bi renk ve beyaz tenliyim makyaj yapmaktanda hoşlanmıyorum dolayısıyla saç açık renk yüz açık renk hortlak gibi oluyo arkadaşlarım yakışmadığını koyu renge boyamam gerektiğini söylüyo bu renk makyaj gerektirirmi yani o solukluktan kurtulabilirmiyimki birde hani rengi çokmu açık yani yine yüzüm açık saçım açık olup kötü durmasınn off kafam çok karıştı yardıma ihtiryacım var:KK43:(

Eğer beyaz tenliysen bal köpüğüyle doğrudan boyama.Seni solgun gösterir.Kuaföre git bal köpüğü sık balyaj attır.Saç diplerini koyu bıraksınlar.Benim dipler dört santim falan koyu renk yapıldı.Daha güzel yakıştı.

selam kızlar
benim saçım şu anda çikolata kahve kızılı. Acaba karamel yaptırıp, bal köpüğü balyaj attırsam sizce nasıl olur? beyaz tenli, ela gözlüyüm bu arada.

Bende balköpüğü kullanıyorum yaklaşık 5 6 aydır sol alt köşedeki gibi rengi..:asigim:Uçlardada sarı balyaj var memnunum:nazar:

benimde bal köpüğü ama turuncu gibi duruyo nedendir anlamıyorum 5. yada 6. boyayışım olacak fotolarda bildiğiniz:sinifsinif: turuncu ya deli oldum

X