gebeilk var ama çoçuk ultrason görünmüyor

buse2005

umudum
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
89
0
34

arkadaş bana yardım etdin başınızda yada basakasında böyle birsey duyan yazarmı ben gebeklik tersdi yapdırdım gebeklik çıkdı ama bebeğimi ultrasonda göremiyorlar benide çok korkutuyorlar dış gebelik olur diye lütfen yardım edin şimdiden tşk ederim :1no2:

canım arkadaşımada öyle dedilerr ama şimdi 9 haftalık göründü kaç haftalıksınn sen geç dölenmiştirr görünürr inşaalhhh üzme kendini

korkmaa kese görünüyomuu zaten 6 haftadan itibaren görünüyo en erken kimilerinde dahada geç görünüyo dölenmesiyle alakalı hata arkadaşıma alalım demişler durumunuda bildikleri halde 10 senedir bebegi olmuyo şimdi iyi göründüüü kalp atışlarınıda duydu rabbimm büyükk ALALHA EMANETT

kardes ben en son adet tarihim 09 26 09 olmuşdum birde kesede görünmüyor diyor doktor ne yapacagımı bilmiyorum ilk gebeliyim daha varsa eger

sen zaten ultrasona girdiginde onlar zaten hesaplamisirlar yada senin SAT ina gore zaten demislerdir kac haftalikoldugunu,benim son adet tarihime gore bebek 8 haftalikti ama gorunmemisti,hicte telasa yapmamistim sonradan gorundu,simdi birbucuk yasinda,rabbim omur verdiyse ne olursa olsun gelir,panik yapmana gerek yok canim relax ol,iki uc hafta daha bekle benceee,iki haftaya zaten kesinlesir,

ya benim de aynı şey başımda adetime göre 8 haftalık ama ultrasonda 6:KK43: dr alalım dedi başka dr almayalım bekleyelim enson bebk görünmedi.offffffff

Merhaba hanımlar bende aranıza yeni katıldım...Benimde şimdiye kadar gebelik kesem göründü ancak bebek bir türlü görünmedi.en son 17 ağustosta gittiğimde 6+5 günlük gebe olduğumu ama bebeğin görünmediğini 10 gün sonra da görünmezse boş gebelik olabileceğini ama bu kararın hemen verilemeyeceğini söylediler.Nitekim bugün bebeğimin kalp atışlarını da duyduk kendisini de gördük.Panik yapmayın kimseyi dinlemeyin.Herkes tatsın inşallah bu duyguyu...:87:

Busecim merak ettim ne oldu?gorundumu bebek?gorunmediyse de hamilelik degilsede uzulme lutfen,zamani degilmis,insallah dogru bir zamanda cabucak gelir senin de melegin,allah her kese isteyen her kese bebek versin insallah,aminnnnnnnn

bu çok kötü bi his 7 haftalıkken bana da dış gebelik dendi çok korktum 1hafta sonra başka bi doktora gittim
ve şu anda 14 haftalık çok şükür :KK49::KK49::nazar:

Ben de 8 haftalık hamileyim,6 hafatlıkken doktora gitmişitm ve kese var ama bebk yok,ya da dış gebelik olabilir dedi.Çok korktum sonra renkli doplere yolladı alttan bakıldı ve çok şükür gördü bebeişimi.Siz de korkmayın hemen,doplere girmediyseniz mutlaka girin.

Arkadaşlar bende cmrtsi doktora gittim 5,5 haftalıkmış bebeğim.doktor haftaya cmrtsi geldiğinde bebeği görmem lazım dedi.dua ediyrm inş görürüz.cmrtsi çok moralim bozulmuştu ya gelişmezse göremezsek diye ama artık düşünmyrm.çünkü inanıyorumki hayırlısıyla bebeğim büyücek ve görücez.doktor altdan baksam görürüm dedi ama bir kere kanamam olduğu için riske atmak istemedi.

Benim bebegiminde 6 haftalıkken sadece kesesi görünüyordu ama 8 haftada kendinide gösterdi kuzum benim.Geç döllenmeden dolayı böyle oluyormuş.Yani bana doktorum korkulacak birşey yok demişti.

Slm kızlar konu baya olmuş açılalı ama birşey soracağım. 9+1 gebeyim geçen hafta kalp atışlarımızı dinledik testlerimiz vardı bugun sonuç göstermeye gittiğim de kalp atışlarını duymak istedim yine zararlı olur sık dinlemeyelim ultrasonla bakalım dedi. Baktık ama bebeğim görünmedi bi an görünür gibi oldu ama saklansı galiba. Doktor mesanen boş olduğu için görünmeyebilir dedi. Ama içimde bir korku oluştu geçen hafta kalp atışını duymuşken şimdi neden gözükmedi ?? Böyle bişey yaşayan var mı

X