Saç Rengi ve Saç Boyama bu yılın trendi bal köpüğü saçlar...

roShum

aay bi hoşuum;)
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
4.799
2
40567609277106552b76o.jpg

Gecen gun bahsettigim sac renkleriyle ilgili yazida en cok istek alan sac rengi "bal kopugu" oldu. Fazla bekletmeden buldugum goruntuleri paylasmak istiyorum.

Sac renklerini arastirirken "kahve kopugu" rengine rastladim ve itiraf etmek gerekirse kahve kopugu ve bal kopugu arasindaki farki pek anlayamadim :) Ikiside birbirine cok benziyor. Aradaki farki bilen var mi?

Goruntuler arasinda favorim Keira Knightley'in saclari oldu. Sanirim bal kopugune en yakin renk bu olmali. Kahverengi gozleri ve ten rengiyle cok uyumlu bir secim olmus.

Bir de saclarini bu renge boyatmayi dusunenler icin sac boyasi markalariyla ilgili ufak araştırma yaptım. Bulabildigim bal kopugu/kahve kopugu sac boyasi markalari $oyle;

Natural Colors Saç Boyası Organic 8D - Bal Köpüğü

Loreal Casting Creme Gloss 730 Saç Boyası - Bal Köpüğü

Palette Natural Boya 8/0 - Bal Köpüğü

AROMEL-Bellissima Saç Boyası - Bal Köpüğü

Palette Saç Boyası 8-65 - Kahve Köpüğü

Sizin bu sac rengi hakkında düşünceleriniz neler merak ediyorum...

Alıntıdır...

Benim doğal saç rengim açık kumral ve 3.kez bal köpüğüne boyuyacam,
sonunda aradıım saç rengimi buldum kızlar,

sizinde doğal saç renginiz kumral ve açık kumral tonlardaysa ve bu rengi beğeniyorsanız,
hiç tereddüt etmeden boyayın derim ,müthiş güzel bi renkvereliniortak

Ellerine sağlık canımm, ben de yarın denemeyi düşünüyorum. Gerçekten güzel bir renk. Şimdi iyice cesaretlendim. kaydirigubbakcemile5

Ellerine sağlık canımm, ben de yarın denemeyi düşünüyorum. Gerçekten güzel bir renk. Şimdi iyice cesaretlendim. kaydirigubbakcemile5

umarım gönlüne göre olsun cnm,kaydirigubbakcemile5
saçların röfle olduundan,ilk boyamada istediin rengi yakalayamayabilirsin belki,
canını sıkma, düşündüüm gibi olursa 2.boyamada süper olacakalkisalkisalkis

Renkler gerçekten süper ...canım sen 3.kez balköpüğüne boyıcam demişsin daha önce hangi markayı kullandın...ben çok kez palette bal köpüğü almak istedim ama tereddüt ettim...gerçi bir denemek lazım...Ellerine sağlık bilgiler için...

rica ederim esincim ,çok beğenerek kullandıım bi renk olduu için sizlerle zevkle paylaşıyorum,
ilk palette natural colorsun bal köpüğünü kullandım,
bence harika bi renk ve boyadıktan 2 aya yakın zaman geçmesine rağmen kesinlikle bozulmadı,
aslında saçımı yıprattığına dair bi izlenimimde olmadı,
buna rağmen etraftan,kuaför tanıdıklarımdan palette amonyak içerdii için rengi uzun süre bozulmuyo fakat,saçı çok yıpratıyo diye söylediler,
2.boyamı organic natural colors bal köpüğüyle boyadım,ilk boyadıımda çok güzel bi ton çıktı,
ama kısa sürede aktı maalesef,
3.boyamada loreal castıng bal köpüğünü kullanıcam,önümüzdeki hafta içinde boyamayı düşünüyorum...

roşum araştırman için teşekkürler...
bende bu aralar bal köpüğü,kahwe köpüğü we tarçın bakır arasında kararsız kaldım saçım su an röfle we artık sarı istemiyorum...palette saçı yıpratıor demişsin ben palette cok kullandım ama saçlarım zaten boyalardan yıprandıgı için farkedemedim sanırım...ama gerçekten en güzel rengi pallette weriyor.

cnm çok saol bende bayiliorum bu renklere bal kopugu birde daha açigi olan balli biskuviye benim tenim beyaz yaa acaba bana nasil olur bu renk birde ben keira knightley nin son fotosundaki rengi oldu.ama kaslar hepsinde açik renk tenleri koyu olmasina ragmen bendeyse tam tersi tenim açik kaslarimda koyu renk:S

sonunda loreal castıng bal köpüğüyle boyadım saçımı,
palette daha koyu bi renk ,natural colorsunkide daha açık kalmıştı,
yani castıng bal köpüğü ikisinin arasında bi ton oldu,
çokta güzel oldu,
müthiş bi ışıltı ve canlı bi renk var saçımdazemuszemus

tşk ederim cnm,
tesettürlü olduum için saç fotomu paylaşamıyorum,
kusura bakmazsın umarımopuyorumnanaktan

çokta güzel oldu,

evet canımm kesinlikle haklısın, acayip parıltılar katıyo ara ara böyle. sanki aralara hafif balyaj atılmış gibi zemuszemus bi de yumuşacık oldu saçlarım. ilk defa boyadım kendim. vazgeçmem bu boyadan yerimseniben

çokta güzel oldu,

canım bende loreal mi boyasam acaba peki sarı gibimi oluyor yoksa daha koyumu ben açık olsun izityorum senin saçın ne renkti benimki açık kumral acaba naturak colorsmu boyasam o daha açık oluyor demişsin

canım bende loreal mi boyasam acaba peki sarı gibimi oluyor yoksa daha koyumu ben açık olsun izityorum senin saçın ne renkti benimki açık kumral acaba naturak colorsmu boyasam o daha açık oluyor demişsin

benim saçımda açık kumral cnm,
sölediim gibi,bal köpüğü rengini boyamam 3.oldu,
bal köpüğü karamelin en açık tonu gibi,
yani senin istediin kadar açık değil sanırım,
natural colorsun tonu daha açık. sen bilirsin ,istersen boya, çok çabuk aktığı için,
beğenmesende değiştirme şansın kolay olur...

ayy hemen boyada resim koy ne olur bende palette bal köpüğü ve palette toffee arasında kaldım...

çok merak ediyorum bal köpüğünü güzel olduğunu söyledi arkadaşlar ama resimde görsem daha iyi karar vericem :1rolleyes:

X