hamilelikte baş ağrısı olurmu???????????

Benim çok şiddetli başım ağrıdı bir hafta hiç geçmedi..Hamile olduğumu bilmiyordum..Benimki ikiz gebelik belki ondandır..

hamilelikte baş ağrısı olabilir ama bunu bilemeyiz

valla belirtilerde varmış adetten önce başlıyo diye biliyorum. ama aksine benim başım ağrıdığında hep adet olurum :) kişiden kişiye değişiyo canım adetin geciktimi

zambakl seni takip ediyodum belirtilerini yazmıştın hatta topik açmıştın. hatta göğüs ağrısı ile ilgili topiğinide takip etmiştim. hamile olduğuna çok sevinmiştim hatta.. ve şimdi şaşırdım valla ikiz gebelikmiş allah yardım etsin arkadaşım... sağlıkla hayırla gelsinler dünyana

ya bunu bende öğrenmek istiyorum adetime bir hafta kala müthiş baş ağrısı başladı bende bugün adetimin günü ve başım hala müthiş ağrıyo daha önce yoktu böyle bişey

evet, kesinlikle olur....

baş ağrısı nedir bilmeyen ben hamilelikte tanıştım....

çok sevindim ya ama inşallah psikolojik değildir benimki

ilaç içmeyede korkuyorum... cumartesiden beri kasık ağrım yetmiomuş gibi başım çatlıo... şu cuma gelsede testi yaptırsam.. valla hamile değilsem direk ağrıkesici içicem... mafoldumben

ilaç içmeyede korkuyorum... cumartesiden beri kasık ağrım yetmiomuş gibi başım çatlıo... şu cuma gelsede testi yaptırsam.. valla hamile değilsem direk ağrıkesici içicem... mafoldumben

evet bir an önce hasta plmadan gelsin şu cumartesi bende hamile değilsem direk diyete başlıcam :teytey:

benim adetime 10 gün var daha ama baş ağrım çok kötü bel ağrısı var bu kadar erken belirti verirmi bilmiyorum ama inşallah hamilelik belirtisidir:)

hamilelikte bence her agri olabilir...bas agrisi, migde bulantisi, bel agrisi falan....insandan insana degisir tabi, her vücut ayni degildir

merhabalar bende de regliden önce baş ağrım olurdu. Reglim 3 gün gecikti şiddetli baş ağrım var ama kasıklarımda sancı yok. Bazen karnımın üst kısmında hafif ağrı oluyor. Acaba gebelik olabilir mi?

merhabalar bende de regliden önce baş ağrım olurdu. Reglim 3 gün gecikti şiddetli baş ağrım var ama kasıklarımda sancı yok. Bazen karnımın üst kısmında hafif ağrı oluyor. Acaba gebelik olabilir mi?
Çok uzun zaman olmuş ama hamile kaldınız mı :)

X