Doğuma Hazırlık Anne karnında kızmı daha hareketli erkekmi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ilk kızım çok nazlıydı çok hareketli degildi.yani tekmeleri acıtmazdı.
ama ikinci kızım valla yerinde durmuyo.valla tekmeleri karnımdan çıkacak diyorum öyle hareketli.

benim ilk oğlum çok hareketliydi,bi tekme atardı çığlığı bastırrdı bana.
doğdu maaşallah baya hareketli bi çocuk oldu.şimdi ikincide erkek ama bu okadar tekmelemiyor.var mı?yok mu?anlamıyorum bile.çok hafif pıt pıt tekmeliyor yani.

benim ilk bebisim kizim 7-8-9-cu aylarda fazla hareketliydi ondan once bazi gunler hic hareket etmezdi

Son düzenleme:
bebeğe göre değişir canım bu,kimisine kız kimisine erkek daha hareketlidir.benim kızım çok hareketli mesela. son haftamdayım ama hala çok hareketli.

benim kızım da hareketliydi sık sık kasılmalarım olurdu,
erken doğacağını tahmin ediyordum ve 3 hafta önce doğdu doktorun söylediği tarihten

Ben daha hıssedmıyorum tekmelerını daha 19+5 gÜnlÜk . Ne zaman hıssedecem. Bırde cınsıyetını gÖstermıyor. Çok merak edıyorum kızlar. Ultrason zararlımı acaba.

Benimki kız ve hareketlerini çok erken hissettim çok şükür.Hareketli maaşallah.Bir arkadaşımın ise oğlu olacak hareketsiz diye sitem ediyor.Yani kız veya erkek olmasıyla pek ilgisi yok bence.Bebebğin yapısıyla ilişkili.Maaşallah minişlerimize :)

benim kızım da hareketliydi sık sık kasılmalarım olurdu,
erken doğacağını tahmin ediyordum ve 3 hafta önce doğdu doktorun söylediği tarihten

O kasılmaları bende erken yaşamaya başladım.Erken doğuma yol açarmı kasılmalar?

Benim oğlum olacak ama hareketlerini çok sık hissetmiyorum.benim bebeğim birazcık uyuşuk herhalde :CüvCüv:

Ben kızıma hamileyken hareketlerini geç hissetmiştim galiba ilk olduğu için. Ve sonrasında kızım tam bir canavardı doğana kadar. Sanki taklalar atıyordu içimde. Hatta kameraya bile çekmiştim o derece yani. Kızım 2.5 yaşında şuan ve en yaramaz erkek çocuğundan bile daha yaramaz. Bize kök söktürüyo, elinden gelse düz duvara tırmanacak. Karnımda kardeşi olduğunu hep güzel bir dille anlatıyoruz kıskançlık yapmasın diye ama bazen kucağıma çıkıp ,ezdim onu ,diyor kardeşi için !!! Valla daha şimdiden korkuyorum gelecek yavrum için mafoldumben

Ben kızıma hamileyken hareketlerini geç hissetmiştim galiba ilk olduğu için. Ve sonrasında kızım tam bir canavardı doğana kadar. Sanki taklalar atıyordu içimde. Hatta kameraya bile çekmiştim o derece yani. Kızım 2.5 yaşında şuan ve en yaramaz erkek çocuğundan bile daha yaramaz. Bize kök söktürüyo, elinden gelse düz duvara tırmanacak. Karnımda kardeşi olduğunu hep güzel bir dille anlatıyoruz kıskançlık yapmasın diye ama bazen kucağıma çıkıp ,ezdim onu ,diyor kardeşi için !!! Valla daha şimdiden korkuyorum gelecek yavrum için mafoldumben

canim aynen bende de senin gibi
simdi kizim bazen karnimda oturmak istiyor sinirlendiyinde zorla atiyorum kenara ezmek istiyo bazen bazen de opuyo sasirdim valla kiza

benim oğlum çok nadir hareket ederdi.ama şimdi kız bekliyorum hiç durmuyo maaşallah

X