Burun ilii

UyuyanGuzel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
4.068
683
kizlar selamm. ablamin doktoru Cem karas. ablam gectigimiz nisanda estetik ameliyati yaptirdi ancak burnunun bi yerinden memnun kalmadigi icin(iki kasinin arasindaki sislik inmedi maalesef) doktoruyla konustu ve doktor ikinci ameliyati yapalim istersen demis. ablamin 8 gun once 2. ameliyati oldu ama soyledigine gore burnu cok sis. oyle boyle degil burnumun sisligi, 3 parmagini burnunun ustune koy, iste burnumun buyuklugu o kadar dedi. cok sismis burnu arkadaslar. tamam burun sismesi normal cunku ablamin ilk ameliyatindan bu konuda tecrubesi var ama asiri sismesi normal mi? tecrube edenler bana bilgi versin lutfen cunku ablamin morali cok bozuk agliyor hep. tamam sislik olsun ama bu kadar da olur mu diyor. bu asiri sislik ne kadar zaman icinde normale donecek? en azindan sisligin bir kisminin ne zaman gecmesi beklenir? ablam doktorun cok ilgili olmadigini ve gecistirir gibi 1-2 ay sabretceksin dedigini soyledi. ayrica Cem Karas hastalari lutfen bana ozelden ulassin onlarin tecrubelerine ihtiyacim var!!! siz bana iletin ben de ablama iletecegim. onun uzulmesi beni de cok uzuyor :a015: boyle sorunlari olan var miydi icinizde kizlar? ayrica bugun bandajlari cikmis, ablam evde masaj da yapmis ama burnu daha da sismis. bir el atin ne olur...bu kadar sislik olmasi anormal mi? doktor bisy olmaz diye gecistiriyormus.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun öncelikle.
benim kardeşimde ameliyat oldu ama ne kadar şişti göremedim.Yanımda değildi çünkü.Fakat 3 parmak da fazla gibi geldi şimdi anlatınca sen.

Canım başka bir doktora görünse.

Birde burun ameliyatlarında tam şekil alması 1 yıl felan sürüyormuş.

Ablanın 2 ameliyatı arası 1 yılı buldu mu?

cnm benimde cok sisti yaa daha cok yeni hic uzulmesin bence.. hele 1. ayimda davul gibiydi yuzum :)) suankiyle alakasi yoktu

Geçmiş olsun öncelikle.
benim kardeşimde ameliyat oldu ama ne kadar şişti göremedim.Yanımda değildi çünkü.Fakat 3 parmak da fazla gibi geldi şimdi anlatınca sen.

Canım başka bir doktora görünse.

Birde burun ameliyatlarında tam şekil alması 1 yıl felan sürüyormuş.

Ablanın 2 ameliyatı arası 1 yılı buldu mu?

evet baska bir doktora gorunse iyi olur belki ama evden disari cikmiyomus felaket sismis burun :gitme: arayip soyliyim bari gidebilcekse gitsin baska bir doktora. bu arada ben de ablami gormedim yurt disindayim ben ama kendisi ve annem telefonda anlatti bana. onlarin interneti yok evde, ablam bana tecrubeli insanlardan bilgi alip ona iletmemi istedi. ablamin telefonda bile agliyo gibiydi sesi, ona moral vermem gerekiyor tabi anneme de...ablam uzuldukce annem ondan daha cok uzuluyormus diger ablam soyledi :teselli: bu arada ilk ameliyati gectigimiz nisan ayinda yaptirdi diye yazmistim tatlim. onceki yaklasik 8 ay once oldu

Son düzenleme:
cnm benimde cok sisti yaa daha cok yeni hic uzulmesin bence.. hele 1. ayimda davul gibiydi yuzum :)) suankiyle alakasi yoktu

tatlim yorumun icin tesekkur ederim zemuszemus ne kadar zamanda inmeye basladi sisliklerin? ablam bunu ogrenmek istiyo cok sisligi olmus arkadaslardan. bir de sislik kisiden kisiye gore degisiyor diye duymustum. derinin hassasligina, inceligine ya da kalinligina gore de degisiyordur sanirim degil mi? gerci onun ilk ameliyatinda sisligi de morlugu da az olmustu, disari falan cikiyodu rahatca

Son düzenleme:
tatlim yorumun icin tesekkur ederim zemuszemus ne kadar zamanda inmeye basladi sisliklerin? ablam bunu ogrenmek istiyo cok sisligi olmus arkadaslardan. bir de sislik kisiden kisiye gore degisiyor diye duymustum. derinin hassasligina, inceligine ya da kalinligina gore de degisiyordur sanirim degil mi? gerci onun ilk ameliyatinda sisligi de morlugu da az olmustu, disari falan cikiyodu rahatca

cnm benim sisliklerim 2 ayda indi cok asiri sistim ekle istersen 1 aylik fotograflarim var yuzum cok fena gorursun , ama zamanla gecicek seyler bunlar bnm doktorumda aynisini soyledi herkezde degisir sislik derecesi suan 6. ayimdayim hala birazda olsa sislik var yani tamamen gecmesi icin 1 sene lazim..

tatlim ekledim seni. cok gecmis olsun, insallah hizla gider sisliklerin. soylediklerini ablama hemen ileticem canim. cok sagol cok tesekkur ederim opuyorumnanaktan
keske senin gibi bir de Cem Karas'in bir hastasi sisliklerinin ne kadar oldugunu yazsa...

boyle bir sorunu olan varsa bilgilendirmek acisindan yaziyorum ablamin burun sisliginin nedeni odemmis. burunda odem olusmus. ablam tekrar doktoruna gitti ve doktor odemi aldi ve antibiyotil tedavisini baslatti. suan daha iyi burnu, sislik geciyor :lepi:

bir iki ay dikkat etsin arkadaşımında şişti çok hafta bir görüşüyorduk ben farkediyordum indiğini siz yanında olduğunuzdan pek farkedemeyebilrisiniz geçmiş olsun sadece sabır gerek

kizlar ben yurt disindayim ablamin burnunu goremiyorum yakindan. konustugumda antibiyotik tedavisinden sonra odemin indigini soyledi, suan normal ameliyat sisligi varmis birazcik...o da zamanla inecek artik...herkese acil sifalar diliyorum! burunlariniz istediginiz gibi olsun insallah! mayista izmir'e geliyorum ben de rinoplasti dusunuyorum...doktor bakiyorum simdiden ama karar veremedim:KK43:

http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/385751-uyuyanguzel-burun-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X