20-21-22 Aralığı bekleyenler.... Belirtilerimizi paylaşalım...

AngellllL

Hadi bebeğim banada gel..
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
394
1
Merhaba arkadaşlar..
ben 27 kasımda adet oldum... ondan önceki adetim 3 kasımdı... yani ben 3 gün kadar erken adet oldum.. genelde hiç şaşmaz.. 3 kasımla 27 kasım arasında rahim filmi çektirdim.. kanallarım açık çıktı... fakat erken adet görmeme rahim filmi sebep oldu... 27 kasımdaki adetimin bitimiyle birlikte benim kocişle bebek çalışmalarına başladık... hemen hemen hergün birlikte olduk... doktor rahim filmi genelde kadınlarda gebelik olayını hızlandırıyor dedi...

yumurtlama takvimine göre 2 - 7 kasım tarihleri arası benim yumurtlama dönemim... 7 kasımdan itibaren çok şiddetli kasık ağrısı ve inanılmaz bir gaz yaşıyorum... ve günlerdir başım ağrıyor... gaz ve kasık ağrım öyle fazlaki 3-4 gündür işe bol giysilerle geliyorum... yoksa patlarım... dün bütün gün koltuğun ucunda oturarak çalıştım... hiç akıntım yok... fakat memelerim şişti ağzıma giricekler nerdeyse... daha çok erken diye test yapmak istemiyorum.. adetimi bekliycem...

sizde ne belirtiler var... bakalım topicimizden kaç hamiş çıkıcak... kaydirigubbakcemile5

ışte benim topiğim zemuszemus zemuszemus zemuszemus
Benimki muhtemelen 23-24 gibi gelecek ama olsun, yakın tarihler en azından:)) benim yumurtlama günlerim daha yeni bitti, ama pek çalışamadık bu ay, eşim rahatsızdı biraz, hayırlısı artık, kocişimin sağlığı olsun biz daha çoooook bebiş yaparız :kedi: Çok umudum olmasa da bu heyecanı yaşamayı seviyorum, en azından bu telaşla günler çabuk geçiyo :eek:

bende 20-22 aralık arasında olacagım ama inşalah olmam 2 gündür kasıklarımda bi hareketlilik var sanki iç.inde su kabarcıkları var gibi hareketli anlamadım neden acaba

bende 20-22 aralık arasında olacagım ama inşalah olmam 2 gündür kasıklarımda bi hareketlilik var sanki iç.inde su kabarcıkları var gibi hareketli anlamadım neden acaba

O bende yumurtlama döneminde oluyo canım, demekki son iki gündür yumurluyorsun, bi de ara ara batışma hissediyosan gıdakladın demek ki, umarım bugünleri boş geçirmemişsindir benim gibi kaydirigubbakcemile3

benımde 21 aralık regl tarıhım ama tam olarak ne zaman yumurtladım bılemıyorum bı kac gun oldu sanırım sımdıde belırtılerı beklıyorum ınsallahhh.......

O bende yumurtlama döneminde oluyo canım, demekki son iki gündür yumurluyorsun, bi de ara ara batışma hissediyosan gıdakladın demek ki, umarım bugünleri boş geçirmemişsindir benim gibi kaydirigubbakcemile3

ama cnm ben gecen hafta kontroldeydim yumurtam çatlamış yumurtatakibi yapıyordu doktorum tek yumurtam vardı olan oda çatlamıştı

merhaba kizlar benimde 21 aralik.bu ay ilk denememiz.3.hamileligim .bir oglum var 3 yasinda 2.si gecen yil karnimda öldü.benim 7 aralik yumurtlama günümdü.benim kasik agrim,akintim gögüste sislik,hafif bel agrim hafif mide bulantim var.sanki hamile gibiyim.cünkü normalde yumurtlama yada adet dönemimde hic birsey hissetmem.bakalim sonuc ne olacak.rabbim hepinizin gönlüne göre versin.

amin herkesin ggönlüne göre versin... benim bugün doktor randevum vardı.. tahlilde yapıldı... bende bebiş yokmuş daha... rahim filmimden dolayı bu ay yumurtlamamı biraz şiddetli geçirmişim... tüm belirtilerin sebebi buymuş... o kadar şiddetli ağrılar çekince umutlanmıştım... mafoldumben

X