gebeilk var ama çoçuk ultrasonda görünmüyor

canım gebelik görünmüorsa rahim içinde bu dış gebeliktir dr. seni öylece evemi gönderdi bunun tehlikeleri var biliorsun hemen başka bir dr. git bence bende geçirdim dış gebelik hemde daha çok yeni dr. sakın ihmal etme

kardes saolsın ama geçen hafta pazartesi düşük yapdım saten şimdi cerrahpaşa tıp fakültesine gidiyorum hcg degerleri düşüyormu diye ona bakayorlar bugunde gidim kan tahlili yapdı hcg 68.49 düşmüş haftaya tekrar gidicem bakalım ne diyecek

canım benimde ilk hamileliğimde ultrosonda bebek görülmedi.dr kürtaj yapcaz dedi 2 gün hatanede yatırdı.ben kürtaj olmak istemiyordum.kürtaj yapmadan çıkarttılar hastaneden.ertesi günü kanamam geldi.aynı dr. gittim beminle ilgilenmedi sırf muayenesine gitmedim diye.ağlaya ağlaya başka hastaneye gittim.dış gebelik miş halbuki düşük yaptım.allah kimsenin başına vermesin.3 ay evde hapsettim kendimi.sürekli ağladım.sonra annem kendini toparlamazsan bir daha bebeğin olmaz dedi.ben kendimi toparlayıp 3 ay sonra tekrar hamile kaldım. şu anda 27 günlük minik ve çok tatlı bir bebeğim var.inşallah canım sen benim yaşadıklarımı yaşamazsın.olumlu düşün.bir kaç dr. git.

canım benimde ilk hamileliğimde ultrosonda bebek görülmedi.dr kürtaj yapcaz dedi 2 gün hatanede yatırdı.ben kürtaj olmak istemiyordum.kürtaj yapmadan çıkarttılar hastaneden.ertesi günü kanamam geldi.aynı dr. gittim beminle ilgilenmedi sırf muayenesine gitmedim diye.ağlaya ağlaya başka hastaneye gittim.dış gebelik miş halbuki düşük yaptım.allah kimsenin başına vermesin.3 ay evde hapsettim kendimi.sürekli ağladım.sonra annem kendini toparlamazsan bir daha bebeğin olmaz dedi.ben kendimi toparlayıp 3 ay sonra tekrar hamile kaldım. şu anda 27 günlük minik ve çok tatlı bir bebeğim var.inşallah canım sen benim yaşadıklarımı yaşamazsın.olumlu düşün.bir kaç dr. git.

saolsın kardes allahım bebeğini analı babalı büyütsün ve allahım birdaha ayın acıyı yaşatmasın

canım benım oncelıkle gecmıs olsun. buna benzer bende yasadım canım test yapıyodum pozıtıf ama doktor utrasyonda yok dıs gebelık falan dedı.. cok zor senı cok ıyı anlıorum ama tatlım beta hcg 3000 ın altında olan gebelıkler gorunmeyebılıyo utrasyonda benımde 2595 dı ve doktor normal gorunmeyebılır dedı simdi 12 haftalık hamıleyım..

canım benım oncelıkle gecmıs olsun. buna benzer bende yasadım canım test yapıyodum pozıtıf ama doktor utrasyonda yok dıs gebelık falan dedı.. cok zor senı cok ıyı anlıorum ama tatlım beta hcg 3000 ın altında olan gebelıkler gorunmeyebılıyo utrasyonda benımde 2595 dı ve doktor normal gorunmeyebılır dedı simdi 12 haftalık hamıleyım..

saolsın kardes allah bebeğini analı babalı büyütsün inşh allah dogumda kolay kurtarsın

Merhaba

Bendede ayni sikinti var arkadaslar.ben dogum kontrol hapi kullandigim icin son adet tarihimi bilmiyorum tahmilerle doktor 7 haftalik dedi 13.02 de.Ama kese canli icinde bebek gorunmuyor dedi ayrica kesenin capindada buyume yok dedi.Bu c.tesi tekrar gidicez yine gorunmezse doktor kurtaj dedi oneriniz ne beklemelimiyim?

Busecim çok üzüldüm canım. Böyle bir durumdada ne denir bilmemki. zaten kelimelerinde bir anlamı yok. allah bi daha aynı acıyı yaşatmasın, hayırlısı neyse o olsun bitanem.

benimde kese görünüyor 20mm miş ama bebek görünmüyor, dış gebelik değil dedi..tahmini 5-6 haftalıkmış.. haftaya tekrar bakılacak ama içim içimi yiyor inşallah ters bir durum yoktur :KK43:

#69 seni üzmek istemem ama bahsettiğin sanırım boş gebelik

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm kizlar benim ücgunum geciyo idrar tahlili ve kan tahlilihinde var ama kahverengi lekem geliyo doktor ultrasyona bakti bebegin gorunmedigini dusmus olabicegini soyledi sonra yaptigi testlerde dusmedigini acikladi dis gebelik olabilir dedi sizce bendedemi dis gebelik olacasiligi yuksek lutfen herhangi bilgisi olan acil cvp yazsin daha ilk gebeligim :KK43:

Slm kizlar benim ücgunum geciyo idrar tahlili ve kan tahlilihinde var ama kahverengi lekem geliyo doktor ultrasyona bakti bebegin gorunmedigini dusmus olabicegini soyledi sonra yaptigi testlerde dusmedigini acikladi dis gebelik olabilir dedi sizce bendedemi dis gebelik olacasiligi yuksek lutfen herhangi bilgisi olan acil cvp yazsin daha ilk gebeligim :KK43:
.
Kan değerin kaç çıktı canım? Eğer çok düşükse kesenin görünmemesi normal ki bebeği görmek imkansız eğer değer çok yüksekse ilk Günler'de o zaman dış gebelik olabilir onu pek anlamıyorum...adetin 3 gün geçtiğini söylüyorsun benimde 5 gün geçmişti doktora gittik hiçbirşey görünmedi 2 hafta sonra falan keseyi gördük sonra bebeği...içini ferah tut doktor içine sinmediyse değiştir başka doktora da görün..

Kandegerime bakilmadi sanirim sadece gebelik varmi diye kan aldilar evet gebelik oldugunu soyledi b hcg 1000 yaziyodu test kagidinda sadece

Kandegerime bakilmadi sanirim sadece gebelik varmi diye kan aldilar evet gebelik oldugunu soyledi b hcg 1000 yaziyodu test kagidinda sadece[/QUOTE. Benim kan değerim 3. Günde 55.0 çıkmıştı ertesi gün doktora gittim 115 çıkmıştı senin değer yüksek değil aslında benimki düşüktü geç döllenme olabilir Demişti doktor..hakkında Hayırlısı olsun umarım görürsün bebişini..

Kandegerime bakilmadi sanirim sadece gebelik varmi diye kan aldilar evet gebelik oldugunu soyledi b hcg 1000 yaziyodu test kagidinda sadece
Benim kan değerim 3. Günde 55.0 çıkmıştı ertesi gün doktora gittim 115 çıkmıştı senin değer yüksek değil aslında benimki düşüktü geç döllenme olabilir Demişti doktor..hakkında Hayırlısı olsun umarım görürsün bebişini..

bu değer de görünmüyor malesef benim de vajinal ultrasondan bile görünmemişti doktor mol gebelik demişti. 3000 üstüne çıktığında keseyi ancak görebilmiştik. sabret görünür hayırlısı ile inş.

10 hafltalık gebe olman lazım son adet tarihine göre ama belki geç döllenme olmustur,2 hafta daha bekle ondan sonra kararını verirsin canım.Anlıyorum seni dış gebelik çok kötü bir durum,insallah öyle birsey de yoktur,tüplerde bebek olsaydı,görürlerdi diye düşünüyorum zaten.

X