gebeilk var ama çoçuk ultrasonda görünmüyor

buse2005

umudum
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
89
0
34

arkadaş bana yardım etdin başınızda yada basakasında böyle birsey duyan yazarmı ben gebeklik tersdi yapdırdım gebeklik çıkdı ama bebeğimi ultrasonda göremiyorlar benide çok korkutuyorlar dış gebelik olur diye lütfen yardım edin şimdiden tşk ederim :1no2:

ben neler çektim var ya.Geç döllenme olmuş ,ultrasonda bebek görülmedi.2 tane doktor dış gebelik dedi,eğer tamam deseydim kürtaja alacaklardı beni sırf para uğruna.Hatta akıllı doktorun biri hamile değilsin dedi.Bir gün kasıklarımda felaket ağrı oldu acile gittim ve kesemiz görüldü

Bu defada bebek görülmüyo dediler,9 haftada görüldü canım oğlum benim.ıyi ki doktora uymamısım

kardes ben en son adet tarihim 26 09 09 olmuşdum birde kesede görünmüyor diyor doktor ne yapacagımı bilmiyorum ilk gebeliyim daha varsa eger

Son düzenleme:
tek doktora bağlı kalma,bir kaç doktorla daha görüş ,en azından fikir edinirsin.Yasadıklarım aklıma geliyorda gülüyorum şimdi.Allah korudu diyorum iyi ki doktora uyupta kürtaj olmamısım.

evet bende tek doktora bağlı kalmak istemiyorum ama ist dogru duzgun bir hastane ve doktor bilmiyorum ama araşdırıyorum

10 hafltalık gebe olman lazım son adet tarihine göre ama belki geç döllenme olmustur,2 hafta daha bekle ondan sonra kararını verirsin canım.Anlıyorum seni dış gebelik çok kötü bir durum,insallah öyle birsey de yoktur,tüplerde bebek olsaydı,görürlerdi diye düşünüyorum zaten.

kardes ben en son adet tarihim 09 26 09 olmuşdum birde kesede görünmüyor diyor doktor ne yapacagımı bilmiyorum ilk gebeliyim daha varsa eger

son adet tarihini doğru mu yazdın canım.cunki 26eylulde son adet tarihin ise neredeyse 2,5 aylık mı hamilesin?????

ben 5 haftalıkken gitmiştim ilk. Keseyi görmüştü doktor.

Sonra 6,5 haftalıktı galiba birkez daha gittim. bebek görünmüyor dedi. Şok olmuştuk.

9 haftalıkken kesin konuşalım dedi. 9. haftaya kadar ne yediğimizi bildik ne içtiğimizi.

Ama bi gittik, bize bakıyorduu kalbini dinledikkkkk pıt pıt pıt :nazar:

Hamileliğin ilk başları tamamiyle sabır isteyen bi zaman.

Ama bu zaman kadar yani test yaptıktan sonra doktora hiç gitmediysen mutlaka git. Dış gebelik olmadığını söylediğinde için çok rahatlayacak yerimseniben

bilmiyorum ne yapacam kardes sizin gibi ne yediğimizi ne içtiğimizi birsey anlıyoruz 4 defa gebelik testi yapdırdım var çıkıyor ama hiç birsey görünmüyor bende özele gitmeyi düşünüyorum bu aynın sonuna dogru bakalım istanbulda hastane ve doktor bakıyorum inş düzgün bir yer bulurumda herkese tşk ederim

Busecim üzülme nolur. Hayırlısı neyse o olsun. Bende 5 haftalıkken kesem görünmüştü. 7 haftalıkken gittiğimde bebeğimi göremedik. Meğerse rahmim ters dönmüş. Alttan muayeneyle bebeğimi ve kalp atışlarını gördük. Belki sende de rahim dönmesi falan olmuş olabilir mi?

Ben de daha yeni senin gibi bir olay yaşadım.Aceleciliğin sonu çok kötü oluyor.adet olmam gereken gün evde test yaptım silik çıktı 2 gün sonra yine silik çıktı ve kan testinde 640 dı.4. gün özel hastaneye gittim keseyi göremedi dış gebelik mi diye yine kan tsti istedi değer 820 oldu tabi artış normal değil 2 gün sonra tekrar test yap dedi bayramım zehir oldu.meğer hiçbir sorun yokmuş kan testini yaptırdığım yerlerin farklı olması sonuçları etkilemiş.sen kan testi yaptırmadın mı

yaptırdım hemde 4 defa son yapdıgım 1.707 çıkdı bir hafta oldu pazartesini günüde alttanda kontorul etdi sag yumurtalıkda birşey var ama hareket yok dedi belki dış gebelikdir ama gelişmemişdir dedi ben içimi rahatladacak birsey demiyorlar ya var yada yok deseler içim rahatlıcak bakalım ne olacak 1 2 hafta sonra özel bir doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım neyse arkadaslar hepinise tşk ederim

ben sana şöyle söyliyim arkadaşım.Benim değerim 820 iken daha adeti 5 gün geçmişti belki geç döllenmedir ve benim yaşadığım gibi haftaya daha kese görülecektir

valla kardes ne yapacagım bilmiyorum artık doktorda dogru düzgün birsey demiyor baska bir hastaneye gitmiyi düşünüyorum sanada tşk ederim paylaşdıgın için

10. haftaya kadar bebek görülür diye bekliyorlar. eğer görünmüyor ve bthcg yükseliyorsa mol gebelik olabilir. bir ihtimal tabi. inşallah değildir. ancak dr lar bunu atlıyor genelde başıma geldi oradan biliyorum..selamlar..

X