Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 2010 Mayıs Bebeklerinin Cicileri

çok güzel bunlar gamzecim.hayırlı olsun.ay bende oğluma pembe kıyafetler mi alsam ne yaakaydirigubbakcemile3 özendim şimdi.gerçi artık renk farkı pek yok.erkekde kadında giyiyor aynı renkleri hemen hemen

canım hepsi çok güzel bebişin sağlıcakla giysin inşallah:)))) benim kızımın adıda duru bu arada:)

dscn0076i.jpg

dscn0077y.jpg

dscn0078q.jpg

dscn0080h.jpg

buda bizim ilk cicimiz aynı zamanda da tek cicimiz, kısa zamanda devamı gelcek inşallah opuyorumnanaktan

çok güzeller kızlarrrr bende çekip koyayım bari.............
ne hoş bir heyecan değil mii...

ay ay ayyy kızlar yeni topik hayırlı olsun, ciciler de çok şirinler yaaa. Allah onları bebişlerimizin üstünde görmeyi de nasip etsin inşallah. ilk fırsatta bende eklemeyi düşünüyorum bişiler..

gamzecim aynı çoraplardan ben de almıştım fakat marka adı vermen doğru olmadı anacım yaa. malum müfettişler devriye geziyor marka veren var mı diye sen de dikkat et canım benim. mesajını silerler sonra benimkini sildikleri gibi, ispiyoncular kol gezio maazallah.
:eek:lmaz:kaydirigubbakcemile3

GAMZE TUBA HÜLYA
harikalar yaa bayıldım valaaaopuyorumnanaktan
bende ayın 15inde çıkıcamm eeee paracık günü o günn
toplu alacam ilk aylarda giymesi gerekenleriii daha ii olur die düşündümmm
bende ekleyecem hemennnn

huulyacım çok cici bu ya.minicik.çok yakışacak eminim.güle güle giysin.

sağol canım benimm opuyorumnanaktan

işte bizim cicilerimiz

kız maşallah çok tatlılar, sen mi ördün o yeleği tarifini istiyom :hulya: :hulya: :hulya: opuyorumnanaktan

GAMZE TUBA HÜLYA
harikalar yaa bayıldım valaaaopuyorumnanaktan
bende ayın 15inde çıkıcamm eeee paracık günü o günn
toplu alacam ilk aylarda giymesi gerekenleriii daha ii olur die düşündümmm
bende ekleyecem hemennnn

kız parayı görünce coşma hemen, ne bulursan alma, çabucak büyüyolar eskimeden küçülüyo hemen :emir_bebek:
teşekkür ederiz teyyzesi, bizde bekliyoruz resim :CüvCüv:

bunlarda benim beeşimin cicileri daha var ama şimdilik bu kadarını çekebildim yine koyarım...kızımın ismini de açıklıyoruuuummmm..kesin değil ama..%80....
...........................MıNA.........MıNA........MıNA.............

X