Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Canım tickerinda yazana göre yorumladım dr kağan kocatepenın sitesine girip haftanla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin :)

Hafta hafta gebelik (hamilelik) - 20.gebelik (hamilelik) haftas - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe

1.) canım hesapladıgın tarıhte değil ondan erken yumurtlamışsın ve döllenme buna göre olmuş....
yani ultrasondkaı hafta kesenın gelişimine göre hespalanan hafatdır ve doğru olan odur
bebeğin sata göre 5 haftalık gozukuyo ama gelşlişim olrk 6 haftalık

12. haftadan sonra heran belli olabilri canım

teşekkurler okudum bıtanemmmopuyorumnanaktan

selam yavrular nasılsınız bakalım
ben bugun evdeyim kendime izin verdim :)))

kasık ağrılarım için ne diyosunuz?

ay yazmamısmıyım pardon :)

yeni düşük yapmıştın yanlış hatırlamıyosam onun için normal karşılanabilri canım
ayrıca yerleşirkende kasıklarda ağrı olabilir...birde bu haftalarda çok yorulursan uzun süre
ayakta kalırsan kasık ağrıları çekersin onun için dinlenmeye vakit ayırmanı tavsiye ederim

teşekkurler okudum bıtanemmmopuyorumnanaktan
rica ederim canım :)

selam yavrular nasılsınız bakalım
ben bugun evdeyim kendime izin verdim :)))

hoşgeldın lalecımm iyiyiz hamdoslun sen nasılsın bebi nasıl iyi yapmışsın :)

Sağol ayşecim.

çalıştığım için maalesef pek dinlenemiyorum.

29 eylülde kontrolüm var. O güne kadar, doktor bebeğin sağlıklı diyene kadar
bu stresi yaşicam galiba :))

elifcim 7 hafta 2 günlük hamileisn yani değer nromal gibi geliyo ama

kese gelişimi nasıl acaba şimdi bu değere göre kalp atışının başlaması lazım

ama başladımı ??? yani bişey de diyemıyorum ama değer güzel yükselmiş ya daha

çarşambamıydı perşembemiydi 2000 bile dğeildi dimi ?

canım malum benim düşüşe geçmişti..son anda kurtardık bebişi...inatçı çıktı:)))
yani bence geriden geliyo..bakalımm.ultrasondan aramalarını bekliyorum dört gözle....

yavyuuum bebek nasıl hamılelık nasıl gıdıyo ben gerı kaldım gelısmelerden...tickerına ne oldu
canım açıkçası ben çok çok fazla inanmıştımki bevek düşecek..kanama vardı ve değer düşüyodu..o yüzden tickerıda görmek istemedimm.herşey yoluna girsinn..emin olayımmm.koyarız bidaha...
onun dışında iyi olmaya çalışıyorum canımm....hastaneden bunaldımm..bugün hayırlı haberlerle çıkarım inşallahhh...mide bulantıları başladı gb bende..belkide hiçbişey yemediğimden bilemiyorummm.iştah namına hiç bişey yok yok yokkk...mafoldumben

ayse haklı. haftana göredir inşallah bebeğin yavyum:1hug:
bana geriden geliyo gb geliyo..sağlıklı olsunda geriden gelsin sorun değil....yerimseniben

hoşbulduk canım beniğm anne tinker...hiç garip gelmiyo kulağa sanki yıllardır anneymişim gibiyim biliyormusun..ben ki burda korkularımdan bahseden insan ...yapabilecekmıyım dıye...su ankı halimi görseniz...anladım ki bu tamamiyle içgüdüsel bir durum..allahım hepinize tattırsın bu duyguyu...şimdiden ayrılığın acısı içimi sardı..nasıl bırakıp ta gidicem ben onu okula...:gitme:eek: kadar alıştıkki ...koyun koyuna yatıyoruz..ezcem korkusu bile gütmüyorum..eşimle aramıza alıyoruz bazen geceleri ağladığında..öle işte

oy kurban ollsunlar onaaa..facete izledimm..süper olmuş slayt...

elifcımmmmmm değerin gayet gusel maşallahhhhhhhhhhhh :nazar:
inşallah gökçecimm.ultrasonada gireyim.rahatlıycamm.haber veririmm...

slmmmmmmmm fatoşummmmmmmmmm nasılsn bebikimz nasılll vereliniortak

hoşgeldın lalecımm iyiyiz hamdoslun sen nasılsın bebi nasıl iyi yapmışsın :)

iyiyiz kızlar teşekkür ederim
dün bi yaramazlık yaptık :kedi: sonra 1 damla kahve lekem geldi doktor bi daha yapma dedi :gitme: bu akşamda kontrole gitcem tekrar

hee bu arada cumartesi rutin kontrolümüze gittik 15mm olmuş benim sıpam herşey çok güzel ve normaldi.
kalbinide duydum çok şükür

Sağol ayşecim.

çalıştığım için maalesef pek dinlenemiyorum.

29 eylülde kontrolüm var. O güne kadar, doktor bebeğin sağlıklı diyene kadar
bu stresi yaşicam galiba :))

canım ne yazıkki hiçbişey kesin değil hele konu yaşam ve ölümele ilgiliyse
sen Allah a havale et rahat ol nasib kısmet neyse o oluyor...elinden geleni yaparsın ve beklersin o kadar....Ama inşallah hep güzel haberlerle gelirsin bize :)

canım malum benim düşüşe geçmişti..son anda kurtardık bebişi...inatçı çıktı:)))
yani bence geriden geliyo..bakalımm.ultrasondan aramalarını bekliyorum dört gözle....

..

ahh cadı aahhhh :emir_bebek: :hulya:

iyiyiz kızlar teşekkür ederim
dün bi yaramazlık yaptık :kedi: sonra 1 damla kahve lekem geldi doktor bi daha yapma dedi :gitme: bu akşamda kontrole gitcem tekrar

hee bu arada cumartesi rutin kontrolümüze gittik 15mm olmuş benim sıpam herşey çok güzel ve normaldi.
kalbinide duydum çok şükür

ahhh ahhhh bebişi rahat bıraksanıza içerdeeee kötükedihüso azcık sabredın 2 aya kadar ılışkye gırmeyın zaten sıkıntılı geçıo :1hug:

EHE sempatiksalakcinni anaammm birden herkes gelmiş :) bızık bu k.k artıkın. bi var bi yok.

merveeeeeeeeeeeeeeeeeee takrardan hayırlı olsun bebişin şekerımmmmmmmmmmm allahım sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsınnnn

X