Eşim çok sinirli

benim eşim ilk yıllar çok sinirlenirdi. herşeye bağırır, kırar v.s. ben yapı gereği biraz agresif bir insanım ve çok çabuk sinirlenir, cevap veririm. ee durum böyle olunca iş içinden çıkılmaz bir hal alıyordu. son 2 senedir eşim ne zaman sinirlenecek olsa kitabımı alır yatak odama giderim. kulağımda ipod elimde kitap :lepi: 15dk sonra sinirleri alınmış bir şekilde gelir ve "sinirlenme eğilimi gösterdiği için" üzgün olduğunu söyler.

dikkat ettiğim nokta; biz bayanlara gövde gösterisini çok seviyor beyler. biz o fırsatı verirsek çok iyi kullanıyorlar. ben umursamadığım için o da sinirlenmiyor artık. :kahve:

canım seni çok iyi anlıyorum çünkü benim eşimde böle 3. senemize giricez ama hiç bi değişiklik yok çok çabuk parlıyo ve etrafındakileride çok kırıyo bunu oda biliyo ama o anda onun önüne geçemiyo malesef tartışmalarmızda kaç kere pc kırdı klavye kırdı monitr kırdı telefon kırdı bide tehdit ediyo kırarım diye bende kırarsan kır yenisini alırsın paşa paşa onlarınki sinirmi artistlik bakıyolar öle olmuyo sonra hemen sinirleniyolar güya korkutacaklarda susturacaklar ben alttan almıyorum valla o derse bende diyorum kaynanamda sus kızım delilenmesin bende diyorum delilenrse delilenir ne yapayım be hep benmi alttan alıcam oda alttan almayı bilicek bilmiyosada paaş gönlü bilir benim eşimde psikolojik destek alıcak çok sinirli hakim olamaıyo başkada yolu bence sende eşini ikna et yoksa başka yolu yok

biz de ucuncu senemize girecegiz. esim de senin esinin yaptiklarini yapiyor bazen. bir telefon kirdi ve laptopin ekranina yumruk atti...sonra da gidip ikisinin de yenisini aldi pasa pasa...bana da ''kirdirtma bana yine bu bilgisayari'' falan der bazen. bende umrumda mi sanki gider yenisini alirsin yine derim...kocalarimiz ne psikopat cikti kizlar yaaaaa :1shok:

biz de ucuncu senemize girecegiz. esim de senin esinin yaptiklarini yapiyor bazen. bir telefon kirdi ve laptopin ekranina yumruk atti...sonra da gidip ikisinin de yenisini aldi pasa pasa...bana da ''kirdirtma bana yine bu bilgisayari'' falan der bazen. bende umrumda mi sanki gider yenisini alirsin yine derim...kocalarimiz ne psikopat cikti kizlar yaaaaa :1shok:
neyse ilk 2 sene alttan aldım ama artık o sölüyo ben sölüyorum ona pek bağırmazdım ama artık sesim çıktığı kadar bağırıyorum sus diyo bağırma be diyo niye sen bağırınca iyiydi diyorum tehdit ediyo güya kırarmıştı felanda filan bende dedim sen çocukmu korkutuyosun kırarsan alırsın bu kadr basit hee sadece onladar bitmiyo kırarsın sonra maaşını oraya verirsin ee aç kalıcak değiliz herşeyide karşılamak zorundasın diyorum o zaman bişi diyemiyo susuyo allahım yaa en istemediğim şey kızımın siniri ona benzemesin ama o bile şimdiden aynı babası gibi sinirleniyo benide sinir hastası ettiler valla çok sakindim şimdi acayip sinirleniyorum tahammül edemiyorum eşim önceden dahada psikopatmış şimdi uslanmış hali çok değiştirdin beni diyo tabi ben adamı böle yaparım diyo korkulur senden diyokaydirigubbakcemile3 amann artık bende takmıyorum valla konuşuyo konuşuyo sonra bende dinlemiyorum onu sonra siniri yatışıyo kavgada olmuyo çekemiyorum vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyy Allah korusun valla! cok kötü bir durum! iste artik saygi kalmayinca iyice yüz göz olunuyor kari koca arasinda!

hangi erkekte yokki sinir yada kimin eşi kusursuz,benim eşiminde sibirlendiğinde gözü hiçbişeyi görmez ama ben oanda geçerim başka odaya onu duymamazlıktan gelirim 10 dkk sonra hiç bişey olmamış gibi gelir yanıma boşver fazla takma...bende koç burcuyum bende öyleyim sinirlendiğimde gözüm hiç bişeyi görmez ozamanda eşim alttan alır..bu işler böyle işte biri sinirlenince birinin susması gerekiyo...

şimdi desekki ayrıl ondan hayır gelmez yarın başkasıyla olsan dört dörtlükmü olacak erkekler böyle işte çocuk gibi biraz idare etmek gerekiyor....

bu asabiyet durumunun geçici olduğunu düşünmüyorum.. aile yapısından kaynaklanıyor. anne ya da baba sinirliyse çocuklarda ileriki yaşamlarında sinirli oluyor. ben kendimden biliyorum.. ama yine bi doktordan ya da psikiyatristen yardım almak da fayda var canım. sinirli bir eşle yaşam gerçekten zordur

Eşim çok aniden sinirleniyor ve sinirlendiğinde gözü hiç bir şey görmüyor. Elinde ne varsa kırıp atıyor. Kaç tane bardak tabak kırdı hatırlayamıyorum bile.Sonra pişman oluyor ama ne fayda. Bir kaç kez üstüme de yürüdü, itekledi vs. Bir dayak olayı olmadı. Ama sinirlendiği şeyler öyle küçük şeyler ki, hani çok büyük bir kavga etsek neyse..İleride dayak filan atmasından da korkuyorum.Yine pişman olur ama bunun telafisi olmaz .Konuşuyorum bana hak veriyor, sonra yine aynı şeyler oluyor.Bu sinir olayı sadece bana karşı değil, iş hayatında , trafikte vs. de çok sinirleniyor..Hani alttan almayı denesem bir ömür sürekli alttan alınmaz ki, ezilmek için evlenmedim.Başka konularda da sorunlarımız var...çok sıkılıyorum, neden onunla evlendim diye düşünüyorum bazen.zaten diğer konularda da hep bildiğini okuyan, kendi yapmak istediklerini bana rağmen yapan bir yapısı da var.Artık mücadele etmekten de yoruldum.Evliliği yürütmek adına her şeye boyun eğen,kabullenen, pasif biri olmak istemiyorum.

Eşine bol bol, Ya Halim Celle Celalühü ismi şerifini oku. Günde 88 kez oku.. Birde her hafta sakin sabırlı olması için miftahul cennet duasını oku.

benim eşimde çok sinirli hepde çok basit şeylere sinirleniyor. önemli şeylerde o kadr tepki vermiyor. Yüz ifademe ses tonuma sorduğum bir soruya hepp sinirleniyor. ben onunla hiiç iletişim kuramıyorum. hep üste çıkıyor ağzına gelen hakaretleri yapıyor oç ye kadar kişiliğimede aynı şekilde kişiliğime fiziğime her şeye acımasız eleştiri hiiiç de pişman olmuyor.
Sessiz kalsam ta diğer odadan ediniyor şrfs vb diye mesela evle yada kendimizle ilgili bir planım olsa ona açıklasam eğer o istemiyorsa açıyo ağzını yumuyo gözünü bıktım vallahi üstelik yaklaşık 20 yıllık evliyim
çocuğumada zarar veriyor çaresizim pişmanım önceden ayrılmadığım için

X