ESCO mini fırın kullanan var mı?

aldın mı canım bu fırından yada herhangi marka??ben fırın arıyorum

Canım bende alamadım daha kullanan yok sanırım KK de bu markayı ama diğer mini fırınlara göre iç hacmi de geniş güzele benziyor ben ya termikel alıcam ya da esco çünkü iç geniş ve turbo özelliği olmayan arıyorum ve ucuz bişey alıp elimde kalsın da istemiyorum o yüzden hala araştırmadayım

Canım bende alamadım daha kullanan yok sanırım KK de bu markayı ama diğer mini fırınlara göre iç hacmi de geniş güzele benziyor ben ya termikel alıcam ya da esco çünkü iç geniş ve turbo özelliği olmayan arıyorum ve ucuz bişey alıp elimde kalsın da istemiyorum o yüzden hala araştırmadayım

blue house nasıl ki acaba ben baktım biraz ama..sinir oldum wala kaç aydır fırın arıyorum..

arkadaşlar size arçelik midi fırını öneririm hem içi geniş hem pişirmesi çabuk ve güzel artık büyük fırınımı hiç kullanmıyorum misafirlerim ne kadar çok olura olsun yetiyor tavsiye edrim 4 senedir kullanıyorum

blue house nasıl ki acaba ben baktım biraz ama..sinir oldum wala kaç aydır fırın arıyorum..

Canım Bluehouse 36 lt büyük tepsi sığdırmak zor oluyor dün Luxell börekçi aldım hiç aklımda yokken fiyatı uygun diye 79 TL aldım o da 40 lt içi geniş büyük bir tepsisi var daha denemedim; aldım ama hala kafam karışık sadece uygun fiyata aldım diye seviniyorum diyebilirim çünkü esco da termikel de 139-169 TL arasındaydı fiyatları internette araştırdım Luxell börekçiyi memnun olan da var olmayanda kullanınca sana da tavsiye ederim.

Canım Bluehouse 36 lt büyük tepsi sığdırmak zor oluyor dün Luxell börekçi aldım hiç aklımda yokken fiyatı uygun diye 79 TL aldım o da 40 lt içi geniş büyük bir tepsisi var daha denemedim; aldım ama hala kafam karışık sadece uygun fiyata aldım diye seviniyorum diyebilirim çünkü esco da termikel de 139-169 TL arasındaydı fiyatları internette araştırdım Luxell börekçiyi memnun olan da var olmayanda kullanınca sana da tavsiye ederim.

hayırlı olsun canım..güle güle kullan..çok mu büyük peki..ölçüleri ne kadar benim yuvarlak fırınım var zaten..bana kek pişirse yeter..börekçi çok büyük olur diye düşünmüştüm..fiyatı çok iyi bu arada nerden aldın

Canım 58x30 ebatında dıştan ölçtüm(kutusunu kaldırmış kilere eşim ) içi geniş arka kısmı falan yuvarlak tepsiler için biraz daha yayvan duruyor Aksarayda oturuyorum orda bir süpermarketten aldım.Senin çevrende Luxell börekçi kullanan var mı tavsiye ediyorlar mı?

çevremde yok ama int netten yorumları okudum genel olarak herkes memnun..hepsiburada.com dan okudum..ölçülerine göre çok büyük değil o zaman..ben çok yer kaplasın istemiyorum..ee sen pişir bi börek bakalımcokacimcoook

bence değecek genelde luxel börekçi güzel diyorlar..ama işte benim hala büyüklüğü kafama takıldı..senin ölçtüğün de küçük gibi geliyor,küçükse alcemboshayallersmile sen bi börek yaparsın ben bi kekolumunekankayizsmile

Yaparız kekleri de börekleri de :)) Canım şöyle diyim BlueHouse fırından boyut olarak biraz daha büyük benim evde küçük boy bir dolabım var onun içine sığdı dolabımın eni 65 cm hatta içine yerleştirdiğimizde yanları boş kaldı

ooo 65 cm epey uzun yaa..bluehouse bakayım ben..aslında arçelik beğendim ben tavsiye de ediliyor ama pahalı

sorma canım hala denemek için bile olsa birşey yapamadım bende ki tembellik de bu yönde :))opuyorumnanaktan

X