Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.630
202.396
51
Merhaba arkadaşlar!
Sitemizde neden bu kadar çok yeni topik açılıyor diye düşünürken insanların sorularının yanıtsız kalması üzerine sırf cevap bulmak adına böyle bir şeye başvurduklarını fark ettim.

Biliyorum çoğu insan ya kaygılarını paylaşmak ya da kafasını rahatlatmak için burda bulunuyor.E haliyle kendi kaygıları varken başka bir insanın problemlerini çözmek,onun sorunlarına cevap aramak zor geliyor, haliyle sorular cevapsız kalıyorve her gün bir sürü yeni topik açılıyor.

Bunun yanı sıra hakikaten bildiklerini paylaşmak ve bizlere yardımcı olmak isteyen kişilerde var bu arenada.İstiyorum ki bu topik;onlarla dolsun,istiyorum ki kimin kafasında hangi soru işareti,hangi kaygı varsa 'BİRLİKTE SORALIM;BİRLİKTE CEVAPLAYALIM' topiğinde yanıt bulabileceğinin rahatlıyla yazsın bizlere ve sıcak bir ortam oluşsun...

Bu düşüncemde bana katılan arkadaşlar varsa lütfen burda bir paylaşım alanı oluşturalım.Sadece 3-5 günlüğüne değil ; gidebileceğimiz son noktaya kadar birlikte olalım.

Son düzenleme:
A,bu arada ben 20 Aralığı bekliyorum. :) ısterimki burda paylaşımı olan arkadaşlarımızla bir de liste oluşturabilelim.Böylece güzel sonuçları da daha yakından takip edebiliriz :)

merhaba arkadaslar.....benim adetime 7-10 gun kala goguslerim agriyor bu yumurtladigim anlaminami geliyor??

merhaba arkadaslar.....benim adetime 7-10 gun kala goguslerim agriyor bu yumurtladigim anlaminami geliyor??

Alenam!Sen de muhtemelen biliyorsunduri yumurtlama regle 14 gün kala civarında olur.E bu dönemde döllenme gerçekleştiyse 6-7 gün kala olabilecek tek şey bebeğin yerleşmesinin tamamlanmasıyla hormonların değişiminin göstergesi de olan bu tarz belirtilerdir.
Senin reglin ne zaman?Umutlu musun? :)

ben yeni evliyim canim fakat kafami karistiran birsey var oda cok tuylu olmam bu yuzden polikistmiyimdir diye korkuyorum ve bu yuzden yumurtlama belirtilerini arastiriyorum....
bu ay ilk calismamiz olucak..31 gunde bir adet oluyorum ve en son 1 aralikta adet oldum

HERŞEYıN HAYIRLISI OLSUN...

Beklenen Regl Tarihleri:

smart_girl.................... 20 ARALIK
burcuburcu..................16 ARALIK

Hamile Kalan Arkadaşlarımız:

Topiğimiz çok yeni;henüz yok ama olacak :)

Arkadaşlar!Sizlerde beklenen regl tarihlerinizi söyleyin listemize ekleyelim ve o güne kadar ve sonrasında birbirimizden haberdar olalım. :)

Çünkü diğer türlü kim ne zaman ne bekliyor hatırlayamadığımız için yanlış bilgilendirebiliyoruz birbirimizi. :S

ben yeni evliyim canim fakat kafami karistiran birsey var oda cok tuylu olmam bu yuzden polikistmiyimdir diye korkuyorum ve bu yuzden yumurtlama belirtilerini arastiriyorum....
bu ay ilk calismamiz olucak..31 gunde bir adet oluyorum ve en son 1 aralikta adet oldum

Canım genellikle aşırı tüylenme androjenlerin(yani erkeklik hormonalrının) artmasıyla ilgilidir diye biliyorum;ama ilaç yan etkileri,yumurtalık tümörleri,polikisitikover... da bunun sebebi olabiliyor. Gerçi regllerin dzenliyse polikisitikover olma ihtimalin zayıf.Hiç doktora göründün mü?

Beklenen Regl Tarihleri:

ALeNAM.....................1 OCAK

Son düzenleme:
Canim hayirlisiyla gelsin meleklerimiz, bende 16 aralik i bekliyorum :) heycanliyim..

Gecen ay goguslerim benimde erkenden agrimaya baslamisti umutlanmistim cok :KK43:

Seni de listemize ekledim burcuburcu;inşallah bu son bekleyişin olur ama olmazsa da burda hepbirlikte konuşup tartışalım,sevinçlerimizi kederlerimizi paylaşalım opuyorumnanaktan

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN...

Beklenen Regl Tarihleri:

insallah cnm bal damliyo agzindan cokacimcoook

Seni de listemize ekledim burcuburcu;inşallah bu son
bekleyişin olur ama olmazsa da burda hepbirlikte konuşup tartışalım,sevinçlerimizi kederlerimizi paylaşalım opuyorumnanaktan
aminn insallah :Saruboceq:

liste icin tesekkurleropuyorumnanaktan

Sen ne zamandir bekliyosun bebegini..Benim artik 6 ay olcak bu ayda olmazsa..

3.5 yillik evliyim 5 ay once karar verdik bebek sahibi olmaa Allahin izniyle bekliyoruz..

Haa bide bi sorum var adet goren birinin yumurtlama sorunu yoktur dimi yani yumurtlamayan kadin adet olmaz..?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar!
Sitemizde neden bu kadar çok yeni topik açılıyor diye düşünürken insanların sorularının yanıtsız kalması üzerine sırf cevap bulmak adına böyle bir şeye başvurduklarını fark ettim.

Biliyorum çoğu insan ya kaygılarını paylaşmak ya da kafasını rahatlatmak için burda bulunuyor.E haliyle kendi kaygıları varken başka bir insanın problemlerini çözmek,onun sorunlarına cevap aramak zor geliyor, haliyle sorular cevapsız kalıyorve her gün bir sürü yeni topik açılıyor.

Bunun yanı sıra hakikaten bildiklerini paylaşmak ve bizlere yardımcı olmak isteyen kişilerde var bu arenada.İstiyorum ki bu topik;onlarla dolsun,istiyorum ki kimin kafasında hangi soru işareti,hangi kaygı varsa 'BİRLİKTE SORALIM;BİRLİKTE CEVAPLAYALIM' topiğinde yanıt bulabileceğinin rahatlıyla yazsın bizlere ve sıcak bir ortam oluşsun...

Bu düşüncemde bana katılan arkadaşlar varsa lütfen burda bir paylaşım alanı oluşturalım.Sadece 3-5 günlüğüne değil ; gidebileceimiz son noktaya kadar birlikte olalım.
[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE]

kaydirigubbakcemile5

canım topiğin hayırlı olsun çok hoşuma gitti :) benimde beklenen tarihim 2 ocak bu ay ümitlendim ama olmadı maalesef :KK43: işallah yeni yıla bebeklerimizle gireriz Allah hiç birimizin kucağını boş bırakmasın :Saruboceq:

3.5 yillik evliyim 5 ay once karar verdik bebek sahibi olmaa Allahin izniyle bekliyoruz..

Ya esasında benim de 5 ay falan ama bu sürede eşim yoktu çoğu zaman;bu son ovuasyon döneminin de son gününe denk geldi;yani çok bir çalışmamız olamadı biizim :S başlangıçta bu aydan umudu kesmiştim;hala da çok umutlu değilim ama yine de 'ya tutarsa' dedim :KK70: Hani tutmasa bile;bildik kişilerle bunu paylaşmak her gün başka başka topiklere yazıp sonrasında 'ya hangi topikte konuştuk ki biz o arkadaşla' demekten ve aramaktan iyi olacağını düşündüm.

Canım!Anlayacağın bizim resmi anlamda denemelerin ön kaydı yapıldı;ama asil liste için gün dolduruyorum :) Bizim de 3.5 yıl bitti artık eşim ciddi ciddi istemeye başladı.
Umarım en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz...hihoyyyt

Beklenen Regl Tarihleri:

Suozdek.....................2 OCAK

Haa bide bi sorum var adet goren birinin yumurtlama sorunu yoktur dimi yani yumurtlamayan kadin adet olmaz..?

canım ben nette araştırırken düzenli adet görenlerdede yumurtlama sorunu olabilir diye okumuştum ama tam bi bilgim yok:sm_confused:

ben ingiltere yasiyorum hormon testi yaptirdim normal cikmisti ama cok tuyluyum yaa anlamadim bir turlu.....doktorum eger hamile kalmazsan polikistlik testleri yapariz dedi...

canım topiğin hayırlı olsun çok hoşuma gitti :) benimde beklenen tarihim 2 ocak bu ay ümitlendim ama olmadı maalesef :KK43: işallah yeni yıla bebeklerimizle gireriz Allah hiç birimizin kucağını boş bırakmasın :Saruboceq:

Canım teşekkür ederim ;inşallah güzel paylaşımlar yakalarız.

Ekledim seni de listeye :1hug:
Belki hepimize hayırlı gelir;2010'da bebek patlaması yaşatırız belki :lepi:

X