Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
evet canım onbirbin dört yüz doksannn:)))))))

evet....kaydirigubbakcemile2
sevinmelimiyim aceppp....

umarımmmm....canımbenim...

est.hayatımm...olurmu...günaydın bitanemm...

elifcim 7 hafta 2 günlük hamileisn yani değer nromal gibi geliyo ama

kese gelişimi nasıl acaba şimdi bu değere göre kalp atışının başlaması lazım

ama başladımı ??? yani bişey de diyemıyorum ama değer güzel yükselmiş ya daha

çarşambamıydı perşembemiydi 2000 bile dğeildi dimi ?

yavyuuum bebek nasıl hamılelık nasıl gıdıyo ben gerı kaldım gelısmelerden...tickerına ne oldu

ayşeeeeee benm tncerımı da okur musun nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

neredeyse yarım kiloyum :) gözkapaklarım kaşlarım ve dudakalrım yerleşti :) ve gelişiyor !!!
Ben 21 haftalık ve 6 günlüğüm yalnızca 127 gün sonra geliyorum ' diyo canım oğluşun :)

hoşgeldın yenı anneeee (tınker) kaydirigubbakcemile5

hoşbulduk canım beniğm anne tinker...hiç garip gelmiyo kulağa sanki yıllardır anneymişim gibiyim biliyormusun..ben ki burda korkularımdan bahseden insan ...yapabilecekmıyım dıye...su ankı halimi görseniz...anladım ki bu tamamiyle içgüdüsel bir durum..allahım hepinize tattırsın bu duyguyu...şimdiden ayrılığın acısı içimi sardı..nasıl bırakıp ta gidicem ben onu okula...:gitme:eek: kadar alıştıkki ...koyun koyuna yatıyoruz..ezcem korkusu bile gütmüyorum..eşimle aramıza alıyoruz bazen geceleri ağladığında..öle işte

neredeyse yarım kiloyum :) gözkapaklarım kaşlarım ve dudakalrım yerleşti :) ve gelişiyor !!!
Ben 21 haftalık ve 6 günlüğüm yalnızca 127 gün sonra geliyorum ' diyo canım oğluşun :)

ayşemmmmmmmmm benım bebişim 20 hafta 6 gunluk hayatımmmm 1 hafta geç dollenme varyaaaa ona gore yorumlasannn zahmet olmazsaaaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

hoşbulduk canım beniğm anne tinker...hiç garip gelmiyo kulağa sanki yıllardır anneymişim gibiyim biliyormusun..ben ki burda korkularımdan bahseden insan ...yapabilecekmıyım dıye...su ankı halimi görseniz...anladım ki bu tamamiyle içgüdüsel bir durum..allahım hepinize tattırsın bu duyguyu...şimdiden ayrılığın acısı içimi sardı..nasıl bırakıp ta gidicem ben onu okula...:gitme:eek: kadar alıştıkki ...koyun koyuna yatıyoruz..ezcem korkusu bile gütmüyorum..eşimle aramıza alıyoruz bazen geceleri ağladığında..öle işte

maşallahh bıtanemm allahım bızelere de yaşatsın o kutsal guzel duyguları ınş. :Saruboceq: ücretsiz izin düşünüyor musun ?

ya kızlar benim yavru aslanım emzik tutmuyo...öğürüyo..ben de alışsın istiyorum ..çünkü beni yalancı emzik yaptı..hep evde olsam sorun değil ama okulla basladıgımda nolcak..bıberon mecbur kullancak bakıcı...benım oğlum kokulu meme ıstıyo ..bazen sırf onun ıcın uyanıyo agzını koyuyo ama emmıyo...su an oldugu gibi...kokluyo sadece ole uyuyo...ne yapabilirim..

kızlar merhabalar,

cumartesi günü doktordaydım.

ama heyecandan hiçbişey soramadım.

sizden bana bilgi vermenizi rica ediyorum.

1) sat tarihime göre 5 hafta olan gebeliğim ultrasonda 6 hafta 6 günlük çıktı. neden bu acaba?
2) kasıklarımda gaz sancısına benzeyen bi baskı hissediyorum. normal mi acaba?

lütfen bana yazın :))))

ayşemmmmmmmmm benım bebişim 20 hafta 6 gunluk hayatımmmm 1 hafta geç dollenme varyaaaa ona gore yorumlasannn zahmet olmazsaaaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Canım tickerinda yazana göre yorumladım dr kağan kocatepenın sitesine girip haftanla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin :)

Hafta hafta gebelik (hamilelik) - 20.gebelik (hamilelik) haftas - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe

kızlar merhabalar,

cumartesi günü doktordaydım.

ama heyecandan hiçbişey soramadım.

sizden bana bilgi vermenizi rica ediyorum.

1) sat tarihime göre 5 hafta olan gebeliğim ultrasonda 6 hafta 6 günlük çıktı. neden bu acaba?
2) kasıklarımda gaz sancısına benzeyen bi baskı hissediyorum. normal mi acaba?

lütfen bana yazın :))))

1.) canım hesapladıgın tarıhte değil ondan erken yumurtlamışsın ve döllenme buna göre olmuş....
yani ultrasondkaı hafta kesenın gelişimine göre hespalanan hafatdır ve doğru olan odur
bebeğin sata göre 5 haftalık gozukuyo ama gelşlişim olrk 6 haftalık

kızlar cinsiyet kaçıncı ayda belli oluobayanssulusmile

12. haftadan sonra heran belli olabilri canım

cnm benım oğlum pıpısını 3 aylıkkennn bıze"gosterdıı :KK1::nazar:
ehehehe pipi olunca hemen kendini gösterio desene. benim yeğenim 5 aylıkken kendini göstrdi. kız dı :)opuyorumnanaktan
Canım tickerinda yazana göre yorumladım dr kağan kocatepenın sitesine girip haftanla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin :)

Hafta hafta gebelik (hamilelik) - 20.gebelik (hamilelik) haftas - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe

1.) canım hesapladıgın tarıhte değil ondan erken yumurtlamışsın ve döllenme buna göre olmuş....
yani ultrasondkaı hafta kesenın gelişimine göre hespalanan hafatdır ve doğru olan odur

12. haftadan sonra heran belli olabilri canım
merak içindeyim valla:KK3:

canım tickerinda yazana göre yorumladım dr kağan kocatepenın sitesine girip haftanla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin :)

Yani ultrasondkaı hafta kesenın gelişimine göre hespalanan hafatdır ve doğru olan odur

12. Haftadan sonra heran belli olabilri canım

kasık ağrılarım için ne diyosunuz?

X