Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Selam Arkadaşlar
Adetime 5 gun kaldi suan adet olcakmisim gibi afedersiniz gazim okuyor birde sol alt karnmda agri goguslerm hassas onlr hep ayni okur gerci birde su gbi akintim bazen beyaz hafiften bel agrilri ki bnm adet zmnmda agrimaz hic sizce hamilelik belirtisimidir bunlar :/

Bende yumurtlama döneminin en verimli günlerinde eşim il dışındaydı diye aslında çok umutlu değildim . Yarın bat günüm ama bu sabah pembe akıntım oldu silince , sonrada kahve rengimsiye dönüştü adet oluyorum sanırım , umutlu değildim diyorum ama üzüldüm yine . Ciddi başımdönüyodu kaç gündür yoksa bubelirtiler neden demeden yapamıyorinsan

Kızlar merhaba adete 3 gün kala ovulasyon testi ikiside kırmızı olması neyi ifade ediyor ? Yumurtlama olabilir mi bu tarihte ya da adete yakın lh hormonunda artış mi oluyor ?

Merhabalar ben umut vericek güzel şeyler yazıcam ama kendi adıma olumsuz birsey sorucam. Kızlar bende polikistik vardı kücük kücük ve süt hormonumda yüksek cıktı bu sekild gebelik zor denilince 3 ay korunmadım ve hic hazır olmadığım bir anda kasık ağrılarındn dolayı test yaptım hamile olduğumu öğrendim. Fakat hamileyken klomen içirdi doktorum bilmeden nasılsa değilimdir gebe diye cok korkuyorum yardımcı olun lütfen

Keşke bugün test alsaydım adet sancim var bende ihtimal vermedim hiç bu ay .. inşallah dediğin gibi olur canim
İnşallah öyledir gebeligin ilk başlarında adet sancısı gibi sancılar oluyor rabbin gönlüne göre versin canım , ilk başlarda beta HCG değerin 45 civarı olmadığı sürece eczanelerden alınan testler yanılıyor bu arada haberin olsun yok diye düşünüp kendini üzmek yerine kan testi yaptırmanı tavsiye ederim daha kesin sonuç alırsın bizde hayırlı haberlerini en kısa sürede alırız inşallah

Merhabalar ben umut vericek güzel şeyler yazıcam ama kendi adıma olumsuz birsey sorucam. Kızlar bende polikistik vardı kücük kücük ve süt hormonumda yüksek cıktı bu sekild gebelik zor denilince 3 ay korunmadım ve hic hazır olmadığım bir anda kasık ağrılarındn dolayı test yaptım hamile olduğumu öğrendim. Fakat hamileyken klomen içirdi doktorum bilmeden nasılsa değilimdir gebe diye cok korkuyorum yardımcı olun lütfen
Klomen dediğin ilaç ile ilgili hiç bir bilgim yok maalesef düşük açısından bir şüphen varsa hemen progestan kullan derim ama bebeğinin sağlığı ile ilgili bir sorun için diyorsan gerçekten hiç bir fikrim yok inşallah bir sorun olmadan sagsalim kucağına alırsın yavrunu... Rabbim sana bağışlasın bebişini

Klomen dediğin ilaç ile ilgili hiç bir bilgim yok maalesef düşük açısından bir şüphen varsa hemen progestan kullan derim ama bebeğinin sağlığı ile ilgili bir sorun için diyorsan gerçekten hiç bir fikrim yok inşallah bir sorun olmadan sagsalim kucağına alırsın yavrunu... Rabbim sana bağışlasın bebişini
Amin inşallah canım sağol klomeni genelde yumurtalar için veriyolar hamile kalmak için kullanan cok var bir kaç gün sonra kontrole gidicm bakalım

İnşallah öyledir gebeligin ilk başlarında adet sancısı gibi sancılar oluyor rabbin gönlüne göre versin canım , ilk başlarda beta HCG değerin 45 civarı olmadığı sürece eczanelerden alınan testler yanılıyor bu arada haberin olsun yok diye düşünüp kendini üzmek yerine kan testi yaptırmanı tavsiye ederim daha kesin sonuç alırsın bizde hayırlı haberlerini en kısa sürede alırız inşallah
Inşallah canım çok teşekkür ederim pazartesi adet tarihim eğer olmazsam önce idrar sonra kısa kısa bir kanda batırırım :)

Merhabalar ben 20 temmuzda adet oldum 23 temmuzda spiral çıkarttım 26 temmuzda adetim bitti adetime 10 gün kala beta hcg yaptırdım 5,00 çıktı şuan adetime 7 gün var belirtilerde var sizce ne olabilir

selam arkadaşlar 34-35 ve 36 haftalık gebeliğinizde bebekleriniz kaç kiloydu? Haftada yaklaşık kaç gram aldı benimkinin kilo alışı 33 den sonra haftada 100 grama düştü öncesinde daha iyi alıyordu sanki 35 haftalıkken 2611 gramdı nasıl sizce

X