içimi dökmek istedim

comeyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
11
0
isyan etmek istemiyorum ...
çok zor çok zor ...
hele çevrendeki 10 arkadaşınbirden hamile ise dahada zor...
kocan cocukları çok seviyorsa dahada zor..
iç acıtıyor...
atık kocamın yüzüne bakınca başka bişey düşenemiyorum...
son zamanlarda bakamıyorumda
artık içten gülemiyorum bile
psikoljim bozuldu..
bilsemki antideprasanlar bizim durumumuza yan etkide bulunmayacak hemen başlayacam...

Allah isteyen herkese hayırlısı ile hayırlı ve sağlıklı evlat verir inşallah...

arkadasim..bukadar husrana kapilma..gunumuzde cok careler var..
yasin kac neleri denedin olumsuz ciktida buakadar aci cektiriyorsun kendine..??

ben hele ben senağlama
nasıl anlatayım bilemiyorumki?
artık içimi bile dökmek istemiyorum artık çocuk istiyormuyum onu bile bilmiyorum
bırak çocuğu ben yaşamak bile istemiyorumsenağlama
ALLAH'ım yardım et bize isyana düşmekten sana sığınırım ama yaşadıklarım bunlar senağlama
rabbim yardımcıız olsun(amin)

isyan etmek istemiyorum ...
çok zor çok zor ...
hele çevrendeki 10 arkadaşınbirden hamile ise dahada zor...
kocan cocukları çok seviyorsa dahada zor..
iç acıtıyor...
atık kocamın yüzüne bakınca başka bişey düşenemiyorum...
son zamanlarda bakamıyorumda
artık içten gülemiyorum bile
psikoljim bozuldu..
bilsemki antideprasanlar bizim durumumuza yan etkide bulunmayacak hemen başlayacam...

Allah isteyen herkese hayırlısı ile hayırlı ve sağlıklı evlat verir inşallah...

arkadaşım bukadar yıpratma kendini bende tedavi görüyorum burdaki diğer arkadaşlar gibi bu ay olumlu sonuç alamadım ama gene denicem.Benimde arkadaşın kan kardeşim yeni doğum yaptı 2 aylık kızı var bende o hamile kalınca çok ağladım neden benimde bebeğim yok diye ama bide şöyle düşün Rabbim bizi böyle sınıyo ve biz isyan etmedikce rabbim bizi mükafatlandıracak

bende pko var arkadaş ..
klomen denedim 2 kez
yaş 30
....
zor arkadaşım ya...
çok samimi arkadaşlarım hamile yada yeni bebekleri oldu.. görüşmemeye çalışıyorum onlarla görünce yolumu değiştiriyorum hep bahane buluyorum

dediğin gibi arkadaşım sınanıyoruz sanırım arkadaşım .. hatta bugün iş yerinde yeni başlayan kızın hamile olduğunu öğrendim. aynı odada 3 bayanız 2 si hamile .

şaka gibi değil mi

dediğin gibi arkadaşım sınanıyoruz sanırım arkadaşım .. hatta bugün iş yerinde yeni başlayan kızın hamile olduğunu öğrendim. aynı odada 3 bayanız 2 si hamile .

şaka gibi değil mi

maalesef öyle arkadaşım hamile kaldığında ben daha 15 günlük evliydim şuan 9 aylık evliyim arkadaşım erken doğum yaptı 7.5 aylık falan ve aradığında benimle heyecanını paylaşmak istedi ama benim zoruma gitti hava atıyor dedim kendi kendime sonradan Rabbim banada nasip edecek inşallah dedim ve isyan etmedim etmiyorumda sende etme bence

cnm uzulme neolur ısyanda etme bak benı bıle aglattın daha 9 aylık evlisin allahım ınsallah en kısa zamanda kucagını boş bırakmaz bence etrafındakı hıçbır hamıle anneyı kıskanma cnm çunkı her bayan muhakkak hamılelıgı yasayacak

cnm uzulme neolur ısyanda etme bak benı bıle aglattın daha 9 aylık evlisin allahım ınsallah en kısa zamanda kucagını boş bırakmaz bence etrafındakı hıçbır hamıle anneyı kıskanma cnm çunkı her bayan muhakkak hamılelıgı yasayacak

kıskanmadan ziyade ben nazar değdirmekten te korkuyorum.. bir tane arkadaş yanımda gebe testi yapmıştı. pozitif çıkmıştı i.çim gitmişti.. sonra düşürdü... benmi nazar değdirdin diye sonra vicdanım sızladı

yok isyan etmiyorum buda benim bizim sınavımızmış diyorum ama ilk denememe rağmen ümidimi kaybettim neden bilmiyorum ama öyle işte bakalım yarın gidicem doktora ne dicek...

canım öle yazmışsın daha ilk denemnmiş dur daha bismillah..bekle biraz..inş rabbim verir.dua et.ilk zamanalrın daha senin sabrını tüketme böle.rabbim bekletmesin çok zor ama çok..

canım ne kadarlık evlisin bilmiyom ama bende beş senedir bekliyorum daha ne tüp bebek ne aşılama hiç bişey yapmadık tedaviye bile başlayamıyoruz önümde çok enğeller var hayırlısı olsun canım

ben dokuz aylık evliyim bugün gittim pazar günü gene klomene başlıcam ayın 21de kontrole gidicem bakalım hayırlısı ama ümidim yok maalesef....

ben bir buçuk yıllık evliyim eşim azosperm yani sperm yok,zor çok zor her testte heyecan hepsinde gözyaşı sarılıp ağlıyoruz sonra eşim için yüzüm tekrar gülüyo ama en ufak bişeyde gözyaşlarına boğuluyorum.hergün gördüğüm3 arkadaşım hamile onların ilk haberlerini alıncada ağlamıştım evden çıkasım yok kimseyle konuşasım yok gezesim yok yok yok kimse bana anne demeyecek mi şu dünyada biri bana anne desin neolur rabbim gör halimi..halimizi..

ben bir buçuk yıllık evliyim eşim azosperm yani sperm yok,zor çok zor her testte heyecan hepsinde gözyaşı sarılıp ağlıyoruz sonra eşim için yüzüm tekrar gülüyo ama en ufak bişeyde gözyaşlarına boğuluyorum.hergün gördüğüm3 arkadaşım hamile onların ilk haberlerini alıncada ağlamıştım evden çıkasım yok kimseyle konuşasım yok gezesim yok yok yok kimse bana anne demeyecek mi şu dünyada biri bana anne desin neolur rabbim gör halimi..halimizi..

bende ümitsizken sana nasıl ümit verebilirim bilmiyorum ama ben hep diyorum.Aile desteğimde yok benim kendi ailemden gelen desteğim yok hatta haberleri bile yok tedaviden destek olmazlar çünki ben Rabbimin bizi denediğini ve isyan etmediğimizi görüncede unmadığımız anda bebişlerimizi bize vereceğini düşünüyorum bizde bigün buranın değimi ile hamiş olcaz...öyle istiyor ve diliyorum ben olamasamda rabbim sizlere nasip etsin inşallah...

slm kizlar
madem ki icimizi dokuyoruz bende anlatmak istiyorum
3 yila yakindir evliyim ama bebgim yok
esim azosperm yani sperm yok
cevremde bir cok insanin bunu duymasi onlari mutlu edecek ama daha kimseye soylemedim aileme bilesoyleyemem ki
pesa yaptik olmadi
bunun icin dunya kadar para harcadim olmadi
insanlarin ignelemelerine bana alttan laf sokmalrini duymazliktan geldim
esimle aram bozuldu
esimle birbirimizden cok uzaklastik
o kendi dalgasinda ben kendi dalgamda
ve arkadaslarim sevdigim insanlar sevmedigim insanlar hepsi hamile
cogu dogum yapti ve tekrar hamile kaldi
en acisi arkadasimin cocugunu kucagima aldigimda elimden aldi ben bebege zarar veririm diye beni uyardi dikkatli tut diye.
kimseyle konusmuyorum
icime kapandim benki civil civildim
gulmek bana sacma geliyor insanlarin gulmelrine sasiyorum
daha cokda yazmak istediklerim
bugunluk bu kadar yeter
o yuzden arkadaslar bir iki ilac kullanmakla hemen caresizlige dusmeyin bizleride dusunun
ne halde olduklarimizi nekadar caresiz oldugumuzu

bende bu sabah sebepisiz yer ağlamay başladım eşim ne oldu diye sordu. neye moralin bozuk dedi cevap veremedim. bugün bizdede eşimin arkadaşı misafirliğe geldi bebekleriye. diyemedim içim acıyor diye...

arkadaşlar bu böyle gitmeyecek birbirimize psikoljik destek verelim.. kendimiz mutsuz olursak çevremizdekileride mutsuz ederiz... benimde artık kimseyle konuşasım gelmiyor ama bunları yenmeliyiz bir şekilde

herseyin zamanı var sakın ümitsizlige kapılmayın.hamıle olanlar kendı marıfetlerıylemı kaldılar sankı rabbım verdı insallah bizede verır.çcok sükür benım 1kızım var allahım uzun ömürler versın.rabbım herkese nasıp etsın insallah.

X