gebeilk var ama çoçuk ultrasonda görünmüyor

Canım kanamanın olması kan değerini düşürten birşey değil zaten dış gebelikde kanama olur bende hep kanama vardı lekelenme şeklinde.Ne diyeyim inşallah biz yanılıyoruzdurda normal gebelik çıkar ama dış gebeliksede üzülme benim dış gebelik sonlandıkdan 4 ay sonra hamile kaldım şimdi 11 aylık bir kızım var unutuluyor o günler gelip geçiyor kalbini ferah tut

tşk ederim kardes vermiş oldugun bilgiler için zaten yarın doktorda randevu aldım bakalım ne diyecek yarın doktordan gelince yazarım sizlere buarada allah kızını analı babalı büyütsün

tşk ederim kardes vermiş oldugun bilgiler için zaten yarın doktorda randevu aldım bakalım ne diyecek yarın doktordan gelince yazarım sizlere buarada allah kızını analı babalı büyütsün

inşallah değerin yükselmiştir 6 bin 8 binlerde kese görünüyor ama senin artışalrın çok az ve dengesiz olmuş...yarın hayırlı haber verirsin inşallah..

dün yazamadım kızlar kusura bakmayayın çünkü çok kötüyüm dün doktor gitmeden önce kanama başladı doktora gitdim altan bakdı sonra gebelik testi yapdırdı sonuç çok düşük çıktı 1789dan 216 düşmüş ve düşük yapıyorsun dedi cuma gunu tekrar gel dedi beni öylece eve gönderdi ne yapacagımı bilmiyorum kafayı yicem kızlar bebeğimi kayıp etdigimemi yanayım doktor doğru düzgün ilgilenmedi ona yanayım dünden beri çok kötüyümmm ağlamakdan gözlerim ağrıyor

canim uzulme Allah daha hayirlisini verir insallah.Gec olacagina simdi olmasi daha iyi olabilir. o kadar cok kadinin basina geliyorki sen istisna degilsin. Doktorundan memnun kalmadiysan degistirebilirsin ama hassasiyetinden dolayi onada kizma, kanaman baslamis hormon cok dusmus onunda yapabilecegi birsey yok.

Bence üzülme canım çünkü sağlıklı giden bir hamilelik olmadığı belliydi inan dış gebelik olacağına düşük yapman bin kat iyi dış gebelikde ameliyat olman gerekebilirdi tüpünü kaybedebilirdin ikinci hamileliğin yine dış gebelik olabilirdi gibi bir sürü zorlukları vardı ayrıcada sağlıklı olmayan hamileliklerde vucut atar genelde ilk başda demekki sağlıklı değildi hayırlısı böyleymiş diye düşün tez vakitte yine hamile kalırsın üzülme

kızlar pazar gecesi kanama başladı pazartesi doktora gittim ve doktor düşük yapıyorsun dedi ve hiç birsey yapdan beni eve gönderdi cuma günü terkrar geldedi bende dün şişli etfal hastanesine gitdim orda ilgilenmediler bugünde zeynep kamil hastanesine ne gitdim ve aynı orda ilgi olmada hiç birsey demiyorlar yarında cerrahpaşa hastanesine gidicem ama ordanda pek unudum yok açıkcası her gitdiyim hastanede düşük yapıyorsun diyor ve hiç birsey yapmadan gönderiyorlar kafayı yicem 3gündür çok kötüyüm bebeğimi kayıp etdim o benim ilk bebeğimdi çok üzülüyorum aglamakdan gözlerim agrıyor artık:KK43:(( allah kimse bu acıyı yaşatmasın amin

saolsınız kızlar beni yanlız burakmadınız üzülmemeye çalışıyorum ama olmuyor ilk bebeğimdi ya belkide onda çok üzülüyorum ama ne kadar aglasamda ne kadar üzülsemde bebeğimin geri gelmiceni biliyorum onun bu dünyada kısmeti yokmuş ne yapsamda boş neyse kızlar sizinde canınızı sıkdım kusara bakmayın

canım üzme bu kadar kendini senden kötüleride var kısır olan insanlar hiç o gebelik heyecanını yaşayaman insanlar var sende en azından normal yolla hamile kalabilme şansı var böle şansı olmayan insanlarda var allahım hayırlısını versin tekrar denersiniz olur canım böle ilki düşük olupta sonra hamile kalan insanlarda var herzaman halimize şükretmemiz lazım allahım ne eylerse güzel eyler herşey onun emrinin altında oluyo dua et allah sığın o verir sana canım hayırlısı canım

canım üzme bu kadar kendini senden kötüleride var kısır olan insanlar hiç o gebelik heyecanını yaşayaman insanlar var sende en azından normal yolla hamile kalabilme şansı var böle şansı olmayan insanlarda var allahım hayırlısını versin tekrar denersiniz olur canım böle ilki düşük olupta sonra hamile kalan insanlarda var herzaman halimize şükretmemiz lazım allahım ne eylerse güzel eyler herşey onun emrinin altında oluyo dua et allah sığın o verir sana canım hayırlısı canım

saolsın kardeş evet söyledigim sözde çok doğru o heyecanı yaşayaman çok insanlar var allah herkese o duyguyu tatdırsın inş ben çoçukları çok seviyorum ve bebeğim olmasını çok istiyordum ve gebe oldugum günden beri kendimi çok hazırlamışdım bebeğim olacagına birde ilkdi ondan bu kadar çok üzülüyorum birde doktorlar hiç doğru düzgün ilgilenmediler düşük yapıyorsun diyor gönderiyorlar eve 3 gündür içimde parça kalırda beni zehirler diye korkuyorum

canim benim lütfen kendini üzme hayirlisi böyleymis...
Benimde basima buna cok benzer bir durum gelmisti. Gebelik testine göre hamile görünüyordum, hatta doktorda kan testine göre bile hamile görünüyordum ama ultrasonda görünmüyordu, ilk baslarda dis gebelikten süphelenildi ama oda kontrol edildi yoktu, bir türlü bulamiyordu doktorlar keseyi...
2 gün sonra karnimda acayip bir agri hissettim, hemen doktoruma gittim ve düsük yaptigimi söyledi.
Tekrar kontrol edildi ve bebegin rahime hic ulasmadigi ve direk karin bosluguna gittigi ortaya cikti.

Rabbim kaldıramayacağı acıyı insanoğluna vermez. daha kötüleri var nolur üzülme artık.

ben neler çektim var ya.Geç döllenme olmuş ,ultrasonda bebek görülmedi.2 tane doktor dış gebelik dedi,eğer tamam deseydim kürtaja alacaklardı beni sırf para uğruna.Hatta akıllı doktorun biri hamile değilsin dedi.Bir gün kasıklarımda felaket ağrı oldu acile gittim ve kesemiz görüldü

canım seninkide geç döllenmemiydi merak ettim çünki bende 4-5 haftalık hamileyim ve geç döllenme olmuş,ama benim kesem sol üst köşede görünüyor yani ortada sendede oldu mu böyle birşey ve sol kasığımda sızı var.

bende hamileliğimin 5 haftasındayım bana da dış gebelik dediler başta... sora değerim arttı bebeğin kesesi gözüktü önümüzdeki haftada kalp atışlarına bakılacak...bazı doktorlar hemen kestirip atıyor..

canim benim lütfen kendini üzme hayirlisi böyleymis...
Benimde basima buna cok benzer bir durum gelmisti. Gebelik testine göre hamile görünüyordum, hatta doktorda kan testine göre bile hamile görünüyordum ama ultrasonda görünmüyordu, ilk baslarda dis gebelikten süphelenildi ama oda kontrol edildi yoktu, bir türlü bulamiyordu doktorlar keseyi...
2 gün sonra karnimda acayip bir agri hissettim, hemen doktoruma gittim ve düsük yaptigimi söyledi.
Tekrar kontrol edildi ve bebegin rahime hic ulasmadigi ve direk karin bosluguna gittigi ortaya cikti.

canım sanada çok geçmiş olsun aslında aynı gibi görünüyor bendede böyle oldu sayılır gebelik testine göre hamileyim ama ultrasonda ne bebek nede kesesi göründü 2.5 ay sonrada pazar günü kanama başladı pazartesi günü doktor düşük yapıyorsun dedi ama nede bebek ve kesesi görünmüyordu hiç bir bilgi vermediler

bende hamileliğimin 5 haftasındayım bana da dış gebelik dediler başta... sora değerim arttı bebeğin kesesi gözüktü önümüzdeki haftada kalp atışlarına bakılacak...bazı doktorlar hemen kestirip atıyor..

evet haklısın kardes bazı doktorlar böyle hemen kestirip atıyor inş hafta bebeyinide görürsün allah analı babalı büyütsün

canım gebelik görünmüorsa rahim içinde bu dış gebeliktir dr. seni öylece evemi gönderdi bunun tehlikeleri var biliorsun hemen başka bir dr. git bence bende geçirdim dış gebelik hemde daha çok yeni dr. sakın ihmal etme

bakın arkadaşlar bu ihmale gelmeyecek bir konu bende de hem rahim içinde görünün bir kese vardı ama yinede dış gebelik oldu bir üniversite hastanesine gitmekte fayda var

X