Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları dönence ve babasling

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar dönence almak istiyorum fisherprice ın yıldızlı geceler modelini beğendim kullanan varmı memnunmusunuz.
birde şu babaslingler kanguru almak istiyodum ama 9 kg ye kadar taşıyomuş babaslingler de 3 yaşa kadar kullanılyomuş kullanan varmı bi alışveriş sitesinde gördüm 120 tl almak istiyorum kangurularla aynı fiyat hatta bazılarından ucuz bile

ben aldım ama malesef kullanamıyorum iki türlüsüde var normal kangurudan da aldım babaslingden de ama oğlum çok sıkıntılı eğer benimki gibiyse bebeğiniz durmama riski var yazık oldu ben babaslingi hiç kullanamadım biraz büyüyünce inşallah diycem ama sanmıyorum babasling oturturken çok koruyucu değil malum sadece kumaş olduğu için birde şimdi soğuk havalarda onu boynunuzdan geçirmekte bi sıkıntı kat kat giyiniliyo malum soğuklardan biraz sıkıntılı olabilir ben denedim mont falan giyince sorun oldu boynumdan geçirmek oturacak yer çok dar kaldı falan belki ben beceremedim bilemiyorum

dönenceyi ben kullanıyorum. Ama kelebekli dünyalar olanını. Benim minnoşun daha yeni ilgisini çekmeye başladı ışıkları. Ama kutusunda 6. aya kadar yazıyor anlamadım yani.
Tavsiyem ise şimdiki aklım olsa daha uygun fiyatlı bi dönence alırdım. Dönüyo mu dönüyo. Bebekler için tek önemli olan o. Işığını biz anca gördük daha çünkü. Şöyle renkli bişiler al dönsün dikkatini çeksin yeter. O kadar para verme bence.25 YTL'ye bile çözersin işi.

baby sling galıba dedıgın..bende var sakın verme o parayı ben 20 tl ye aldım..
g gidiyordan..orayada bak..2 gtunde geldı hıc kullnmadım o ayrı tabe durmuyo ıcınde beceremedım br trlu sınr oluyorummmmmm

dönenceyi ben kullanıyorum. Ama kelebekli dünyalar olanını. Benim minnoşun daha yeni ilgisini çekmeye başladı ışıkları. Ama kutusunda 6. aya kadar yazıyor anlamadım yani.
Tavsiyem ise şimdiki aklım olsa daha uygun fiyatlı bi dönence alırdım. Dönüyo mu dönüyo. Bebekler için tek önemli olan o. Işığını biz anca gördük daha çünkü. Şöyle renkli bişiler al dönsün dikkatini çeksin yeter. O kadar para verme bence.25 YTL'ye bile çözersin işi.

gerçekden çok pahalı bide pil durumu nasıl oluyo dayanıyomu yoksa hemen bitiyomu

baby sling galıba dedıgın..bende var sakın verme o parayı ben 20 tl ye aldım..
g gidiyordan..orayada bak..2 gtunde geldı hıc kullnmadım o ayrı tabe durmuyo ıcınde beceremedım br trlu sınr oluyorummmmmm

sakin bi bebeğim(gazı olmadığı zaman) var birde kucakga alışdı kolik o yüzden. bari yemek falan yaparken sırtıma falan baglarım diye düşüyodum

bende fisherprice ın yıldızlı geceler ürününü almaya karar vermiştim çok beğendim kullanan arkadaşlar daha detaylı anlatırmısınız olumsuz yönlerini mesela ışığı zayıf mı aydınlatması ne kadar yeterli yada müzikleri falan nasıl ?

ben bebeğime tiny love dönence aldım kızlar dönence alırken pilli olmasına dikkat edin çünkü çevirmeli ile uğraşmak zor olabilir ve en önemlisi dönencenin üstündeki oyuncakların renklişeyler olmasına dikkat edin ben tiny love kilerini çok beğeniyordum gerçektende bebeğim çok seviyor saatlerde eğleniyor dönencesi ile henüz yeni üç ayını doldurdu

Ben Fisher Price kelebekli dönenceyi almistim. Büyük kizim hep ilgilenmedi onunla. Isiklar zaten hic görünmiyordu bizim evde. Ikinci kizim suan daha kücük oldugu icin ilgisini daha cekmiyor.

Babysling bende g.. gi.... sayfasindan aldim hic kullanisli degil aldigima pismanim bebegim bir kere bile icinde kalmadi.

Ben Almanyadan tasimak icin kumaslardan almistim. Yani kendin bagliyorsun, ayri ayri baglama teknikleri var ben onu ilk kizimda cok kullandim. Onun kalitelisini almistim ve cok iyi cikti gercekten. Istedigim seklilde bagliyordum ve kizimda cok rahat ediyordu. Simdi ikinci kizim büyüsün onada kullanmaya düsünüyorum. Google´de "Tragetuch" diye ararsan bulabilirsin. Ama biraz sabir isi. Birde ben yeni Ergocarrier diye bir tasima canta aldim. Biraz pahali ama en azindan uzun kullanabilcegim bir ürün.

X