Saç Rengi ve Saç Boyama bu yılın trendi bal köpüğü saçlar...

benim saçımda açık kumral cnm,
sölediim gibi,bal köpüğü rengini boyamam 3.oldu,
bal köpüğü karamelin en açık tonu gibi,
yani senin istediin kadar açık değil sanırım,
natural colorsun tonu daha açık. sen bilirsin ,istersen boya, çok çabuk aktığı için,
beğenmesende değiştirme şansın kolay olur...

roşum natural color bu aktarlardaki mi yoksa palettenin de natural serisi var ya omu fiyatı nedir canım hemen akıyorsa boyucam karar verdim olmadı üstüne sarı boyarım sonra sorun olmaz dimi okdar koyu değil dimi rengi sarı kapatır sonradan dimi canım

bneim istediğim tam bu renk canım olur mu dersin yada hangi renkle olur

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 95
roşum natural color bu aktarlardaki mi yoksa palettenin de natural serisi var ya omu fiyatı nedir canım hemen akıyorsa boyucam karar verdim olmadı üstüne sarı boyarım sonra sorun olmaz dimi okdar koyu değil dimi rengi sarı kapatır sonradan dimi canım
organic natural colors,aktarlarda ve bazı parfümeri depolarında satılıyo, 13,50 tl ye almıştım,aslında bence güzel bi renk çok koyu değil,çabuk akıp açıldı ben boyadıımda,
palette natural colors farklı bi marka ve onun bal köpüğü diğerlerinden bayaa koyu çıkmıştı..

bneim istediğim tam bu renk canım olur mu dersin yada hangi renkle olur

valla cnm ,açıklık koyuluk demeyelim de,senin istediin renk farklı bi ton, bal köpüğüyle bi yakınlığı yok gibi,istesen bi kuaföre danış,saçına yapılacak işlemleri söylesin,az çok kafanda bi fikir oluşur ,sona boyana karar edersin,ben öle yapmıştım dazemuszemus:kedi:

Son düzenleme:
yya bendee bal köğüğü boya aldım ama korkuyorum boyamaya

ayy hemen boyada resim koy ne olur bende palette bal köpüğü ve palette toffee arasında kaldım...

çok merak ediyorum bal köpüğünü güzel olduğunu söyledi arkadaşlar ama resimde görsem daha iyi karar vericem :1rolleyes:

kıslar saç renginiz benim gibi açık kumralsa hiç durmayın boyayın derim,
çok güzel bi renk,palettenin rengi diğerlerine göre daha koyu ,ama güzelkaydirigubbakcemile5

saçımı boyadım ama hiç bi değişiklik olmadı. saçımda orta kahve boya vardıı.yarım saat bekledim yıkadım yinee aynıydı saçlrımm..tutmadı nedensee.saçlarım koyu renk bilwe değil pysaa :bbo:

şimdidee kahve köpüğyle sarı rengi karıştrsam mı diee düşünüorum ama saçlrım çok ince telli bi boya daha kaldıramass hrlde..daha öncee benm durummda oluptaa bu karışımı uygulayan arkadaşlar lütfennn yardımmmmmm

benimde saçım ince telli...Boya karışımının içine 2 yemek kaşığı badem yağı koyuyorum ben.
bende saçımı açıp loreal 8.3 e boyadım... Başarılı bir sonuç aldım.

Fakat rengi çok hoşuma gitmedi.Bende palette kahve köpüğüne boyadım bir kaç gün sonra.

Önce beklediğimden koyu gibi geldi yıkandıkça açıldı.Biraz.

Bir daha ki boyamada palette bal köpüğü düşünüyorum.Fakat şimdi sen böyle sonuç alınca

kararsız kaldım...Kahve köpüğünden açık bal köpüğü heralde...Saçında hiç değişiklik olmaması beni

şaşırttı...Acaba renk çok mu koyu...

Roşum sen boyadın bilirsin memnunsunda Bir arkadaş palette bal köpüğü yardım diye
başlık açmış resim konmuş açmadan boyuyomuş...

Roşum bir baksan resimlere senin saçında aynı tonmu oluyo?

saçımı boyadım ama hiç bi değişiklik olmadı. saçımda orta kahve boya vardıı.yarım saat bekledim yıkadım yinee aynıydı saçlrımm..tutmadı nedensee.saçlarım koyu renk bilwe değil pysaa :bbo:

canım peki hangi boyayı kullandın loreal sadece açık renkli saçları olanlarda tutuyor. ben de naturel colors almayı düşünüyorum ama onda da kararsızm saçım çikolata karamel çünki :eek:lmaz:

naturel colors mı loreal mı boyayn varsa nolur yardımcı olsun hangisi daha açık ve daha net sonuç alırım. gönül isterdi ki palette boyamak ama saçım yeterince mahvolduğu için palette boyayamıyorum. :KK43:benneyaptımki

Lorealin bal köpüğü daha açıkmış paletin tonu daha koyuymuş ama çok güzel demişti Roşum...

arkadaşlar ben özellikle doğal saç rengimi söyledim,
kendi deneyimlerime dayanarak,açık kumral saç rengime ilk ,palette natural colorsun bal köpüğünü kullandım ,çok güzel bi renk bence, benim istediimden biraz koyu olmuştu,aktıkça güzelleşti rengi,
2 ay sonra organıc natural colorsun bal köpüğünü boyadım,çok açık bi ton oldu ,zaten çok çabukta akıp açıldı rengim,
bikaç gün öncede loreal castıng bal köpüğüne boyadım,şimdi saç rengim tam olarak bal köpüğü ,
palette ve organic renklerinin arasında bi ton oldu,
valla ben çok memnunum ...

esinciim palette bal köpüğ yardım diye bi konu bulamamdım cnm,
link atabilirsen bakayım, bende merak ettim...

canım peki hangi boyayı kullandın loreal sadece açık renkli saçları olanlarda tutuyor. ben de naturel colors almayı düşünüyorum ama onda da kararsızm saçım çikolata karamel çünki :eek:lmaz:
katılıyorum cnm,lorealin açık renklerde daha ii sonuç verdiini kuaför arkadaşımda söylemştikaydirigubbakcemile5

naturel colors mı loreal mı boyayn varsa nolur yardımcı olsun hangisi daha açık ve daha net sonuç alırım. gönül isterdi ki palette boyamak ama saçım yeterince mahvolduğu için palette boyayamıyorum. :KK43:benneyaptımki

natural colors daha açık ve çabuk akıyo,
lorealin rengi daha net ama yeni boyadıım için ömrü ne kadardır bilemiyorum,
palettenin rengide baya koyu ,saçının rengide koyu gibi,sende çok koyu kalır d,ye düşünüyorum...

ben palette natural colors la boyadım ama tutmadıı arkadaşlarr saçtan saça göree değişiyor herldee resim eklemek isterim fakat eklemeyi bilmiorum yardımcı olursanızz eklerimm saç rengimi

ilk önce bilgisayarına at resmini burdan gelişmiş cevaba gir burdan aşağı in eklenti ekle çıkıcak ordan browse yap yani resmi bilgisyarında bul karıştırma diye isimin yaz kaydederken sonrada ekle de ve cevapla tuşuna bas

kızlar bende bal köpüğü istiyorum ama saçlarım koyu karamel ne yapmalıyım. saçımın rengini açtırsam saçlarım yıpranır diye çok korkuyorm mafoldumben

ben palette natural colors la boyadım ama tutmadıı arkadaşlarr saçtan saça göree değişiyor herldee resim eklemek isterim fakat eklemeyi bilmiorum yardımcı olursanızz eklerimm saç rengimi
nasıl oldu böle bişey anlayamadım cnm,
bal köpüğü olarak bende en güzel tutan boya palettenindi,
ben içinde amonyak var,saçıma zararı olmasın diye başka marka boya kullandım,ama saçıma bi zarar verdiini görmedim,
üstelik saçıma gözle görülür bi hacim kattı,rengide çok güzeldi,
organic boya renk güzel ama hemen aktı ve lorealin bal köpünüde yeni boyadım ,
renk çok güzel fakat boyadıımdan beri saçım çok cansızlaştı:gitme:
kızlar bende bal köpüğü istiyorum ama saçlarım koyu karamel ne yapmalıyım. saçımın rengini açtırsam saçlarım yıpranır diye çok korkuyorm mafoldumben

cnm benim saçımda, bal köpüğüne boyamadan önce koyu karameldi ,
adını hatırlamıyorum,bitkisel olduğu söylenen bi açıcıyla açtım ,sonrasında palette natural colorsun bal köpüğüne boyadım,çok güzel bi renk çıktı,karamelin en açık tonu gibikaydirigubbakcemile5

kızlarr, gercek bal köpügü rengini sadece bal köpügüne boyayarak elde etmeniz biraz güç.. içine mutlaka ama mutlaka 9. ile başlayan birşey katmanız gerekiyor. ben gecen ''bal köpüğü çağla şikelin saç rengini isteyenler buraya '' diye bi başlık açtım oraya saç rengimide koydum tam anlamıyla saçlarım bal rengi.. sadece bal köpüğüne boyarsanız saçlarınızda parlaklık olmaz mat renkler elde edersiniz içine kesinlikle 9.3 (altın sarısı ) yada palette 10.65 altın sarısı eklemeniz gerekiyor.. çok uğraştım bu rengi elde etmek için biliyorum ne kadar siniz bozucu bi durum olduğunu.. istediğin renk tutmayınca çok sinir oluyosun ve hala arastırmaya devam ediyosun..
Unutmayın.. boya kutusundaki ilk numara rengi temsil eder
9. sarı demektir
yanındaki 3. dorelik demektir yani altın rengi
eğer 4 .varsa bakırlık demektir
mesela neva color 8.34 kumral dore bakır rengidir.
eğer yanında 1 . varsa küllü demektir ve küllü boyayı sadece saçındaki bakırlıktan sıkılanlar kullanmalıdır çünkü bal köpüğü tonlarına bakırlık verir..
hepinize kolay gelsin :)

mügecim çok saol birde koyu kahve saçlarımdan nasıl kurtulupta bal köpüğü yapabilirim ama aynı keira knigtley nin ki gibi koyu olan süperrr yaaaaaa:KK70: ama bu seferde korkuyorummm

X