istanbul'da epidural normal doğum yapabileceğim iyi bir hastane önerirmisiniz?

hasret0587

1kız+1oğul +1minnak oğluş daha
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
8.609
1.879
selam sewgili anneler o güzel duyguyu tatmama 3aydan az bir zaman kaldı fakat henüz hastane konusunda karar wermiş değilim epidural normal doğum istediğim için doktoru kadar anestezistininde iyi olmasını istiyorum, epidural sonrası baş ağrısı uyuşukluk gibi yan etkiler yaşamak istemiyorum. doğum yapan arkadaşlar yardımcı olursanız sewinirim:Saruboceq:

canım ben bahçelievler JFK hastanesinde 4 ay önce epidural normal doğum yaptım.anestezi uzmanı çok tatlı bir bayan insanı çok rahatlatıyor..zaten drumda o hastanedeydi...
hiçbir yan etki görmedim.herşey çok güzel oldu...

gözün aydın diyim o zamn bnde epidural istiyorum fakat işte anestezistin eli çok önemliymiş bnde en azından denenmiş we tawsiye edilmiş biri olsun diyorum bakalım arkadaşlardan yardım bekliyorum

bende epidural normal dogum istiyorum, ama metropolitan florance. hastanesinde bu sekilde dogum yapan varmi acaba bende bunu merak ediyorumm..

ben epidural normal doğum yaptım, çapadan bir hocanın muayenehanesine gidiyorum, epidural normale karar verdik ve çapa tıp fakültesinde yaptırdım, iki tane anestezist doçent bayan vardı, o kadar tatlılardı ki anlatamam, ayrıca cok tecrublilerdi, hiç acı hissetmedim, harika bir doğum geçirdim, epidural normalden sakın vazgeçme derim, hastane çok arastırdım yine yenidoğan yoğun bakımı cok iyi olan , komplikasyon durumunda acil mudahelenin en iyi olacağını düşündüğüm çapayı tercih ettim. Hijyenden de çok memnun kaldım

bende ablam da doğumumuzu metropolitan florence nıghtıngale de epiduralle doğum yaptık ve çok memnun kaldık.canım ayrıca epiduralden sonra basının agrımaması için bol bol su içmen gerekiyomuş.benim basım hiç ağrımamıştı.ayrıca ben 22 gün önce doğum yaptım

Ben Acıbadem Bakırköy hastanesinde , ablam da Amerikan hastanesinde yaptık epiduralli normal doğumlarımızı ikimizde oldukça memnunuz. :)

ben göztepe medical parkta yaptım anestezi uzmanıda çok deneyimliydi çok memnun kaldım.

ben epidural normal doğum yaptım, çapadan bir hocanın muayenehanesine gidiyorum, epidural normale karar verdik ve çapa tıp fakültesinde yaptırdım, iki tane anestezist doçent bayan vardı, o kadar tatlılardı ki anlatamam, ayrıca cok tecrublilerdi, hiç acı hissetmedim, harika bir doğum geçirdim, epidural normalden sakın vazgeçme derim, hastane çok arastırdım yine yenidoğan yoğun bakımı cok iyi olan , komplikasyon durumunda acil mudahelenin en iyi olacağını düşündüğüm çapayı tercih ettim. Hijyenden de çok memnun kaldım

merhaba, doktorunuzun ismi nedir ?bende capada yapmak istiyorum.

ben de epiduralle normal doğum yapmak istiyorum herkes önermiş ama kimse doktor adı vermemiş.. konu sahibi yaptı mı acaba nasıl geçti önerir mi

X