Maske Tarifleri pudra ıle gulsuyu

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

karamel86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
879
11
kızlar pudrayla gul suyunu karıstırıp bı maske hale getırıp yuzune suren oldumu hıc bugun bı arkadastan duydum ıse yarıyomus dıye burdada boyle bı sey yapan varmı ben suanda uygulladım bakalım sonuc ne olcak

yuzdekı sıvılcelere ıyı gelıyor canım benım yanagımda leke var o gecer dıye yapıyorum bakıyorum

yıllar önce tanıdığım yaşlı bi teyze vardı banada o sölemişti, lise zamanımda ben uzun süre yaptım işe yarıyor. zaten bana söleyen teyzenin cildi pammuk gibiydi. her sabah ve akşam cildini gül suyuyla siliyodu.

çoook güzel bişey bu, ben gülsuyuyla bebek pudrasını krem kıvamına getirip yüzüme sürüyorum gece öle yatıyorum, yastığım bembeyaz oluyo ama olsun, cildiniz karma yada yağıysa, o fazla yağı pudra alıyor, hatta ertesi gün sabah yıkadığınızda o gün pudraya fondötene gerek yok, harika ışıl ışıl yapıyor cildi, ama sakın talk pudarsı kullanmayın bebek pudrası olsun..

X