Yzde kan ban gibi byk, gemeyen iltihap toplanmas

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
NEDENINI BLEN VARMI ARKADASLAR INANAMIYORUM DR DA GITMEDIM GITMIYORLAR KOCAMAN ICI SERT BAZEN PATLIYOR ICINDEN ILTIHAP AKIOR NE YAPICAGIMI SASIRDIM BIRDE NEDEN BILSEMmafoldumben

aynen benimde sağ yanağımda bişeyler çıktı. önce sadece sertlik şeklindeydi sonra kızarmaya ve büyümeye başladı. 1 taneydi sonra 4'e çıktı. dediğin gibi benimkindede iltihap oluştu. çok kötüydü. sonra bir dermatoloji uzmanına gittim. yapma bir ilaç verdi. kara merhem gibi bişey. onu kullanmaya başladıktan sonra içinden beyaz bişeyler akmaya başladı. sonra yavaş yavaş küçüldü.sonra kara merhemi kesti. başka ilaçlar verdi. tabi bi de antibiyotik vermişti. şu anda bayağı bi küçüldü kızarıklığı da var hala ama içindeki sertlik bi türlü geçmedi.en son 2 hafta önce gittim. yeni bir merhem daha verdi. ne zaman tamamiyle geçer dedim uzun zaman alır dedi. öyle moralim bozuk ki. temmuz ayından beri uğraşıyorum neredeyse. o zamanlar hamileydim.şimdi dünalar tatlısı bi kızım var. o nedenle her ilacı bana veremiyorlar. benimki gerçekten kocamandı. eski haline nazaran çok daha iyi durumda ama yinede beni rahatsız ediyor. başka bi doktora gideyim diyorum. bakalım o ne diyecek.
senin bir tane mi. yoksa sürekli yineliyormu. acaba aynımı seninkiyle. ağrısı falan varmı.

canim hamile kalmadan once cok fazlaydi suratimdan korkar olmustum aynen dedigin gibi bende biseyler kullanmaya calisiyorum en iyisi dr a gitmek peki neden cikiyormus bu gicik seyler icindeki beyaz seyler akiyor sonra yine doluyor dime :KK43:

benimki iyice büyüdükten sonra beyaz akıntı oldu sonra küçülmeye başladı. şu an içinde sertlik var ama başka oluşmadı. tekrar doktora gidicem sanırım bu hafta. doktordan sonra yine yazarım sana. tam olarakda aynı olmayabilir belkide seninkiyle benimki. benimkiler bayağı bi büyüktü. Allah dermansız dert vermesin. umarım seninkide benimkide kısa zamanda düzelir. sen şu anda hamilemisin?

dün gittim doktora. hamilelikteki hormon değişimlerinden olabilir dedi. bugün hastaneye çağırdı, tahlil falan yapmak için. tahlil sonuçları p.tesi günü çıkacak. ona göre tedavi uygulayacağını söyledi. hatta bi tane ilaç varmış bayağı etkiliymiş bu gibi durumlarda. ancak ben şu an emzirme döneminde olduğum için bana kesinlikle önermiyor. bakalım p.tesi günü ne diyecek. keşke sende gitseydin doktora.
sen neler kullandın yüzüne? umarım iyileşir en kısa zamanda seninki ve benimki.

acikcasi cok ole ilac alip surmedim dr a da gitmedim kosusturmaaktan benim genelde yazin oluyor bir tanesi gidicek galiba kuculdu bayagi eger tekrar olursa mutlaka gidicem canim sanda gecmis olsun

benim yuzumde 2 gun önce kotu bi sivilce cikti ay bilmiyom ne yapcam cok sert oda pazartesi doktora gitcem

X