Bebişlerle gün nasıl geçiyor ve uyku????

chealnadle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
226
1
43
merhaba arkadaşlar,

ben gün içinde bebeklerle nasıl vakit geçirdiğinizi merak ediyorum...biz uyanınca yatakta oynuyoruz önce...daha doğrusu o beni ısırıp zevkten kahkaha atıyor..ben iyice ayılınca kahvaltı faslı....önce o sonra ben....sonra biraz nete bakıyorum..maillere filan...sonra ona salonda bariyer kurduk koltuk minderlerinden....orada takılıoz.....sık sık kucağıma gelmek istio....bolca saçımı çekio...ısırıyor....sonra öğle yemeği ve uyku...o uyuyunca ben de yatıyorum yanına....bizim yatakta uyuyoz...öyle en azından 45 dk uyuyo...yatağına koyarsam hiç uyumuyor...sonra meyve.....sonra yoğurt....sonra akşam yemeği...sonra babayla oyun sonra da uyku...

işte orada kopuyor film.....çok ama çooook zor uyuyor...yatay pozisyona geçince baıyor çığlığı....kucağımda dik pozisyonda sallıyorum...ben oturunca bile ağlıyor...en az yarım saat öyle ayakta salla dur...belim melim kopuyor....sonra en az bir saat kucağımda...iyice bayılırsa öyle koyuyorum yatağa....ama gece sürekli uyanıyor...emzirmiyorum...kucağımda sallıyorum yine....neredeysa hger saat başı kalkıyoruz.....

sizler neler yapıyorsunuz gün içinde???bebekler nasıl uyuyor???kendiliğinden uyuyan var mı????

X