Bebekleriniz kaç saat arayla, ne kadar süre uyuyor?

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
878
396
merak ediyorum.2 ayındada sueklı uyur vazıyettemi oluyo bebişler
benım kzımın uyku problemi var zoraki uyutuyorum sürekli sallıyorum 2 saat sallıyorum 1 saat uyuyo
günde 13 saat felan uyuyo sizinkılerin nasıl

bnm de bebeğim 2. ayında ama genelde uyuyo.1,5 2 saatte bir uyanıp emio,gün içinde en fazla 5 saat uyanık kalıo.ama her bebek bir olmuo.bence sennkide normal.ama bi sıkıntısı varsa anlamaya çalış.mesela bazen bzmkisi 2 saati geçkin uykusuz kalırsa çok zor uyutuyorum.huzursuz oluo

jadecim benim kızımda seninkinin aksine bazen 5-6 saat uyumaya başladı ama günde 1 kez ve genelde geceleri...
bir kere uzun uyuyunca sonradan 2-2.5 saate düşürüyo gene...
ama uyumayıncada bütün gün uyumuya sıpam :)))
sanırım bebeklerimiz büyüdükçe uyuma saatleri azalacak, senin bebiş geceleridemi uyumuyo?

bizim kizin gunduz uykulari yok gibi.geceleride resmen savasiyoruz uyusun die.gun icinde toplamda 9-10 saat uyuyo.bunada sukur onceden 7-8 saat uyuyodu akannehir

gündüz 3 saat en azla. 3 saat arayla kalkıyor. ama gece yok anam uyumuyor. bu sabah 5 te daldı mesela. o ana kadar hep 10 ar dakika o da kucakta. yerine yatırınca sanki popoda alrm takılı ötüyo yatağa değer değmez.. çok yotulduk valla babasıyla. yazık adam bi de işe gidiyor. şöyle geceleri bi açma kapatma düğmesi olsa bı bızdıkların. düğmeye basalım emsinler sonra da kapatalım uyusunlar:))

benimkide kesinlikle gündüz uyumuyoo heleki evde birileri gelmişse sanki hizmet ediyo hayret bişi akşam 7 gibi yatıyo 10 a kadar 1 de tekrar yatıyo 3 e kadar sonra tekrar 5 e kadar 5 de günaydın sabah oldu aguuuuuuuuuuuuu kaydirigubbakcemile3

benim kızım akşam ezanı okunduktan sonra uyanıyor.gece 4 e kadar 10 ar dk şekerleme yapıyor sonra uyuyor helak oldum resmen çok şükürki aglaması huzursuzlugu yok.

benim kizim da gunduzleri 3 saatte bir uyaniyor emiyor biraz oyalaniyor geri uyuyor aksam 9 bucukta uyuyor sabah 4 bucuk ta kalkiyor sonra 5 te yatip 8 de uyaniyor

canım 9 buçuktan sabah 4'e kadar 7 saat var hiç kalkmıyormu ya da sen emzirmeye kaldırmıyormusun?

benim kızımda gündüzleri karnını doyuruyorum.15 dk da uyur 3-4 saat sonra tekrar uyanır karnını yıne doyururum.gecede diyelim 1 de doyurdum.sabah 6 ya kadar uyur.
uykucu benımkı bıraz.ben isitorumkı 2 saate bır uyansın karnını doyurayım tekrar yatsın.bu uykuda fazla :KK70:

hiliba ne guzel supermiş masallh senin kız
bizimki bir acaip oldu yaa geceleri ne guzel 3 saat uyur kalkar emzirirdim tekrar yatardı taki sabah dokuza kadar dun gece kabus gibiydi 2 saat arayla uyandı tam emdi o 2 saat tam emme arasında yarım saatte bir uyandı bir fırt cekmek için.. anında uyudu boyle yarım saatte bir kalktı offf senin kızın duzeni aslında dogru olan resmen oyuncak oldum elinde dun vermesemde bas bas bagırıyoo :KK43:((((

hiliba kıss bırak uyusunn dr gece uyuyosa sakın karşmayın diyolar ayy biz uyku bulamıyozzz senn 2 saatte bir uyansa diyon allah iyiliğini versin canım kaydirigubbakcemile3

gizoşum vallahi yaa keske bu gece 3 3,30 saatte bir kalksa die dua ederek yataga giriyorum :))))))))))
hiliba mama kullanıyormusun ??? hiç kıskanmadım senin kızı hıhh :))))))

ne kadar güzel sizin bebekleriniz uyuyor benim kızım hiç durmuyor srekli ağlıyor aksama kadar ayağımda sallıyorum öyle uyuyor bırakıncada hemen uyanıyor ne yapacağım bilmiyorum gaz sancısı olur diyorlar ama bütü n damlaları kullandım fayda etmiyor geceleri saat 2 3 gibi uyuyor sabah 7 ye kadar ve gündüz çok düzensizz mahvoldum valla ne yapacağımı bilmiyorum...

ya kızlar gece ben kalkıyorum emzirmeye... uzun süre uyuması iyi değil kilo alımını etkiliyor diye duymuştum,acıkıyor hem bebişler...

benim fıstık akşam 8bucukta uykum var sinyalleri veriyor 10bucuga kdr bizi perişan ediyor uyumuyor sonra uyuyor en gec 4te bazen 2de uyanıyor. tekrar uyuyor 6da bizi namaza kaldırıyor emiyor 1-2 saat uyuyp kayluleye yatıyo sonra da yarımsar saat uykular devam ediyo gün boyunca ama toplam uyku saatini hiç hesaplamadım

yok blueflower etkilemiyor bence ben uyanana kadar hiç dokunmuyorum elhamdulillah bi sorun yok kilo alımında. uykudan uyandırmak cocugun psikolojik gelişimi için zararlıymış.

Kızlar bebekler artık büyüdü nette de yazıyo 7 saat aralıksız uyuyabilirmiş sorun olmaz uykudan kaldırmayın sakın tabi uykuyuda takip edin bazen üşümeden ve hastalıktan da fazla uyuyabilir..
Bizim 1 haftdır daha düzenli uykumuz babamız gelince ayaktayız gündüzeleri doğru düzgün uyuymuyo bütün gün ayağımda dediği gibiarkaşın 2 saat ayağımda 1 saat uykuda akşam 11 gibi yatıp 1 yada 1.30 kalkıyor tekrar emip 3 . 3.30 gibi kalkoyr sonra sabah 6 da tamamen ayaktayız bazen uyursa tekrar 9 a kadar sonra büün gün kuş uykusu gibi hmm ayrıca her sabah kalktığğımızda gaz sancısı faslı başlıyor kıvranmalar :KK43:(

merak ediyorum.2 ayındada sueklı uyur vazıyettemi oluyo bebişler
benım kzımın uyku problemi var zoraki uyutuyorum sürekli sallıyorum 2 saat sallıyorum 1 saat uyuyo
günde 13 saat felan uyuyo sizinkılerin nasıl

seninkide uyku problemimi benimki sadece geceleri uyuyor ve 4-5 saat sadece..gunduzleri uyumuyor hic gece 12 ye kadar uyanik...bir dun ve bugun gunduz 1 er saat uyudu...keske benimkide 13 saat uyusa ne isterim baska??:sinifsinif:

X