Elma sirkesi lekeden başka nelere iyi gelir? bilen yazsın lütfen!!!!!!!!

iceblue

ღ♥♥tatLı aŞkıM♥♥&#43
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
141
1
36
ben sadece cilt temizliğine iyi geldiğini biliyorum acaba siyah noktalarda ve isilik lerde etkilimi ki
a.s.

içerseniz eğer yine cildi pırıl pırıl yapıyor, sivilceleri falan azaltıyor.yorgunluğu alıyor, daha diri bi görünüm veriyor.

müczevi bişey ya bu elma sirkesi her derde deva ben onun sayesinde zayıfladım ve yerimden kalkmaya üşenen ben şimdi yerımde duramıyom kaydirigubbakcemile2 ben herkezin içmesini önerıyorum elma sirkesini saçımada iyi geldı parlaklık bı canlılık benım saçım bonustu zor uzardı şmdi belımde delikafadulden

Sabahları aç karnına içmeyin midenize çok zarar verebilir. Bunun dışında sulandırarak kullanılması cilde gerçekten çok faydalı. Sebzelerdeki mikrobu kırdığı için salatalarınızdan eksik etmeyin.

haklısın canım bıde salata yaparken marulunuzu elma sırkesıyle yıkayın çunkı marul kıst yapıyormuş elma sirkesıde bunu onluyormuşyerimseniben

sırke zaten herseye faydalı evde sırke bulundurmak bıle sunnet bılıyo musunuz

benim yüzümde güneş lekesi var gül suyuyla sulandırıp cildime sürüyodum ama pek faydasını görmedim ama zayıflattığını duymuştum

elma sirkesini kepeklere iyi geliyor haftada bir uygulanıyor saçımızı şampuanla yıkadıktan sonra bir miktar suya birkaç damla elma sirkesi damlatıp saçımıza döküyoruz ve bir daha hiç su dökmüyoruz. zaten kokusu 1 saate kadar uçuyor.yerimseniben şutarafagitti

X