test yaptım ama negatif galiba 2 çizgi çıktı ama bide artı olması lazım heralde

badegul

bebişim geliyooooo
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
270
1
37
ya anlamadım çok heycanlandım ama 2 çizgi yanyana bide artı çıkması lazım galiba örneklere baktım öyle çünkü

nerdeki örneklere baktın cnm sen iki çizgi pozitif demek testin paketinin üzerinde ne diyo pozitif için artı mı olacak diyo

paketi falan yok çok önce almıştım pozitif test örnekleri varya ordan baktım yuvarlağın içinde artı var ama bende yooooooookkkkkkkkkk

cnm pozitif olduğunda bazı testlerde çift çizgi çıkar bazılarında artı seninki sanırım çift çizgi çıkanlardan bence hamilesin çizgiler belirginmi ve ne kadar geciktin

bugün 5 .günüm 5 gün gecikti çizgiler çook belirgin yükleyebilsem göstercem bitürlü olmuyo çatlıycam yemin ederim sabahtan beri burdayım yapamıyorum ağlaya ağlaya gözde yaş kalmadı

buraya nasıl ekliycem bilen varmı iyce umudum kesildi bu test negatifffffff

cnm çift çizgi pozitif demek işte hemde net çıktı diyosun tebrik ederim ağlama artık

evet ya negatif çünkü bütün hepsinde artı çıkmış benimkinde 2 pencere var biri dikdörtgen biri yuvarlak pozitif örneklerdede hep artı çıkmış boşuna heycanlandım ne bahtsızım

bu sayfaya nası ekliycem bilen yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kısssııım ne paniksin sen yaaaav, senin testin artı olanından diil, eğer testinde yuvarlak pencerede de çizgi çıktıysa hamişsin işte, seninki çift çizgi olanından anladığım kadarıyla.

bak şimdi resim yükleme için gelişmiş cevap yap aşağıda gelen pencerede ataç işaretine tıkla, dosya yükleme çıkıyor browse, oraya tıkla ve bilgisayarındaki dosyayı yükle oki?

çok saol ama orayı denedim bitürlü yüklenmiyo albümlerede denedim olmadı bi sorun var galiba bi sevinip bi üzülüyom manyak oldum iyce evet 2 pencere var biri yuvarlak biri dikdörtgen ikisindede çizgi var ama emin olamıyorum çünkü çok çabuk belirdiler imkansız dedim bide örneklere bakınca aklım karıştı

Eklentiler

• $IMG_4881.jpg
    $IMG_4881.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 71
X