Adete 10 gün kala belirti olurmu?

sewalakar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
20
1
benim adetime 10 gün var 20 aralıkta olmam gerek ama şimdiden her geçen gün artan bel ağrısı ve kasık ağrım var bide 2 gündür baş ağrısı başladı acaba diyorum sabredemiyorum da benim gibi 10 gün önceden böyle belirtisi olan varmı arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

benim adetime 10 gün var 20 aralıkta olmam gerek ama şimdiden her geçen gün artan bel ağrısı ve kasık ağrım var bide 2 gündür baş ağrısı başladı acaba diyorum sabredemiyorum da benim gibi 10 gün önceden böyle belirtisi olan varmı arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

canım benimde adetime 1 hafta var ve benim göğüslerim çok acıyor dokunamıyorum, ayrıca çok sızlıyorlar, çok gazım var ve saat 3 ten sonra çok uyku bastırıyor.Umarım isteyen herkes bu ayda hamiş olur. :Saruboceq:

inşallah canım benim göğüslerimde ağrı hiç yok bel ağrım çok kötü bide ara ara kasık ağrılarım var ama şiddetli oluyor inşallah hamileyizdir sabırsızlanıyorum nasıl beklicem 10 günnn:KK43:(((

inşallah canım benim göğüslerimde ağrı hiç yok bel ağrım çok kötü bide ara ara kasık ağrılarım var ama şiddetli oluyor inşallah hamileyizdir sabırsızlanıyorum nasıl beklicem 10 günnn:KK43:(((

bende çok sabırsızlanıyorum ama düşünmemeye çalışıyorum yoksa adetlerim gecikiyor. allah sabır versin hepimize. bizim nu 10.ayımız siz ne kadar zamandır istiyorsunuz canım :bbo:

Su canını sıkma allah nezaman nasıp ederse benımde 1 sene oldu denıyorum allah bÜyÜktÜr ne zman nasıp ederse

bizime 6 ay oldu canım doktora gittim hiç bi problem yok dedi ama hala yok bişey her ay hayal kırıklığı yaşıyorum inşallah bu ay geçen aylar gibi değil ağrılarım var belirti olarak önceki aylarda hiç yoktu

Su canını sıkma allah nezaman nasİp ederse benİmde 1 sene oldu denİyorum allah bÜyÜktÜr ne zman nasİp ederse

canım ilk zamanlar çok üzülüyordum her adet sonrası ağlıyordum artık kendimi hep iyi şeyler düşünerek telkin ediyorum. zaten 2 ay daha olmadımı artık tedavilere başlayacağız.

bizime 6 ay oldu canım doktora gittim hiç bi problem yok dedi ama hala yok bişey her ay hayal kırıklığı yaşıyorum inşallah bu ay geçen aylar gibi değil ağrılarım var belirti olarak önceki aylarda hiç yoktu

allah gönlüne göre versin canım.allah vereceği zamanı biliyordur. ama kendini yıpratma psikolojik olarak

Canım bır seneye kadfar normal zaten stres yapma allah bÜyÜktÜr bı problem yoksa stresten olmaz benım doktorum yoĞunluĞunu baŞka yÖne Çevır demıŞtı kafanı daĞıtıcak bıŞeyler bul ınŞ bu ay olmuŞtur da hıÇ dÜŞÜnmezsın bundan sonra benımde 19unda allah utandırmasın yardımcımız olsun hayırlısıysa olsun

bende doktoruma söyledim geçen ay tahlil yapalım problem varsa tedavi olalım diye bi problem yok bekliyelim dedi bende 2 3 ay geçsin olmazsa gidicem canım

canım ilk zamanlar çok üzülüyordum her adet sonrası ağlıyordum artık kendimi hep iyi şeyler düşünerek telkin ediyorum. Zaten 2 ay daha olmadımı artık tedavilere başlayacağız.

evet canım kafaya çok takmıycan biz kendimiz denemeden doktora gittik geçne sene aralıkta o doktor paraları aldı zaten bir seneye kadar normal dedi bi sene sonra görüşelim dedi şimdi 4 aydır bir doktora gidiyorum allah utandırmasın inş.hayırlısıyla olucak bi gün benim 19 da olmam lazım bugün kanamam var inş.yumurta çatlamıştırda ondan oluyodur

allah gönlüne göre versin canım.allah vereceği zamanı biliyordur. ama kendini yıpratma psikolojik olarak

bilmiyorum canım eşim bile artık tuaf bakıyor bana acaba ağrılarım bile psikolojikmi diye düşünmeye başladım allahım hepimize eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin

Amanin kizlar hepinizde bisiler var bende tihhh yooghh kaydirigubbakcemile5 insalahhh bu ayyy hepinizin yüzü güler e kiyida kösede benimde gülerse fena olmaz :kedi:

bilmiyorum canım eşim bile artık tuaf bakıyor bana acaba ağrılarım bile psikolojikmi diye düşünmeye başladım allahım hepimize eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin

inaşşah bu topik hepimize uğurlu gelir ve 2010 senesine hamiş olarak gireriz. amin inşallah hihoyyyt

inaşşah bu topik hepimize uğurlu gelir ve 2010 senesine hamiş olarak gireriz. amin inşallah hihoyyyt

Ben de 2010a hamiş girmek istiyorum yaa mafoldumben ama ben hepinizden çok beklicem sanırım, benimki 23 aralık:KK43: daha anca yumurtlama günlerimdeyim :kedi:

ben adetime bir hafta kala hamile olduğumu öğrendim test yaptım 2 çizgi çıktı biri silkti olabiliyomuş ama 10 gün önceden bilinirmi bilmem canım. inşallah hamilesindir. bir hafta sonra test yap canım belki çıkar.

selam kızlar bende aranıza katılabılır mıyım?19 aralıgı bekleyenledenım..benım ucuncu hamılelıgımm..ılk bebegım 7 aylık hamıleyken karnımda öldü:KK43:((1 sen e sonra hamıle kaldım..cok zor gunlerdı..her ay yumurtamın catladıgını sancılarla hıssedıyoru.bır tulu tutturamamıstı..veee kardesımın dugun telasında hıs ustune dusmemıstım ve hamıle kaldım..sımdıde ıkıncıyı dusunuyoruz..3. cu deneme ama yıne tık yok..yumurtam 14 ncu gun catır catır catladı ama her ay oluyo...yıne aynı stres yaaa.allah herkese nasıp eder insallahh.haydı bakalım ınsallah 2010 hepımıze ugurlu gelırr....

X