Saç Rengi ve Saç Boyama bu saçlar karamel mi ?

pipirikli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
959
1
karamel diye aradım bu saçlar çıktı karşıma , bunlar karamelin bir tonu mu , değil ise ne renk bunlar ?fisfisfis
5306.jpg

Son düzenleme:
canım bence evde olacak bişii değil kuaföre sor bence. ama karamelle küllü renklerin karışamıyacağını düşünüyorum. çünkü karamelin içinde kızıllık var. küllüyle kızıllık içeren bir boya birbirini nötürler. yani nasıl bir sonuç çıkar bilemiyorum.

bir de bu resimdeki hatunlar bayaa bi esmer. bu renkler çok esmer hatta melezlere ve zencilere yakışıyor. çok esmer bir tenin yoksa sende aynı etkiyi vermez, yüzünü soldurur gibi geldi.

haklısın lolalucy yaaa bu hatunların nasıl bir kuaförleri var , bizim şartlarımızdakilerin gittiği kuaförler renk tutturamıyor , evde kendimizde yapamıyoruz sinir bir durum yani , hani belki bir ihtimal kuaföre gidip te bu tarz bir renk elde etmiş biri çıkar diye umuyorum ama beklemedeyim bakalım, bu renge gelince çok beyaz bir tenim yok , bronz da değilim ama kendi saç rengim bunun koyusu küllü tonlarda gözlerim yeşil- ela gibi nedense bana bu renk gider gibi geldi ama bazen bize öyle geliyor olabilir tavsiyelere önemde vermek gerekiyor resim eklesem gidermi gitmez mi yorumunu yaparmısın sana zahmet

Eklentiler

• $Kopyası 1.JPG
    $Kopyası 1.JPG
    30,1 KB · Görüntüleme: 124
ben beyaz tenli hatunlara koyu saçları daha çok yakışıtırıorum ya solgun duruyo yüzleri açık renklerde hasta gibi sürekli makyaj istiyo açık renkler ve karamel fönle kendini gösteren bir renk kızıl tonlarını düşünmez misin

ben beyaz tenli hatunlara koyu saçları daha çok yakışıtırıorum ya solgun duruyo yüzleri açık renklerde hasta gibi sürekli makyaj istiyo açık renkler ve karamel fönle kendini gösteren bir renk kızıl tonlarını düşünmez misin

geçenlerde tarçın bakır yaptım herkes hiç yakışmadı dedi aynı günlerde koyulttum saçımı ama normal kızıl denemedim hiç onun da akma sorunu olduğu için sürekli boyamak istemediğimden:1no2:

geçenlerde tarçın bakır yaptım herkes hiç yakışmadı dedi aynı günlerde koyulttum saçımı ama normal kızıl denemedim hiç onun da akma sorunu olduğu için sürekli boyamak istemediğimden:1no2:
kahve tonlarını dene o zaman açık istiosan pallette kahve köpüğü olabilir mesela

hmm evet aslında ikin ci bir renk var aklımda ama olur mu acaba fikir verirmisiniz bana renk şu karamel ve fındık kabuğu karışımıymış

Eklentiler

• $Kopyası karamel-fındık kabuğu karışımı.jpg
    $Kopyası karamel-fındık kabuğu karışımı.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 90
sadece karamelde hafifte olsa kızıllık varmış diye duyuyorum doğrumu dur? eğer doğruysa pek kızıllık sevmiyorum

canım bence karamel de kızıllık var ...
bende o yüzden hiç düşünmedim o rengi..

sence karamelle fındık kabuğu karışırsa eklediğim fotoğreftaki saç çıkarmı ortaya
o kişinin boyadığı taban saç ile senin boyadığın taban saç rengi önemli ...orta kumral yada kumral bir saça tutar o renge yakın tonlar sanırım ..

haklısın , inan o topiği aradım taradım bulamadım isim falan hiçbirşey hatırlamıyorum , komple aradım konu silinmiş sanırım soracaktım ne renk üstüne yaptığını ama yokkk , artık bir şans deyip boyayacağım sanırım , bana yakışır mı o renk arkadaşım [ burada bir resmim vardı ilk sayfada]

koyu ise saçların hiç boyama olmaz...ama açık ve orta tonlar ise denenebilir...
ben senin bir fotonu görmüştüm bir konuda hatırlıyorum ..buğdaysın yanlış hatırlamıyorsamacık bugday tenli ..yakışır tabii ..ama koyu ise saçların şuan boyama ...

ay bir ordayız bir burada başım döndükafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3 saçlarım koyuy du evet ama bayaa bir aktı şuan kahve tonları orta kahve gibi olur gibi geliyor saç boya tutar da benim düşündüğüm bu karışımlar doğru karışımlar mı acaba o renge ulaşmak için

X