Prof. Dr. Yalçın Kimya'ya gidenler

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
mrb arkadaşlar. bursada riskli gebeliklerde uzman bi doktor varmış Yalçın Kimya. ben 32. haftaad bebğimi plesanta ayrılması nedeniyle kaybettim. ona gidip kontrol olmak istiyorum. aranızda gidenler varsa kliutfen yardımcı olsunlar. nasıl bi doktor.ücretelri baaya yüklüymüş galiba

ay canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm okuyunca.
Allah sabır versin sana, eşine ve yakınlarına.
neredeyse sonuna gelmişsin hamileliğinin gerçekten çok büyük bir talihsizlik.
Allah bir daha yaşatmasın böyle acılar inşallah.

seni hatırlıyorum, hamilelğinde falan yazıyordun, bir dönem doktor arayışındaydın hatta
sonra hangi doktorda karar kıldın bilmiyorum ama çok kötü olmuş bu durum gerçekten.
peki hiçmi farkedilmedi bu durum birden bire mi gelişti, neden olduğu konusunda bir bilgi verdi mi doktorun.

yalçın bey hakkında olumlu şeyler duydum canım, evet riskli gebelikler konusunda uzman olduğu söyleniyor. bu konuda bilimsel çalışmalar falan da yapmış üniverstedeyken. yani uzmanlığı bu konu sanırım ama hiç tanışmadım kendisiyle bunlar sadece duyum yani kesin bişey söyliyemem. yalçın kimyayla ilgili bir topik de var diye hatırlıyorum sitede, bir arattır istersen. ama ücret konusu doğru canım, ben de yüksek olduğunu duydum. normal doktorların 2-3 katı alıyor diye biliyorum ama derdine çare olacaksa, tedavini yapacaksa da gözden çıkarırsın artık tabi bütçen uygunsa.

benim doktorum da zübeydehanımda özer kutluydu, riskli gebeliklerde o da iyidir. benim bir sorunum olmadı çok şükür. ilk bebeğimi ben de kaybetmiştim gerçi ama benimki 7-8 haftalıktı o zaman farklı bir doktora gidiyordum. sonra tekrar hamile kalınca hatta daha kalmadan önce tavsiye üzerine özer beye gitmiştim. çok memnun kaldım. riskli gebelik geçiren birkaç hastası da var sitede. özer kutlu topiğinde 2 tanesinin sorunu erken dönemlerde farkedildiği için bebklerine kavuştular 1 arkadaşın problemi farklıydı o da kaybetti bebeklerini. hatta o da yalçın beye gitmeyi düşünüyor. sen de araştır iyice canım.
tekrar çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim cnım. hayır hiçbir sorunum yoktu. bir anda ani sancıyla kaybettim bebğimi. plesanta ayrılmış bebkten ve bbeğim oksijensiz kalıp kalbi durmuş. neden olduğu araştırılacak işte. ondan aarştırıyorum.ve sonraki hamileliğimde problem yaşammak için.

X