Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Ayşe..

Ya evet yurusu degıstı koltukta oturusum bıle degıstı...ben yataktan kalkarken 3 4 hamlede kalkıyom...ınsan ozluyo eskı cevıklıgını...aman be napsın onlarda dısardan bırsey yapamıyolar barı destek olalım dıyolar ...esım ben ıcmeyım dıye kolada ıcmıyo yemekte..ben tam kola manyagıydım ama canım cok cekınce gaoz alıyom kolayı tercıh etmıyom..hem gazoz kan sekerını de yukseltıyo ıyı gelıyo bana herzaman degıl tabı

hee evet gecen kızkardesımde diyo aynı hamileler gibi oturuyon kıııız dio
e hamileyım ondn olmasın diyorum neden öle oturuon dahamı rahat dıo
kzıma anlamaya calışıorm dıo hehehe bende özlüyorum cevıklıgımı çok hareketlıımdır
cunku ama sımdık öölee kalıom kös kös

dün akşam capacity avm de dolaşıyoruz tunıgım onu artık hıc kapanmadıgı için göbekın oldugu düğmeleri
açık bırakıyom üsttekı düğmeyi düğmeliorm sadece görenler bakıolar ayyy çok şeker hamiş ayy falan yapıolar ehehe sempatiksalakcinni :kedi:

hamiş anneler tecrübelerinizi bizden esirgemeyin lütfen!!benim ilk defa bu ay meme halkasının etrafında pıtırcıklar çıktı daha önceden bu kadar belirgin değildi bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi???hamile olduğunuzu öğrenmeden önceki belirtileriniz nelerdi bnimle paylaşırsanız çok sevinirim!!!

Ben geldim sevgi pıtırcıklarıııııııııııııııııım opuyorumnanaktan

hamiş anneler tecrübelerinizi bizden esirgemeyin lütfen!!benim ilk defa bu ay meme halkasının etrafında pıtırcıklar çıktı daha önceden bu kadar belirgin değildi bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi???hamile olduğunuzu öğrenmeden önceki belirtileriniz nelerdi bnimle paylaşırsanız çok sevinirim!!!
canım onlar adetine yakında belirginleşiyor benim öyle de

olabilir tabi daha önceden bu kadar vücudumun sağına soluna bekmıyordum.şimdi incelemdiğim yer kalmıyor:)kafayı yiyicem galbabenneyaptımki

merhaba kızlarr ben geldimm çok halsizim sabah doktodaydım kan verdim ikili test için yaa inş herşey yolundadır

olabilir tabi daha önceden bu kadar vücudumun sağına soluna bekmıyordum.şimdi incelemdiğim yer kalmıyor:)kafayı yiyicem galbabenneyaptımki
evet aynen öyle bende kendimde sürekli birşeyler arıyorum mesela bugün meme uçlarım acıyor acaba daha önceki adetime yakın zamanlarda da oluyormuydu hatırlamıyorum :umursamaz:

hamişim :) ve gecen gün farkettım eskısınden ne kadar cok kabarcık var diye
yani öncedende vardı ama şimdi bollaşmış gibi bazende hiç olmuyo sanırım bu hamilelik
belirtisi değil.benim en belli belirtim reglime 5 gün fln varken vücut ısım accaip yüksekti
ve çok uyyodum :)

Ben geldim sevgi pıtırcıklarıııııııııııııııııım opuyorumnanaktan

hoşgeldiiin :)

tinkerbell oğluşun geliyormuş RABBıM saglıklı hayırlı bi şekilde kucagına almak nasip etsin inş.

kızlar ben geldim...fotoğraf gerekliydi..bulamadım evde..sinir oldum..gittim mecburen yeni çektirdim...hiç sevmem vesikalık çektirmeyi..

merhaba kızlarr ben geldimm çok halsizim sabah doktodaydım kan verdim ikili test için yaa inş herşey yolundadır

merhaba hoşgeldin canım :) inşallah güzel sonuçlar alırsın :) ense kalınlı ölçülürken
gördünmü bebsını :)

evet aynen öyle bende kendimde sürekli birşeyler arıyorum mesela bugün meme uçlarım acıyor acaba daha önceki adetime yakın zamanlarda da oluyormuydu hatırlamıyorum :umursamaz:

benim her adetten önce acırdı hamiş kaldıgım ay acımadı :) zaten implantasyon kanaması gördüm ki ben adetımın gelmesıne 7 gün kala biliodm hamiş odlugumu ama emin değildim :)

ya canımcım hamilelik belirtileri kişiden kişiye çok farklılık oluyor çok şükür hamişim ama bende öle pek belirti olmadı ama sanki hafif gögüslerimde şişkinlik vardı o kadar

KARASUCUM YAZDIKLARINI OKUDUM CANIM CEVAP TA VERDIM AMA EPEY GERIDE KALMISTIR...RUYANI HAYRA YORALIM BARI OLE OLSUN...ASLINDA HAMILE GORMUSSUN BU HAYIRDIR YA....BU ARADA YINE YAZAYIM ESIMIN ADI M ıLE BAŞLIYO SENIN Kı....bilmiyorumkismile

merhaba hoşgeldin canım :) inşallah güzel sonuçlar alırsın :) ense kalınlı ölçülürken
gördünmü bebsını :)

benim her adetten önce acırdı hamiş kaldıgım ay acımadı :) zaten implantasyon kanaması gördüm ki ben adetımın gelmesıne 7 gün kala biliodm hamiş odlugumu ama emin değildim :)

evet gördüm yaa çok güzeldi yaaa elleri ni kullarını falan gösterdi doktor maşşallah hareket edip duruyo bebişim benimmmkaydirigubbakcemile2

X