sezeryandan sonra tekrar nezmana hamile kaldınız?

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
beebğimi kaybedeli çok az oldu. herşey çok iyi giderken 32. hftada kaybettim oğlumu. eğidural sezeryanla doğum yaptım. tabi bikaç ay sonra sebebini araştırmak için gidicez. en az 6 ay da korunmam gerek galiba. ama nette genelde 2 sene diyor. bu kadar uzun bekelmek beni yıpratabilir. ben cennete giden meleğime kardeş isticem eminim.

sezeryandan sonra nekadar zaman sonra hamile kaldınız ve herhangi bir problem yaşadınız mı

cnm öncelikle başın sağolsun.çok üzüldüm.acı bir durum.allah sabır versin sana..bitanem emin değilim ama sezeryandan 2 sene sonra hamile kalabilirsin diye biliyorum.ama bi arkadaşım 2 sene geçmeden hamile kaldı ikinciye ve sezeryan yaptı.bi sorunda olmadı.kontrole gittiğin zaman doktorunla iyice konuşursun cnm.kolay değil biliyorum ama üzülme olurmu?zaman her şeyin ilacı..

swet çok üzüldüm canım.rabbim tekrar yaştmasın.
benim arkadaş sezeryan olduktan 9 ay sonra tekrar hamile kaldı.şimdi iki çocugunu bir büyütüyo.doktor bişey demimişti ona.genelde neden iki yıl diyorar canım...dikişlerde sorun olmasın ikinci hamilelikte duyi söylemiş doktor ama arkadaşımda bişey oymadı.benim tavsiyem iki yıl bekleme.beklenilirmi iki yıl.sende haklısın bence sende 9-10 ay sonra bayla.yinede danış doktora ama ben olsam kesinlikle beklemezdim iki yıl....

Başın sağolsun arkadaşım,çok üzüldüm. Allah bir daha yaşatmasın inşallah..
Bende sezeryanla doğum yaptım. Doktorum ikinci doğum için mutlaka aradan 2 yıl geçmesi gerektiğini söyledi. Yani 1 yıl sonra tekrar hamile kalabilirsin dedi.

başınız sağolsun öncelikle..dr lar 2 yıl diolar ama benim annem ozamanın şartlarıyla abim 3aylıkken bana hamile kalmış gerçekten çok sıkıntı çekmiş dikişleri açılmış fln ..benimde şimdi 2,5yaşında oğlum 2.yi yeni düşünmeye başladık bakalım hayırlısı..

eski manken gül gölge belki bilirsiniz henüz 1 ay olmadı ikinci çocuğunu doğurdu ve ilki 7 aylıkken hamile kalmış sezaryen ikisideşakkıdı

bende iknci sezeryanımı olacam daha ilki iki yaşına girmedi ama bi buçuk seneyi geçti arası.benımde çevremde bi arkadaş kızı daha 4 aylıkken hamile kaldı ikinci sezeryanını oldu bi sorunda olmadı beklemene gerek ok bence

Bu konuyu bende hep merak ederdim.Aradan ne kadar geçmesi gerekiyor iyileşmesi için diye.Öğrendiğim iyi oldu...Bu arada başınız sağolsun bencede beklemeyin ikincisi için çalışmalara başlayın... Allah kimseye yaşatmasın zor gerçektende...

canım benımde ılk kızım6 aylıkken ben bır aylık hamıleydım aralarında suan 14 ay var tam rahatlıklada dogum yaptım ıkı sezeryan arka arkaya oldum yane olabılır

cok uzuldum basın sagolsun allah sana ve esıne sabır versın ınsallah melegın bı gun gelır acını bırazcık olsa da hafıfletır,, ben nısan 2008 sezaryan dogum yaptım suanda 5 haftalık hamıleyım,,,doktorum 1 sene doluca hamıle kalabılırsın dedı bende 1 sene olduktan sonra dusunmeye basladık...ınsallah sende kendını hazır hıssettıgın zaman gelır bebegın

X